Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Deshaun Brucky #3lilyungin🍒


llia

Rekomendowane odpowiedzi

ObrazDeshaun Brucky aka #3lilyungin to 17 letni Afroamerykanin zamieszkujący jedną z najniebezpieczniejszych dzielnic jakim jest Davis. Jest on drugim najmłodszym dzieciakiem ze swojego rodzeństwa które liczy pięć osób. Deshaun oraz jego rodzeństwo było wychowane na terenie projektów zamieszkanych przez okoliczne gangi, miejsce to miało swoje prawa, żeby ,,przeżyć'' trzeba było wstąpić do danej kliki. Jednak Deshaun razem z swoim bratem nie mieli takiego zamiaru, uczestniczyli w życiu kliki ale nigdy nie starali się być kimś więcej, woleli poprostu działać na własną rękę co przynosiło dużo ryzyka. Nie raz zdarzyło się że chłopak został złapany za rogiem rzucając pierwszym lepszym syfem by utrzymać swoją rodzinę, zawsze kończyło się że tracił to co zyskał i dostawał DP. Chłopak robił to bo musiał utrzymać swoją rodzinę, ojciec zostawił ich gdy narodziła się jego najmłodsza siostra a matka popadła w alkoholizm prawie zapominając że ma rodzine. Deshaun przeżył to dość ciężko ale wspierała go reszta rodzeństwa. Nie jest mówione że robił to tylko by utrzymać swoje rodzeństwo, robił to również dla sławy gdyż jego inspiracją byli pobliscy znani raperzy. Chciał zostać znanym gangowym muzykiem i nagrywać porządne bangery jednak nie zaczął dotychczas nic w tym kierunku poprzez swoje udziały dla kliki, przez większość czasu siedział w domu próbując się wymigać od rzucania tematu dla gangu, lub poprostu opychając go dla swoich celów. 

Bigger end (19.07.2023)

Chłopak koniec końców doczekał się nauczki i dostał put-off z swojej kliki kończąc ledwo żywy w szpitalu poprzez dość brutalne pobicie. Miał szczęście że dał radę dotrzeć do domu gdzie jego najstarszy brat zawiózł go do szpitala, ostatecznie wyszedł z niego po kilku tygodniach, a gdy jego stan się poprawił, dzieciak zaczął dostrzegać skutki put-off'u. Dzieciaki z High School zaczęły się od niego odwracać ze strachu na jego relacje z gangiem. Deshaun nie raz przez to był okradany lub poprostu bity i ośmieszany. Jego rodzeństwo nie mogło nic z tym zrobić ze względu że uczestniczyli więcej w życiu gangu niż on i nie mogli mu w żaden sposób pomóc. Koniec końców dzieciak przestał rozrzucać temat na ulicy i zamknął się w domu gdzie opuścił się w nauczaniu i zaczął tworzyć muzykę. 

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

   Revival (30.12.2023) 

   Deshaun w ciągu kilku miesięcy wyjechał do swojego kuzyna który bangował w Compton Varrio 117Negatif Clan Gang GIF - NegatifClan Negatif Clan - Discover & Share GIFs |  Gang signs, Trap gif, Gang u którego w końcu mógł odpocząć i zacząć próbować wydać pierwszy track jednak nieudolnie. Chłopak szybko przez to poddał się i zaczął kręcić się po terenie swojego kuzyna unikając jakichkolwiek akcji przestępczych, zaczerpnął od niego wiedzy i po dłuższym czasie opuścił nowo poznane mu miasto i ruszył w kierunku domu. Kiedy wrócił zaczął nadrabiać temat związany z szkołą, w międzyczasie poznał nowego znajomego i zaczął razem z nim odkrywać zmiany które przez ten czas się pojawiły. Poznał on wiele nowych znajomych i jedną która w jego historii jest szczególna, kolesia który załatwiał mu ten cały temat. Dzieciak razem z znajomym zaczęli rzucać dla niego tematem przy tym zarabiając porządne pieniądze na utrzymanie rodziny, a dodatkowo wystarczyło mu by mógł ubrać się w markowe ubrania. 

Fucking promises (10.01.2024)

Szczęście jakie towarzyszyło Deshaun'owi zaczęło mijać dość znacznie, znajomy z którym kręcił się zaczął powoli odchodzić od nielegalnej ścieżki zostawiając go samego pośród pustki. Na sam dodatek Deshaun został kilka razy złapany i stracił znaczną część dochodu przez Main Street, jednak najważniejsze wydarzenie stało się wtedy gdy przez niego podana klika doszła kto dostarcza mu temat. Deshaun szybko starał się temu zapobiec jednak było już za późno, kiedy dotarł na miejsce zastał tam pobitego dostawce który widocznie był okradziony z wszystkiego co miał przy sobie. Dzień później gdy Deshaun chciał przegadać z nim temat został prawdopodobnie wystawiony na inną klike przez suppliera, jednak ostatecznie gdy napastnik wybiegł z bronią wywiązała się strzelanina którą zaczął chłopak, postrzelił on suppliera wraz z napastkiem i uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz przesiaduje on u siebie w domu bojąc się o własne życie, jednak za niedługo ma to wszystko się zmienić.

 

 

 

Spoiler

Siemano, przychodzę tutaj po długim zastanowieniu i krótkiej rozmowie z Sava, piszę to podanie ze względu na chęć rozwijania mojej postaci w dalszym kierunku gdyż końcówka opisu tej postaci pokazuje moją grę. Nie jestem w stanie rozpocząć już jej praktycznie nigdzie ze względu że starałem się grać przy jednej z tutejszych organizacji ale wywiązała się taka rozgrywka którą opisałem. Grałem już w gangu na tym serwerze posiadając panel i wykorzystując praktycznie każdy skrypt oferujący panel oraz bycie członkiem organizacji. Mój plan na rozgrywkę jest prosty, będę starać się kontynuować rzucanie narkotykami a później próbować zostać kimś w świecie rapu. Postać którą prowadze ma już kilka kontaków które umożliwią mi tworzenie dalszej rozgrywki, jestem na codzień osobą która robi research na temat poszczególnych gangów i która zna klimat Californi. Nie będzie to nudna postać która będzie zrobiona pod tak zwane farmienie a ja skupie się na przyjemnej rozgrywce dla każdego. Wiem jak zachować smak roleplayu bo grałem na przeróżnych serwerach tekstowych na SAMP lub MTA. Tutaj mam mało godzin ale ogarniam wszystko bo wróciłem po krótkiej przerwie, jeżeli uda nam się coś zdziałać to zapewniam że gra będzie wyśmienita. 

 

Edytowane przez Ika
Madblojpl i Nikor lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin