Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sava] Renooo


Renooo

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:Renooo - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kellan Ross
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: 
0 (gangsterka po cywilu)
Członek ekipy nakładający karę: Sava
Wyjaśnienie sytuacji: wyjaśnienie ogólnie DB chwile przed blokadą bez panelu bo chyba za to jest blokada, Drive-by na grupe Denver Bloods (nie pamietam całej nazwy sorki) był spowodowany wtargnięciem na teren gracza Tariq Ward przy którym - pod którym od początku swojej postaci gram i okradnięciem mnie, padło pytanie w ticket'cie na przestępczych skąd wiedzieliśmy, że to oni? Były to tylko przypuszczenia do których skłoniła mnie/nas, ta sama gadka owych bangerów, posługiwanie się tą samą bronią (aktualnie łatwiej spotkac kolesia z karabinem niz z 9'mm a IC wiedzielismy ze ta grupa sie posługuje tym rodzajem broni) oraz wcześniej już narastający konflikt, co do braku panelu.. od dobrych kilku dni leżał ticket zeby podłaczyc Kellan'a Tariq'a i jeszcze jednego goscia w jeden projekt Freelancerów (takie dostałem informacje) po krótkiej analizie sytuacji jestem świadom tego że mogliśmy poczekać z ofensywą na tą grupe aż wszystko co do naszej grupy będzie jasne.. padły jeszcze zarzuty w strone jednego z graczy ze robi Drive-by z pracownikiem SOTW, zostalo to przeze mnie wyjasnione w ticket'cie na dc org przestępczych.. wmiare możliwosci prosiłbym o pozytywne dla mnie rozpatrzenie kary, bo uważam, że od początku kreowania postaci dobrze to robiłem i w dobrym kierunku żeby stworzyc owy projekt 3'jki freelancerów, mozna przeswietlic z jakimi ludzmi moja postac miala kontakty czy cokolwiek.. jeśli kogoś to przekona, to jeszcze chciałbym prosić żeby sprawa ticketu z tą grupą freelancer'ów nie była zamykana na amen i koniec. Dziekuje // chcę tylko dopisać że osoby które wykonywały na mnie wniosek FCK bez wniosku na FCK i zmuszaly mnie do wpisania CK na /b nie poniosły żadnych konsekwencji a ja kreując postac w ta strone cały czas dostaje blokade za jedną akcje za dużo, naprawde nie chciałem źle
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez Renooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin