Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #74 Optymalizacja, nowe ciuchy i wiele więcej!


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Castle napisał:

Akurat ten przebieg, to raczej nie ma nic wspólnego, bo w Dubscie miałem 199km -> 299km, jak robiłem testy, które dołączyłem w tickecie. Zanim pojawiły się te wszystkie błędy, to spalanie z /v lista czy salonu było okej, może z odchylem w jedną czy drugą stronę do 1l/100km, ale nie aż tyle.


Sprawdź dokładnie czy na pewno teraz przebieg Ci nie wchodzi powiększony (w moim przypadku jest on liczony podwójnie czasem), dzięki czemu auto spaliło mi 3L paliwa przez 22km, gdzie ma niby spalanie 8L/100km. Skrypty nie działają prawidłowo, zostały wyłączone i teraz nagle ktoś je postanowił znów włączyć.

Ps. Błędy same się nie naprawiają, ale nie znam się na tym, może cuda się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Warszawiak napisał:


Sprawdź dokładnie czy na pewno teraz przebieg Ci nie wchodzi powiększony (w moim przypadku jest on liczony podwójnie czasem), dzięki czemu auto spaliło mi 3L paliwa przez 22km, gdzie ma niby spalanie 8L/100km. Skrypty nie działają prawidłowo, zostały wyłączone i teraz nagle ktoś je postanowił znów włączyć.

Ps. Błędy same się nie naprawiają, ale nie znam się na tym, może cuda się zdarzają.

Przebieg nie zmienia się cyferkowo o jeden, a automatycznie o dwa czy też trzy, wspomniałem o tym, ale głównie chodzi o to, że nie ma on wpływu na spalanie, bo jeżeli przy tak niskim przebiegu (200km), idąc tokiem rozumowania, że podwójnie jest wszystko liczone (42l/100km 84l/200km), to pożarło, aż 12l? W takim razie współczułbym ludziom z setkami tysięcy kilometrów, bo oni nie daliby rady dojechać od stacji do stacji. Mnożnik zużycia paliwa z /v info wychodzi aktualnie x2,285, czyli.. w Twoim przypadku spala on faktycznie.. 18.28l/100km. Osoba, która stwierdziła, że jest wszystko w porządku, to powinna dostać nieźle po plecach, bo trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że coś jest nie tak, jak powinno.

Warszawiak lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo, ja z kolei mam pytanie do developerów - kiedy zostanie naprawiona synchronizacja syren między graczami? aktualnie co skrzyżowanie trzeba je włączać i wyłączać, bo reszta graczy ich nie słyszy i są kraksy, pozdrawiam (tak dla kontekstu ten problem jest już z miesiąc jak nie lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin