Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

 Luca Johnson ban za MetaGaming


rusek_koniu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/24790-rusek_koniu/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: 
Luca Johnson
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: MetaGaming
Członek ekipy nakładający karę:
Furix
Wyjaśnienie sytuacji: zostałem posądzony o czytanie nicków z nad głowy gracza co jest oczywiście nieprawdą ponieważ miałem ich dane jak chcieli kupić w coffy shopie towar to sprawdziłem ich dowody i miałem imie nazwisko i date urodzenia a oni twierdzą że z nad głowy czytam a to nie prawda a zleciłem ich pobicie jakimś typkom ponieważ przychodzili na lokal jak nie jeden to drugi i robili syf i tylko sie napierdalać chcieli więc co miałem zrobić jak służby nie reagowały 
Ewentualne screeny/świadkowie: nie posiadam takowych w trackie kiedy sprawdzałem dowody ich ale w trakcie kiedy wbijali z kastetem i walili mnie to mam świadków 

 

przepraszam i obiecuję poprawę 

Edytowane przez rusek_koniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wyjaśniliśmy sobie sytuacja na DM na discordzie, bo poprosił o kontak ze mną, zrozumiał swój błąd i powiedział że znajomy który go wprowadził na serwer wytłumaczył mu wszystko co zrobił źle i na co zwracać uwagę następnym razem. Wyraził skruchę i zrozumienie, jestem za zdjęciem kary/skróceniem jej do 24h (w typ przypadku anulowania jej juz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin