Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

(szukam) czegokolwiek


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, BaamBaam napisał:

Zapraszam do chincykow @DEJWuS mamy tam fajne simki a ze kocham azjatki to fajnie miec wiecej simek.

Nie wiem czy umiem zrobic peda azjatki ale sprobuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, amneezja napisał:

Nie wiem czy umiem zrobic peda azjatki ale sprobuje

Przeciez to nie problem - mamy zawodowcow w tym i jest duzo gry dla dziewczyn mamy sporo biznesow i projektow. Rzuc do mnie wiadomosc na dc to ci wszystko pokaze! 

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BaamBaam napisał:

Przeciez to nie problem - mamy zawodowcow w tym i jest duzo gry dla dziewczyn mamy sporo biznesow i projektow. Rzuc do mnie wiadomosc na dc to ci wszystko pokaze! 

Oki, w kontakcie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwieramy Drukarnia gotówki, Firma papiernicza, Firma pogrzebowa, Rzeźnia, Pole golfowe, Handel organami jako nielegalna część projektu, a legalna to Masarnia, sklep z zabawkami (legalne) a niegalnie to tworzenie ładunków wybuchowych i broni, firma do tworzenia alkocholu, klub nocny, kancelaria prawna, Firma budowlana, Projekt IC importowania towarów zza granicy (legalnie) a nielegalnie to eksport narkotyków (akcje w formie GP i Robbery), firma modelingowa, firma z pożyczkami, firma Farmaceutyczna, Partia polityczna, Firma meblarska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wroniec napisał:

otwieramy Drukarnia gotówki, Firma papiernicza, Firma pogrzebowa, Rzeźnia, Pole golfowe, Handel organami jako nielegalna część projektu, a legalna to Masarnia, sklep z zabawkami (legalne) a niegalnie to tworzenie ładunków wybuchowych i broni, firma do tworzenia alkocholu, klub nocny, kancelaria prawna, Firma budowlana, Projekt IC importowania towarów zza granicy (legalnie) a nielegalnie to eksport narkotyków (akcje w formie GP i Robbery), firma modelingowa, firma z pożyczkami, firma Farmaceutyczna, Partia polityczna, Firma meblarska

A na kosmetyczno-ubraniowa znajdzie sie miejsce? ;/ nic innego nie umiem grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin