Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Roxel


Roxel

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/13505-roxel/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: 
konto Ban  
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: "Jeżeli tak bardzo przeszkadza Ci gra na tym serwerze i tak bardzo Cię denerwuję to odpocznij sobie." 
Członek ekipy nakładający karę: @Brtmss
Wyjaśnienie sytuacji:
Wypiłem trochę w wczorajszy wieczór i poniosły mnie emocję, miałem problemy od samego początku ze znikającymi teksturami - Nie raz przez to leżałem na BW, a mój motor nie raz miał ponad przeciętne uszkodzenie, dzięki czemu nie mogłem nim dalej jechać. Pisałem report'a o fixa - Przypomnę byłem na Paleto, po ponad godzinie support'er odpisał mi na wiadomość, którą napisałem na  /w, nie rozpatrzył nawet reporta. Po dłuższej chwili gdy zrobiłem rc naprawiłem motorynkę skrzynką naprawczą, po czym zatrzymałem się na poboczu i motor obalił się na ziemię - Podczas gdy go podniosłem i chciałem odpalić wyskoczył mi na nowo komunikat, o tym że motor jest zbyt mocno uszkodzony. W tamtym momencie nie wytrzymałem już i się odpaliłem niepotrzebnie na /w do orzełka, o tym że administracja nie raczy robić reportów, a jak już zrobi to trzeba czekać ponad godzinę. Chciałbym przeprosić za moje naskoczenie, można również zobaczyć, że po 200 godzinach nie otrzymałem żadnej kary, więc można wywnioskować, że nie jestem graczem, który przychodzi tylko odwalać i wyzywać - Była to jedyna owa sytuacja, w której się odpaliłem. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelki, pozdro 😜 
Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin