Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC / Biuro Doradztwa Menadżerskiego] YamadaVision


Gruby2040

Rekomendowane odpowiedzi

BANNER1.png.7e815b1ec8f4d7c81f72fe5a4c44e652.png

W styczniu 2024 roku - Tadashi Yamada, utalentowany doradca zawodowy z Chiba w Japonii, postanowił zrealizować swoje marzenie o utworzeniu Biura Doradztwa Menadżerskiego pod nazwą " YamadaVision ". Inspirację do tego pomysłu czerpał z doświadczeń matki, doświadczonej menadżerki, którą regularnie wspierał w projektach dla artystów i muzyków. Przy wsparciu swojej partnerki, Callie Reyson, zdolnej architektki, Tadashi zdecydował się na stworzenie nowoczesnego biura doradztwa, które łączy w sobie kreatywność z profesjonalizmem. Dzięki zgromadzonym środkom finansowym, Tadashi podjął odważną decyzję o zainwestowaniu w rozwój YamadaVision. Na samym początku, wraz z inauguracją działalności biura, Tadashi postanowił przyciągnąć pierwszych klientów, pracując niemal bez ustanku nad projektami. Niepodważalną siłą napędową było dla niego także wsparcie psychiczne ze strony Callie.

Mimo iż Tadashi wykazywał na początku pewne wątpliwości co do pomysłu na własną działalność, postanowił działać. Poprzez wielkie wysiłki i poświęcone noce na tworzeniu strategii, YamadaVision zyskało popularność, a Tadashi stał się uznawanym za jednego z najbardziej kreatywnych doradców w branży, a jego praca była ceniona przez klientów. Dzięki nieustannej poprawie i poświęceniu w projektach, Tadashi zdołał osiągnąć stabilność w funkcjonowaniu YamadaVision, przekształcając je w samowystarczalne biuro doradztwa menadżerskiego.

Po oficjalnym otwarciu biura doradztwa menadżerskiego, Tadashi postanowił odezwać się do zdobytych już znajomości z kwestią zapytania o ich ewentualne potrzeby w poprowadzeniu kariery poprzez zewnętrzne biuro menadżerskie. Yamada również postanowił spędzić paręnaście godzin nad przygotowaniami różnych, zwięzłych plakatów promujących jego biuro, a także zaczął upubliczniać informacje o YamadaVision na mediach społecznościowych. Poprzez odpowiednie chwyty marketingowe takie jak starannie dobrane opisy oraz kolorystyka ogłoszeń - biuro zaczęło ściągać do siebie klientów z różnych dziedzin branży, zaczynając od artystów kończąc na wpływowych osobistościach potrzebujących tak owego doradztwa.

Firma teraz cieszy się renomą jako jedno z najbardziej prestiżowych biur w branży, oferujące spersonalizowane i innowacyjne rozwiązania dla klientów. YamadaVision to rozwijające się dynamicznie Biuro Kreatywnego Doradztwa. Tadashi, doświadczony doradca, kładzie duży nacisk na zrozumienie potrzeb klienta i tworzenie unikalnych rozwiązań. Jego podejście oparte jest na pełnym zrozumieniu oczekiwań klienta, co sprawia, że każdy projekt jest dopasowany do potrzeb klienta.

 

OFERTA.png.5e771486e5cf63af712214c02b5216b6.png

Biuro Doradztwa Menadżerskiego może pochwalić się takimi usługami jak:

Oferta dla artystów:

 

- Planowanie kariery
- Negocjacje kontraktów
- Organizacja trasy koncertowej
- Prowadzenie promocji
- Kontrola finansów
- Organizacja kontaktów branżowych
- Wsparcie osobiste

Oferta dla włascicieli firmy:

 

- Strategia rozwoju biznesu
- Innowacje produktowe
- Zarządzanie ryzykiem
- Rozwój personelu
- Zrównoważony rozwój
- Wsparcie osobiste

Oferta dla Osób Rozpoznawalnych w Społeczeństwie:

 

- Zarządzanie mediami społecznościowymi
- Działalność filantropijna
- Zarządzanie wydarzeniami
- Strategia personalna
- Konsultacje strategiczne
- Wsparcie osobiste

 

LOKALIZACJA.png.171770614ca56f989f3ae82442f56fbe.png

lokalizacjadrzwimapa.png.29beba5e4e3611a72908cd67061943a9.png

Znajdujemy się na Alta, Power Street

 

KONTAKT.png.920c9d2c5c55af237af659ba88700066.png

Jesteś muzykiem, właścicielem firmy lub osobą powszechnie rozpoznawalną? Potrzebujesz doradztwa ze strony Manager'a?
Zadzwoń pod numer: 473579

 

 

 

[OOC] Cześć, nazywam się Alan - zasadniczo nie dawno zacząłem grać na serwisie gdyż wcześniej mój sprzęt mi na to w ogóle nie pozwalał. Już wcześniej słyszałem o tym serwerze więc gdy tylko dostałem nowy komputer stwierdziłem, że zacznę tutaj grę. Gdy już się odnalazłem, zacząłem spędzać dużo czasu na serwerze i spoglądając na różnorodne biznesy jak i projekty IC, stwierdziłem - czemu nie spróbować?
Od zawsze interesowałem się tym, czego widz lub klient na pierwszy rzut oka nie widzi. Lubiłem zaglądać głębiej niż było zauważalne i w taki sposób zacząłem się również interesować tym, co dzieje się za plecami różnych muzyków czy właścicieli firm. Po dłuższym przygotowaniu się, do złożenia niniejszej aplikacji, oto i jestem! Chciałbym założyć ten projekt z myślą o rozbudowaniu rozrywki graczom jak i sobie. Jednocześnie nie jest wykluczone, że każda z tych stron zaczerpnie jakiejś nowej wiedzy - w końcu nie każdy miał okazję w świecie rzeczywistym być na co dzień prowadzonym przez prywatnego Managera!

 

 

Postać lidera: Tadashi Yamada
UID postaci lidera z panelu gracza: 44119
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/a/IHBfofm
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Biuro Doradztwa Menadżerskiego
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a

Edytowane przez Gruby2040
Nie planowane przerwy w spoilerach
Pankowicz, LordSokol i YoungG lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, dam Ci szansę dlatego też Twoja aplikacja na Projekt IC została przyjęta.

Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru i/lub nie jesteś dodany pod grupę twojego projektu IC, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej poprzez utworzenie ticketu na discordzie strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój Projekt IC nie widnieje na mapie, w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Pankowicz i Gruby2040 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin