Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Jackal] SportowaWarszawa


SportowaWarszawka

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/5804-sportowawarszawka/ 
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Chester Reyes
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban 
Powód nałożenia kary: 
Branie udziału w szkodnikowaniu, masowy DM oraz udostępnienie broni dla nowego gracza. DM w Vespucci
Członek ekipy nakładający karę: @Jackal
Wyjaśnienie sytuacji:

Cześć, czołem chciałbym troszeczkę oczyścić moje imie i starać się o skrócenie mojego bana bo jednak trochę mojej winy było, aczkolwiek sądzę, że kara została nałożona na za długo. Na początku odniosę się do samego Braniu udziału w szkodnikowaniu co jest jedynym słusznym powodem bana, ponieważ rozdanie pistoletu nowemu graczowi było pomocą w tym wszystkim co owy gracz zrobił i mnie to kompletnie nie oczyszcza, aczkolwiek czy wykonałem jakikolwiek Masowy DM? Ziomek na którego nakierowałem owego gracza z bronią to gracz który podpadł danej organizacji, konkretnie naszej którą graliśmy, ale już pomijając to sytuacja skończyła się tak, że ostatecznie gracz nie został zastrzelony a pobity przez nasze postacie które miały konkretny powód (snitch jakby co). Nie ukrywam tego, że akcja nie była idealna, aczkolwiek nie z naszej strony tylko z gracza poszkodowanego który postanowił napisać nam, że nie będzie z nami prowadził rozgrywki. Następny poczynania gracza nie były popierane moja stroną i w żaden sposób go nie namawiałem na daną rozgrywkę więc nie wiem dlaczego moja osoba została podpięta pod jego poczynania jakim były MASS DM, jeśli czegoś nie pamiętam to przepraszam(nie moge sprawdzic logów przez aktywnego bana). Jeśli mój znajomy namawiał do jakichkolwiek działań innego gracza (nie mówie, że tak jest nie znam całej sytuacji) To still nie rozumiem dlaczego jego działania zostały przypisane mi. Jedyne co zrobiłem zlego w tej sytuacji to udostępnienie broni - Żadnych innych rzeczy nie, aczkolwiek przepraszam za to i rozumiem błąd sytuacji i powage jej co zrobiłem robiąc to (zniszczenie gry innym itd/itp) Obiecuje, że więcej nie popełnie danego błędu i moja osoba pozostanie czysta od jakichkolwiek kar.

 

+szybki edit - Staram się mocno o skrocenie bana, ponieważ wraz z moim bliskim znajomym chcemy zagrac już przyjętą aplikaje na gang Tiny Rascal, a fajnie byłoby aktywnie pograc i podtrzymać aplikacje i wykorzystać szanse, z góry dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź nawet jeśli apelacja zostanie odrzucona.


Ewentualne screeny/świadkowie:

Moje logi z akcji.

Edytowane przez SportowaWarszawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprawdzić Twoje logi by zweryfikować czy to co zrobiłeś to jest wyjątek od reguły czy jednak jest w Tobie coś co zagraża temu by inni czerpali przyjemnośc z gry. Otóż nie jest to wyjątek:

image.thumb.png.10daf2a27163df4595da947359484998.png

 

Miałeś duży udział w tym by doszło do tego do czego doszło. Kara została nałożona słusznie a Togi twoich kar i dwa ostrzeżenia z 2023 roku pokazują, że miałeś już dawane szanse, których nie wykorzystałeś.

 

Nie jestem przychylny do tego by skracać karę.

 

Jako puenta wrzuce tutaj jeszcze to:

image.png.a4308084f83aebaa1d0a3c5387f4daca.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie. Niejako "brałem" w tym udział, jako poszkodowany i sam zostałem postrzelony, choć byłem szybszy składając tego odpierdalacza jak Zbigniew meble z ikea dla smutnej żony. 

image.png.c5f8c577b97a300ad21d7f41fec9d4d7.png

Nie mam pojęcia czym mogłem im zawinić jeszcze jako Mathieu. Nie przeciąłem się z nimi ani razu, a trafili na mnie, gdy sprzedawałem mieszkanie w tym Vespucci Blocks of Flats i działo się to centralnie na spawnie. 

//edit:
Tak sie składa, że mam jeszcze filmik z tej sytuacji.

https://clipchamp.com/watch/8ghS0Cw67ah

 

Edytowane przez sce
og loc i Jackal lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin