Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/wuuu] WiteQ


WiteQ

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4300-witeq/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kyle Smith
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
Bonus za długie logi za te same rzeczy. [shaller]
Członek ekipy nakładający karę: wuuu
Wyjaśnienie sytuacji: Hejka, wróciłem na serwer po półrocznej przerwie od komputera... Wiem że mam zawalone logi po przygodach z przeszłości ale prosze nie patrzcie na to w ten sposób... Dzisiaj poodbijałem sie samochodem startowym od krawężników (Wiecie dobrze jak Faction startowy jest nisko sadzony i czasem da sie odbić od krawężnika) I niestety ktoś mnie obserwował i dostałem ajota na 2 godziny a dosłownie po chwili bana na 15 dni za moje logi... Nie traktujcie mnie gorzej jak widzicie moje wcześniejsze kary bo zobaczcie kiedy to było... wróciłem i sobie elegancko gram, pracuje w biznesach i staram sie prowadzić normalną rozgrywke, Czasem napisze coś śmiesznego lub głupiego ale nie w taki sposób by psuć komuś rozgrywke. Prosze o wyrozumiałość i przepraszam.
Ewentualne screeny/świadkowie:  BRAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin