Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Toyer] Spokoziomekpl, Quintyy, zugajka14


Jokaz

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Wrzucam na prośbę użytkownika spokoziomekpl (tworze temat ponownie, bo pomyliłem sobie działy)


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18099-spokoziomekpl/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: wszystkie
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: MK
Członek ekipy nakładający karę: Toyer
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, zostałem zbanowany za MK na koncie Quintyy, Zugajka14 i spokoziomek. Przyznaje że zrobiłem wiele na szkodę serwera w trakcie mojej gry na Quintyy, mimo wszystko od czasu jak założyłem konto spokoziomekpl zawsze prezentowałem wysoki poziom gry w praktycznie każdym sektorze jaki oferuje serwer i nie działałem nigdy na niczyja niekorzyść, i przez prawie półtora roku nie złapałem prawie żadnych poważnych logów (poza jednym z niska szkodliwoscia społeczna)

Żałuję, że moja gra na Quintym wyglądała tak, że w glownej mierze odwalałem, przez to  łatwo dało się mnie podpuścić. Mimo wszystko nie uważam siebie za złego gracza i przez ponad półtora roku wystarczyło mi, żeby pokazać, że się zmieniłem. Wykazywałem się wysokim poziomem gry IC  i chciałem zrobić wiele dobrego dla serwera i pewnie coś z tego udało się zrobić pomagając przy jakichś poradnikach. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji i na to że otrzymam druga szanse na dalsza gre na serwerze. Wielka miłość dla sprawdzających 
 

Edytowane przez Jokaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin