Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA/CSSKROUBLE maishelean


maishelean

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/13745-maishelean/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Sheeya Bin
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Ban
Powód nałożenia kary: 
Kupiłeś itemy OOC, a następnie sprzedawałeś je IC. Nie tolerujemy takich zachowań.
Członek ekipy nakładający karę: @csskrouble
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, Chciałbym się odwołać od mojego bana również nie liczę na duża szanse że kara zostanie zdjęta, ale spróbować zawsze można. Zacznę od początku napisałem do jednego typa który powiedział że ma fajne przedmioty których mógłby, się pozbyć zgodziłem, się ponieważ cena była dosyć interesująca, chciałem szybko zarobić i być szybko bogaty.  Wiem że źle postąpiłem ale nie liczę bardzo na kolejną szanse. Żałuje tego co zrobiłem wiem że to mnie nie usprawiedliwia.
Ewentualne screeny/świadkowie: nie posiadam

Pingwinek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że piszesz apelacje - po czym tworzysz postać na innym koncie dziś o 2:52, wniosek nasuwa sie sam. Dodatkowo, sam się przyznałeś do tego że zrobisz MK na jednym z discordów sprzedających te itemy, i myślałeś że tego nie sprawdzę?
image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin