Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #75 Tatuaże i fryzury


avepy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Bobadu napisał:

Fajnie mega, tylko nie czaje dlaczego ejst punkt 4? Skoro dajecie ograniczenia już.. to czemu opgraniczać funkcjonalność.. ale ogólnie mega plusik, że są ❤️

Zgaduję, że dzięki temu łatwiej im będzie nie pogubić się w tym, kto dany pojazd posiada.

 

7 godzin temu, Allerek napisał:

Myślę że związku z tak drastycznymi zmianami - obecne rodziny powinny zostać usunięte, VP zwrócone i rodzinki powinno kupić się od nowa. 

Nie wiem jak to wygląda w kwestii sprawnej - gdy zakupiona usługa premium zmienia się tak drastycznie.

Popieram użytkownika
 

 

6 godzin temu, Erwee napisał:

@Toyer  a co jeśli nie pasują mi twoje nowe zasady i chce zwrotu vP za rodziny które kupiłem? 

 

kekw

 

4 godziny temu, Ninis napisał:

kiedy rzesy dla simek beda bo mi ich brakuje troche 😢😢😢

Raczej nigdy 😭😭😭

Ninis lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny bez sens, brak mozliwości podpisania samochodów z Wengera po grupe rodziny. Masz kolekcje super samochodów i nie możesz pooglądać wszystkich na raz, to juz lepiej je usunac w cholere

Edytowane przez Z4reb
G4liK lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Z4reb napisał:

Totalny bez sens, brak mozliwości podpisania samochodów z Wengera po grupe rodziny. Masz kolekcje super samochodów i nie możesz pooglądać wszystkich na raz, to juz lepiej je usunac w cholere

auta z Wengera? no, to akurat dobry pomysł. i zrobić je na ticket. z potwierdzeniem profilu w branży lub biznesach. może fryzjerki przestaną jeździć autami za 10 baniek bo je sobie kupily z drugiej ręki.

Wyjaśniamy czereśniaków 24/7 firma remonty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Z4reb napisał:

Totalny bez sens, brak mozliwości podpisania samochodów z Wengera po grupe rodziny. Masz kolekcje super samochodów i nie możesz pooglądać wszystkich na raz, to juz lepiej je usunac w cholere

 

17 godzin temu, lon3star napisał:

czyli z wenger nie można ale jak kupie 999999 najtańszych to mogę wszystkie na raz oglądać

Najpierw zacięta walka o nie likwidowanie rodzinek (choć wy osobiście nie wiem czy braliście poprzednio głos w dyskusji), zaś teraz problem że nie można dodać aut z najbardziej luksusowego salonu, dla mnie to osobiście śmiesznie bo powinniśmy się cieszyć że administracja postanowiła się zastanowić czy na pewno robią ruch skoro mowa o rodzinkach.. Szczerze argument że skoro nie można podpisać danych pojazdów to najlepiej je usunąć (przytoczone z cytowania pierwszej wypowiedzi) jest po prostu "pusty", a takim komentarzem wiele nie da się zdziałać. Jest funkcja premium, jeśli chcecie oglądać super samochody to akurat trzy będziecie mogli zespawnować 🙂

Dla mnie "restrykcje" wprowadzone w system rodzinki są jak najbardziej na plus, bo rodzinka to nie tylko zespawnowanie jak największej ilości pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Doktorek napisał:

 

Najpierw zacięta walka o nie likwidowanie rodzinek (choć wy osobiście nie wiem czy braliście poprzednio głos w dyskusji), zaś teraz problem że nie można dodać aut z najbardziej luksusowego salonu, dla mnie to osobiście śmiesznie bo powinniśmy się cieszyć że administracja postanowiła się zastanowić czy na pewno robią ruch skoro mowa o rodzinkach.. Szczerze argument że skoro nie można podpisać danych pojazdów to najlepiej je usunąć (przytoczone z cytowania pierwszej wypowiedzi) jest po prostu "pusty", a takim komentarzem wiele nie da się zdziałać. Jest funkcja premium, jeśli chcecie oglądać super samochody to akurat trzy będziecie mogli zespawnować 🙂

Dla mnie "restrykcje" wprowadzone w system rodzinki są jak najbardziej na plus, bo rodzinka to nie tylko zespawnowanie jak największej ilości pojazdów.

3 jeśli zapłacę za konto premium, właśnie będę mógł zespawnować 9999 tanich aut, ale nie 5 z Wengera 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin