Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mith] Yankessss


yankes.

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8966-yankessss/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN

Powód nałożenia kary: Przenoszenie informacji z wiadomości prywatnych do rozgrywki IC, nadużywanie komend grupy przedsiębiorstwa podczas wczorajszego odwalania

Członek ekipy nakładający karę: @Mith

Wyjaśnienie sytuacji: Hej, czesć. Dostałem dzisiaj bana rzekomo za "Przenoszenie informacji z wiadomości prywatnych do rozgrywki IC, nadużywanie komend grupy przedsiębiorstwa podczas wczorajszego odwalania". Krótko przedstawie sytuacje; wczoraj jakoś koło północy ze znajomym nudziło nam się i postanowiliśmy tak troszeczkę poodwalać - fakt, było to złe i nie powinniśmy tego robić i dostaliśmy przez to AJ od gamemasterki Savy co dało nam nauczkę, aby więcej tego już nie robić. Dzisiaj znajomy mi napisał, że dostał bana za taki powód jaki wpisałem u góry, od razu sprawdziłem czy ja również dostałem owego bana. Gdy zauważyłem, że dostałem bana przeczytałem powód i tylko jedna rzecz z niego jest poprawna - przenoszenie OOC do IC. Do przenoszenia OOC do IC zgadzam sie, zrobiłem tzw. MG, a nie powinienem tego robić bo jest to jednak nie fair wobec innych typu (przykład); ktoś chce mnie bić, a ja pisze do ziomka na /w, że chcą mnie bić i kolega wparowywuje z klamą i ich rozstrzeliwuje, jest to po prostu nie fair i zgadzam sie w 100%, że to zrobiłem i jest to dla mnie OK, że zostało to wpisane w powodzie bana. Natomiast jeżeli chodzi o nadużywanie komend grupy przedsiębiorstwa? Nie nadużywałem tego bo nawet do takowej grupy nie należałem i w ciągu dalszym nie należe, jedyne co to znajomy mnie z tego leczył, ale ja nawet nie miałem jak tego używać, aby leczyć go. Chciałbym, abyście zdjeli mi bana, blokada postaci już może nawet zostać. Miłego dnia/wieczoru tym kto to czyta.

Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Edytowane przez Yankessss
Hipisek i Rage lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yankessss

Zapoznałem się z logami i faktycznie, w Twoim przypadku nie było nadużywania komend grupy przedsiębiorstwa i było tylko i wyłącznie MG i liczne prowokacje w kierunku sektora przestępczego na swoich rejonach.

Minęły cztery dni od Twojej banicji i dostałeś blokadę postaci, uważam że cztery dni za to co zrobiłeś i blokada postaci, to jest już wystarczająca nauczka. 

Apelacje akceptuję, ban zostaje zdjęty. 

yankes. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin