Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Chrissy "Luna" Broussard


Aliéné

Rekomendowane odpowiedzi

vZ1wM2k.png

 

Chrissy "Luna" Broussard, urodzona w Hiszpanii, stanowiła od najwcześniejszych lat swojego życia żywy przykład tego, jak mocno dźwięki mogą wpływać na ludzkie serce i duszę. Jej rodzice, oddani miłośnicy bogactwa muzycznego dziedzictwa kraju, od najmłodszych lat zaszczepiali w niej miłość do melodyjnych hiszpańskich ballad i rytmów latynoamerykańskich. Dla malutkiej Chrissy, dom był pełen muzyki, a ona sama, nawet jako niemowlę, zaczęła wyrażać swoje zamiłowanie do niej poprzez niewinny taniec i ruchy ciała, które były pełne niewytłumaczalnej harmonii. Jej muzyczne odkrycia rozwijały się wraz z nią, a dzieciństwo spędzone w San Jose było pełne fascynacji różnorodnymi gatunkami muzycznymi. To tam, przy instrumentach muzycznych dostępnych w domu, zaczęła eksperymentować z dźwiękami. Rodzice szybko zauważyli niezwykły talent ich córki. Kamieniem milowym była chwila, kiedy otrzymała swój pierwszy mikrofon w wieku 10 lat. To wydarzenie stało się kluczowym momentem w jej życiu, ponieważ po raz pierwszy mogła zacząć wyrażać swoje myśli i uczucia poprzez własne utwory. Każdy dźwięk, który wychodził z tego mikrofonu, był jak kropla, która tworzyła potężny potok jej muzycznej ekspresji. Rodzice z dumą obserwowali, jak ich córka rozwija się w niezwykłego artystę. 2cN5035.pngWkraczając w świat muzyki, Chrissy zaczęła nie tylko komponować swoje utwory, ale również śpiewać, tworząc w swojej twórczości unikalne połączenie różnorodności kulturowej i muzycznej jej dziedzictwa. Przełomem w karierze Chrissy był dzień, kiedy po raz pierwszy wystąpiła publicznie na szkolnym konkursie talentów. Jej serce biło mocniej, gdy stąpała po scenie, otoczona światłem reflektorów. Wybrzmiewały pierwsze dźwięki muzyki, a ona zaśpiewała z pasją i pewnością siebie. Publiczność była oczarowana jej charyzmą i unikalnym stylem. To wydarzenie nie tylko wzmocniło jej pewność siebie, ale również otworzyło drzwi do lokalnej sceny muzycznej i zmotywowało ją do dalszego rozwoju.

Wraz z dorastaniem Chrissy zaczęła interesować się nowoczesnymi gatunkami muzycznymi, szczególnie popem i trapem. Jej styl ewoluował, łącząc tradycyjne elementy hiszpańskie z nowoczesnymi dźwiękami. W wieku 16 lat postanowiła podjąć pierwsze kroki w karierze muzycznej jako DJ-ka, co przyniosło jej lokalne uznanie, a jednocześnie otworzyło drzwi do nowego rozdziału w jej życiu artystycznym. Dzień, kiedy zdecydowała się na wolontariat w lokalnym schronisku dla zwierząt, był przełomowy. Spotkanie z bezdomnymi zwierzakami wypełniło jej serce empatią i zobowiązało do pomocy. To doświadczenie ukierunkowało ją na bardziej altruistyczny kurs życia, w którym angażowanie się w sprawy społeczne stało się integralną częścią jej codzienności. Innym wyjątkowym dniem był moment, gdy postanowiła odwiedzić pobliski park narodowy. Spacer po szlakach otoczonej przyrody otworzył przed nią zupełnie nową perspektywę. Obcowanie z dzikością natury pozwoliło jej znaleźć spokój i równowagę, co stanowiło kontrast wobec intensywnego tempa jej życia artystycznego.

Pamiętny był także dzień, gdy Chrissy postanowiła uczestniczyć w koncercie charytatywnym na rzecz lokalnej społeczności. To wydarzenie nie tylko zjednało jej szacunek społeczności, ale również uświadomiło jej potęgę muzyki jako narzędzia do zmiany świata. Chociaż to było poza sferą artystyczną, miała świadomość, że jej oddanie sprawom społecznym może również być częścią jej sztuki. Jednak prawdziwym przełomem było dla niej podjęcie decyzji o przeprowadzce z San Jose do dynamicznego Los Santos. To posunięcie było dla niej nie tylko śmiałe, ale i symboliczne – oznaczało otwarcie nowych drzwi w świecie muzyki. Ze zmieszanymi emocjami opuszczała rodzinny dom, gotowa na nowe wyzwania, a każdy krok na nowej ziemi wiązał się z chwilami, które na zawsze pozostaną w jej pamięci. Po przyjeździe do Los Santos, Chrissy zanurzyła się w intensywnym życiu muzycznym miasta, pochłaniając inspiracje z nowych miejsc i spotkań. Jej dni wypełniały się dźwiękami ulic, spotkaniami z lokalnymi artystami i kolejnymi krokami w jej własnej karierze. Dzięki temu doświadczeniu, jej muzyka zaczęła nabierać nowych barw i odcieni. Chrissy miała również jasno określone cele na przyszłość. Zdecydowała się zainwestować we własne nagrania, pracując nad debiutanckim albumem, który miał odzwierciedlić jej unikalny styl muzyczny. Wraz z tym planem szła decyzja o rozwinięciu swojej obecności w mediach społecznościowych, budując jednocześnie silny wizerunek marki. Jej celem nie było tylko podbicie lokalnej sceny muzycznej, ale także zdobycie międzynarodowej sławy jako DJ-ka i wokalistka, co wymagało połączenia talentu z determinacją.

Pamiętnik muzycznej podróży Chrissy Broussard był pełen barwnych wspomnień z poszczególnych dni w jej życiu. Od pierwszych nut, które usłyszała jako niemowlę, po pierwszy mikrofon, który trzymała w rękach, każde zdarzenie było splecione z intensywnymi emocjami. Jej muzyczne korzenie, eksperymenty z dźwiękami, pierwsze sukcesy i decyzje o przeprowadzce – to wszystko budowało jej niepowtarzalną historię artystyczną. Teraz, stojąc na nowym etapie kariery, Chrissy "Luna" Broussard wciąż pielęgnuje swój unikalny styl, kontynuując podróż przez świat dźwięków, które od najwcześniejszych lat były jej nieodłącznym towarzyszem. 

 

  • Social:

LI - Chrissy "Luna" Broussard

SoundCloud - Klik

 

  • Twórczość:

[12/02/2024] Luna - LSD prod. FHY

[29/02/2024] Luna - Feels Like Love

[14/03/2024] Luna - Close to me

[30/03/2024] Luna - Ruined

[01/04/2024][EP] Luna - Serenity

 

Gościnnie:

[11/03/2024] FHY - Labyrinth of Dreams feat. Luna

 

Występy:

[20/03/2024] SAPPHIRE SOIREE PARTY || DJ Chrissy "LUNA" Broussard - Mirage Night Club

[25/03/2024] Koncert + występ DJ razem z FHY na turnusie Paradise.

[28.03.2024] NIGHT SESSION | CHRISSY "LUNA" Broussard - Mirage Night Club

[05/04/2024] THE MOMENT BEFORE THE FALL by Kenny "KELLY" Whitfield | DJ Chrissy "LUNA" Broussard - Mirage Night Club

 

Wzmianki/materiały:

[14/03/2024][LIVE] @Luna

238. Masowa bójka na imprezie doprowadza do tragedii - jedna ofiara śmiertelna

[07/04/2024][LIVE] Chrissy Broussard @luna

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Chrissy Broussard
Numer konta postaci: 8034151038
Przynależność: -

Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): -
Numer konta menadżera: -
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): -

Edytowane przez Aliéné
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

02CB.png 

Podsumowanie lutego dla Chrissy Broussard, początkującej piosenkarki, było miesiącem pełnym wyzwań, ale również szansy na porządną naukę. Luna zakończyła miesiąc z dwoma singlami przy których maczała palce jej już wcześniej znana Laila Aguirre, znana w środowisku jako FHY. Chrissy na początku miesiąca wzięła sobie za cel zwiększenie swojej obecności na platformach społecznościowych, szczególnie na LifeInvader, aby przykuć do siebie jak największą uwagę i zyskać potencjalnych słuchaczy bądź jak też się okazało i swoich pierwszych hejterów.

Pierwszy singiel LSD który Luna opublikowała na v-tube, według feedbecku który otrzymywała przez następne kilka dni przyjął się całkiem nieźle. Niestety, nie obyło się bez kontrowersji. Okładka pierwszego singla wywołała sporo dyskusji, gdyż ujawniała zbyt wiele, co mogło być uznane za kontrowersyjne lub niestosowne. Chrissy nie raz w prywatnych rozmowach wspominała swoim znajomym że komentarze które dostawała na temat okładki odbiły się jej czkawką. To stanowiło ważną lekcję dla Chrissy o tym, jak kontrolować swój wizerunek publiczny i przemyśleć prezentację swojej sztuki. 

Chrissy przy produkcji drugiego singla "Feels Like Love" starała się zrobić wszystko sama, niestety poległa na samym początku - nie mając swoistego doświadczenia w promocji czy też smykałki do poważniejszego mix/masteringu. Finalnie zgłosiła się o pomoc do FHY, która wykonała dla niej odpowiedni mix/master utworu a dodatkowo puściła utwór przedpremierowo podczas imprezy w Eden Night Club na której grała. Dodatkowo, wtopa z plakatami promującymi drugi singiel była kolejnym wyzwaniem, z którym Chrissy musiała się zmierzyć. To doświadczenie mogło być trudne, ale również nauczyło ją wartościowej lekcji o zarządzaniu promocją.

Mimo tych trudności, luty był miesiącem, w którym Chrissy Broussard wiele nauczyła się na swoich błędach. Miłym zwieńczeniem miesiąca była rozmowa z nową CEO Nova Records - Mallory Nance i jej podopieczną Nicole "MOLLY" Ortega, podczas której Mallory wyciągnęła pomocną dłoń do Chrissy dając jej jednocześnie swoistego motywacyjnego kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

wJZcYNarCqs4GAX1h2qp_22_bd5dc9b16a71dd79df2a516338124dfb_image.pngAktualizacja #2

 

Marzec zaczął się dla Luny zadebiutowaniem na platformie SoundCloud, udostępniając swoje pierwsze utwory szerokiej publiczności. To był ważny dla niej krok, który otworzył nowe możliwości eksploracji i prezentacji swojego talentu. Po debiucie na SoundCloud, FHY zaowocowała współpracę w udziale produkcji utworu, gdzie Luna użyczyła swojego głosu. To było pierwsze dzieło FHY od dłuższego czasu, na którym pojawiła się gościnnie - singiel Labyrinth of Dreams miał premierę 11 marca. 

Luna aktywnie angażowała się w interakcję z fanami poprzez transmisje na żywo na Instagramie. Podczas tej sesji Luna nie tylko produkowała utwór na żywo, ale także odpowiadała na pytania i dzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat procesu twórczego, dając fanom unikalny wgląd w jej życie i pracę. Podczas tej transmisji na żywo na Instagramie Luna wyprodukowała spontanicznie utwór o tytule "Close to Me". Na koniec transmisji zostały przez nią puszczone dwa snippety utworów - Fate i All The Love You Got, przygotowywanej przez niej EP, pod tytułem "Serenity".

Luna nawiązała współpracę z Mirage Night Club. To strategiczne partnerstwo umożliwiło jej udział w różnych wydarzeniach muzycznych, co dodatkowo zwiększyło jej obecność na scenie klubowej. W dniu 28 marca 2024 roku, Luna wystąpiła w Mirage Club, gdzie udzieliła supportu trzem raperom, w tym Haylee Baker. Niestety, podczas tej imprezy doszło do tragicznego incydentu z morderstwem, co wywarło głęboki wpływ na artystkę. Czując się winną za nieprzerwanie w porę imprezy podczas incydentu, podjęła natychmiastowe działania, przekazując swoją gażę za występ oraz dodatkowe pieniądze z własnej kieszeni na charytatywną zbiórkę, co było wyrazem jej empatii, zaangażowania społecznego i walką z jakąkolwiek przemocą.

W marcu udało się jej zagrać pierwsze skrzypce na imprezach: SAPPHIRE SOIREE PARTY, NIGHT SESSION.

Lunie udało się również zagrać pierwszy koncert w swojej karierze, stało się to z pomocą Mallory Nance która zaprosiła ją z doskoku jako wokalistkę na turnus paradise.

30 marca Luna wydała singiel "Ruined", w którym poruszyła tematy związane z jej życiem osobistym i ostatnimi przeżyciami. A już 31 marca skontaktowała się z firmą TuneCore, która umożliwiła jej udostępnienie muzyki szerszej publiczności, w tym na platformach streamingowych, takich jak Spotify((link wstawie jak dostanę oprawę graficzną;x)).

Pozytywnym zakończeniem a jednocześnie rozpoczęciem nowego miesiąca, okazało się wydanie przez nią swojej pierwszej EP pod tytułem "Serenity". Przez cały okres Luna pozostawała bardzo aktywna na swoich socialach.
 

Edytowane przez Aliéné
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin