Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[06/02] Dakota Williams - I love vinewood! (prod. KayesTheProducer)


attention

Rekomendowane odpowiedzi

**późną porą do internetu wleciał drugi singiel początkującej celebrytki - Dakoty Williams, noszący tytuł "I love vinewood!". Jest on kompletnym przeciwieństwem jej pierwszego tworu - porusza ona w nim stereotypowe i kontrowersyjne tematy odnośnie mrocznej strony show biznesu, a przy tym także zaczepia kilka bardziej lub mniej znanych celebrytów z Los Santos. Dakota nie obawia się wspominać w tekście o zażywaniu narkotyków, illuminati, sprzedawaniu duszy, piciu krwi aby być wiecznie młodą czy wadach innych celebrytów. Linijka "wielu chce mojego upadku" może, ale nie musi odnosić się do ostatniego artykułu na portalu plotkarskim - Celebrity Preview i afery w którą jest zamieszana. Dziewczyna starała się zrobić coś innowacyjnego i budzącego skrajne emocje, śpiewa o sobie jako "idealnej i najlepszej, która nie ma tutaj żadnej konkurencji na rynku". Produkcją utworu zajęła się profesjonalistka w branży rozrywkowej - Aniyah "Kayes" Geovanney @-... .- .-. .-. ..-, przez co wszystko jest na bardzo wysokim poziomie - począwszy od wokalu po sam podkład. Kawałek można zaliczyć do "agresywnego popu" czyli czegoś co na chwile obecną jest mało na scenie muzycznej. Celebryci, którzy zostali bezpośrednio wspomniani to Kenny "KELLY" Whitfield @yungg, Lou Coulibaly @styfix wraz z managerem Marquis North @bajtek, Sassy B czy zmarłej już Charlotte Rizzthly @ka6i. Początkująca artystka wchodzi z przytupem do świata show biznesu.**

lifeinvader

(napisy yt)

Spoiler

okładka: 

V6MRBx6.png

Spoiler

tekst i nagrywki:

Wszystko czego pragniesz, oni Ci dadzą
Skutecznie twoją kariere poprowadzą
Biała i szlachetna rozsypana dookoła
Z nową torebką prady panoszysz się wesoła
Cyrografy, rytuały, seks, narkotyki
Nie pozwól temu wyjść do publiki
Nie bierz ze sobą Kelly, jest idiotą
ciągle tylko płacze odziany w biżuterie złotą
Oh, dzięki Bogu sprzedałam juz swoją dusze
Błyskotki, flesze i nieskończone fundusze
Uważaj, bo znikniesz szybciej niż Sassy B
Denna gwiazdka jednej piosenki

Chce zginąć mając na sobie Dior, oczywiście w przypadkowym wypadku
Od stóp do głów pokryta brokatem, wielu oczekuje mojego upadku
(Hahahahaha, nie mają Cie nawet na liście)
(Dziewczyno, to ja jestem listą)

I love vinewood! x4

Długie suknie i słodkie kłamstwa
Bankiety są miejscem tego diabelstwa
Charlotte Rizzthly właśnie do mnie zadzwoniła
Ździra trzyma nam miejsca w pierwszym rzędzie piekła
Botox, zabiegi kosztowne
Vinewood jest takie cudowne
Słodki North, kolejną kolacje w Marlowe zaczyna fundować
Gdy Lou powinna nieco z nimi przystopować
Vinewood nigdy mnie nie zawodzi
Świeża krew z pewnością mnie odmłodzi
Nikt nie stawia mi tutaj wysoko poprzeczki
To miasto nie miało jeszcze takiej gwiazdeczki

Chce zginąć mając na sobie Dior, oczywiście w przypadkowym wypadku
Od stóp do głów pokryta brokatem, wielu oczekuje mojego upadku

(I nigdy nie brałam narkotyków)
(Nigdy nie brałam narkotyków w swoim życiu)
(Właśnie wciągasz kolejną kreske)

I love vinewood! x4

 

ICfO81q.png

Ivv5o4I.png

0z5PnVo.png

AbvUjaU.png

Spoiler

informacje dla opiekunów:

Imię i nazwisko postaci: Dakota Williams
Numer konta postaci: 7807804889
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): -
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Ansgar von Brauchitsch II
Numer konta menadżera: 1770362943
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): 10%

 

Edytowane przez vampire666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, bajtek napisał:

**marquis polubil kawalek i wzmianke o sobie, na którą sie uśmiechnął**

* Avice odsłuchała, bo była wzmianka o Lou Coulibaly i Marquis North. Myślała, że to zalążek nowej dramy.

Edytowane przez anti
attention lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Pewna shitposterka pod pseudonimem 'ant1z0e' ((Zoe LaRue)), szukając zajęcia na wyjątkowo nudne popołudnie, trafiła przypadkiem na piosenkę i przeanalizowała jej treść. Pod filmem zostawiła komentarz:**

"denna gwiazdka jednej piosenki" lmaooooo ironia to suka 😂😂😂 boli cie bycie twarza w tlumie i wybijasz sie na jakichs pseudocelebrytach, zaden z nich ci poprzeczek nie postawi bo nawet z progiem zwalniajacym masz problem

**ant1z0e wrzuciła klip na boardy 4chanowe i Redditowe, nagabując więcej ludzi do hejtu.**

 

thaZu, STRXRD, yungg i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Lou przesłuchała sobie z rana utwór, kompletnie nie spodziewając się wersu skierowanego w jej stronę. Postanowiła odbić pałeczkę, poprzez wrzucenie na Lifeinvader posta ze wspólnym zdjęciem Lou z Marquis North na tle Vinewood, z opisem nawiązującym wręcz do wersu oraz samego tytułu kawałka.**

Edytowane przez styfix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin