Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga LEA] Shaura


shr777

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/19899-shauraa/
Link do konta oskarżonego: LEA
Powód składania skargi: Łamanie regulaminu dotyczącego pościgu, must-win, miasto duchów. 
Wyjaśnienie sprawy: A więc zaczynając od początku, moja furka którą uciekałem była poszukiwana przez kilka ucieczek przed departamentem. Dzisiejszej nocy wystarczyło tylko, że sobie jeździłem i zaczęły się za mną pościgi. Przechodząc do sedna skargi nie składam jej bez powodu, to nie jest żaden płacz ani nic w tym stylu nie interesują mnie aferki. Aczkolwiek, dzisiejsza jazda departamentu podczas pościgu kłania się o pomstwę o nieba. Co prawda we wcześniejszych pościgach nie reprezentowali dobrego poziomu dachując i zderzając się między sobą. Dzisiejszej nocy osoba, której nick IC został podany poniżej dokonała się nierealistycznej jazdy RP, zaczęła skracać krawężniki/trawniki, jadąc po prąd oraz torach. Dopuściła się również o pitowanie w mieście, przy padającym deszczu oraz dużej prędkości. Panowie nie odgrywali żadnych wypadków. Koniec końców zakończyło to się po wygranej z ich strony, po prostu odechcialo mi się takiej gry i jazdy bez sensu, gdzie podczas pościgu były pisane reporty o to żeby ktoś zerknął na to co robią nikt tego nie zrobił, więc no. Powtórzę jeszcze raz, to nie jest krzywa afera ani robienie sobie beki tylko chciałbym to wyjaśnić jak człowiek bo w grze się nie dało. Pozdrawiam
Dowody:Poproszę o dowody od strony LEA, szczególnie od gracza Devonte Hooper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShAuRaA

Jakiego departamentu dotyczy skarga i czy masz jakieś klipy z pościgu, bo to że piszesz skargę to jedno - ale to Ty musisz przedstawić dowody winy LEA, a nie LEA dowody swojej winy.

Powiedz mi jeszcze, czy nick "Devonte Hooper" jest prawidłowy? Nie potrafię znaleźć takiego gracza.

@edit 

Znalazłem właściciela nicku, postać na papierach. To gracz Sheriffs Dept.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jakiego departamentu dotyczy skarga i czy masz jakieś klipy z pościgu, bo to że piszesz skargę to jedno - ale to Ty musisz przedstawić dowody winy LEA, a nie LEA dowody swojej winy.

No prawdopodobnie rozchodzi się o LSPD, aczkolwiek widziałem tam jeszcze SWAT i Sheriff's. Jeśli chodzi o klipy nie posiadam, kolega obok próbując coś nagrać od razu dostawał crasha i wyrzucało go z gierki. Nie chce robić przez to jakiejś gównoburzy, że zaraz sobie coś wymyślę itp. Po prostu departament czuje się bezkarny - jeśli były zarzuty, że ja jeżdżę niezgodnie z zasadami RP mogli napisać raport i zostałbym ukarany, aczkolwiek nic takiego nie miało miejsca.

Cytat

Powiedz mi jeszcze, czy nick "Devonte Hooper" jest prawidłowy? Nie potrafię znaleźć takiego gracza.

 

Tak, możliwe, że była to osoba na papierach z polsatu. Właśnie ten gracz dopuszczał się takiej jazdy w momencie gdy nie miał żadnego wsparcia, zaczął nas pitować wysiadać celować? Skracać tory krawężniki i tory, do tego nic nie odgrywał.

image.png.9bf8594139706756d9e409d3872d77ca.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin