Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Malia Yo Parris - our stylist & makeup artist.


ka6i

Rekomendowane odpowiedzi

MaliaYoParriszblurem.png?ex=65d78bb1&is=65c516b1&hm=c1113827f6835d47150f4caba33741f0f594d05da317b75aa5ccc54fb4c4ee88&Beginning & Character Overview

Malia Yo Parris - our stylist & makeup artist. Urodzona 18 marca 2005 roku w słonecznym mieście - Miami, United States Of America. Młodsza siostra Gio Parris.  Młoda kobieta ma dość personalizowany charakter, lubi dominować i trzymać swoje zdanie bardzo wysoko, ciężko ją zmanipulować i pokazać, że coś jest inne niż jej się wydaje. Od dziecka można było u niej zauważyć zainteresowanie strefą Beauty, zawsze lubiła dobrze prezentować się przed obiektywem a w szczególności zapewniać to innym osobom. Odnajdywała się zawsze wzorowo wśród grona odbiorców i znajomych, potrafiła bezproblemowo przystosować się do okoliczności, dzięki temu nie ma żadnego przeciwskazania, żeby ta nie miała kontaktów - zawsze dogaduje się z ludźmi pokazując sto procent siebie. Nie lubi rozmawiania na ogół tematu, lubi jak coś jest mówione wprost bez żadnych zbędnych rzeczy, kocha szczerość - jest zdania, że lepsza okropna prawda niż cudowne kłamstwo. Kobieta mimo twardego charakteru oraz temperamentu jest dobrym człowiekiem, który swoje zdanie ma w każdej sytuacji, umie zastosować każdą ze swoich twarzy do sytuacji jakie można przed nią postawić. 

Passions & Beginnings of work

Pasja do ubrań została zauważona u kobiety przez jej mamę, kobieta uwielbiała kupować sobie nowe, nie zawsze drogie ubrania, aby tworzyć z nich ładne outfity, ciesząc się z tego co tak naprawdę robi - dlatego w teraźniejszych czasach kobieta nadal uwielbia to robić, nabyła więcej doświadczenia i umiejętności w temacie, dlatego bez zbędnych trudności potrafi idealnie wspierać strefę stylistyczna miasta.

Pasja do całej branży Beauty kobieta nabyła przez swoje koleżanki, które wciągnęły kobietę bardziej w ten świat. Malia była fanką samonauki się, uważała to za najlepszy sposób na naukę. Lecz z biegiem czasu się to zmieniło i młoda lubi korzystać z poradników na te tematy. W dalszych planach na pewno chcę pójść na kursy oraz szkolenia z tematu.

Media:

 

Wzmianki:

  • x

 

Informacje na temat postaci:

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Malia Yo Parris
Numer konta postaci: 5258800349
Przynależność: soon
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): soon

 

Informacje dotyczące gry (dla opiekunów i graczy)
 

Spoiler

Hey! Przychodzę z pomysłem zagrania branżową stylistkę/wizażystkę, wszystko oczywiście w granicach normy. Plany są dość obszerne i chwytają za na przykład Losari Beauty Salon. Głównie będę skupiał się na prowadzeniu dobrze rozgrywki In Character, dodatkowo dla osób współpracujących będę mógł wykonywać dość amatorskie zdjęcia menyoo. Jestem zdania, że otwieram się dla was i też wy będziecie dla mnie. Zróbmy coś dużego z tym przedsięwzięciem, chce pokazać, że branża to nie tylko klepanie nudnych formułek lub granie ciągle  tego samego. Z góry dziękuję za szansę na na dole oznacze osoby, które bardzo dużo wniosły w same założenia postaci czy nawet pomoc ooc od samego startu mojej rozgrywki na serwerze, pozdrawiam i dziękuję.

@sebus git @Katharina @Bobadu @Siarra @Shadek @DiN3r @yungg @Hawajczyk @puvtxr @Powieczka @Chimera @Damianero @aliszyja @Quennie @-... .- .-. .-. ..- @only gang members ( było by tego więcej, lecz nie chce mi się wymieniać wszystkich, czuje że zrobimy niezłe gówno z tego)

 

Edytowane przez ka6i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin