Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA/v3rso spoceniec3


spoceniec3

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/13176-spoceniec3/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: brak
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: MK (https://forum.v-rp.pl/profile/7284-spoceniec/, https://forum.v-rp.pl/profile/14523-spoceniec2/), obrazy serwera i namawianie ludzi do przejścia na konkurencje.
Członek ekipy nakładający karę: @v3rso
Wyjaśnienie sytuacji: 

Cześć!

Piszę właśnie trzecią apelacje o zdjęcie mi bana. Szczerze powiem, że po odrzuceniu drugiej mojej apelacji całkowicie straciłem nadzieje, ale często znajomi, z którymi grałem u Was na serwerze piszą do mnie i pytają się czy będę jeszcze próbował się odwoływać, bo szykuje się dobra gierka. Po opisaniu mi trochę tego co się dzieje w grze, poczułem chęć gry w sobie i muszę spróbować się odwołać.

 

Z powodem nałożenia kary "MK (spoceniec, spoceniec2)" zgadzam się w 100%, te konta zostały założone podczas moich początków gry na tym serwerze. Nie pamiętałem do nich danych, więc postanowiłem stworzyć kolejne konto (spoceniec3), co mnie nie usprawiedliwia w żadnym stopniu. W dodatku podczas mojego pobytu na banie utworzyłem kolejne konto (danych nawet nie pamiętam), aby jakoś spróbować wejść do Was na serwer, ale to już było mega głupie z mojej strony. 

Kolejnym powodem nałożenia kary jest "obrazy serwera i namawianie ludzi do przejścia na konkurencje". Sytuacja wyglądała tak, że pisałem sobie w wiadomościach prywatnych na serwerze (/w) z randomowym ziomkiem stojąc sobie na parkingu Vespucci. Inni gracze odwalali na parkingu, wtedy ja napisałem do tego ziomka coś w stylu "Ty też się łapiesz za głowe jak na to patrzysz?" i w ten sposób poszła dalej nasza konwersacja odnoście Viberp i tego drugiego serwera, którego nazwa zaczynia się na W. Czy "obrażałem serwer i namawiałem ludzi do przejścia na konkurencje"? Myślę, że nie, lecz administracja mogła uznać to jako obrażanie i namawianie na konkurencje. Wiem na pewno, że nie powinienem o takich rzeczach pisać na /w z typem, którego pierwszy raz widzę na oczy. Chętnie zobaczyłbym sobie całą konwersacje z tym typem w logach, ale niestety nie mam tam dostępu w tym momencie. 

 

Przepraszam za wszystkie nieodpowiednie zachowania, które doprowadziły do zbanowania mnie. Bana dostałem w styczniu 2023 roku, to już ponad rok odkąd moja osoba nie pojawiła się u Was na serwerze i fajnie byłoby znowu tam zagościć. Liczę na pozytywne rozpatrzenie, bo napisałem to podanie prosto z serca, a nie jak w dwóch poprzednich.

Edytowane przez spoceniec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin