Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Make no mistake - State Line Mob Toscani Chapter


Tito Toscani

Rekomendowane odpowiedzi

 

sUVCdZo.png
8WGJYYM.png
qYcCkOL.png
K1HkmP7.png
 

Dziękuje za śliczną gre, @Czechu - ZAPRASZAM ZOBACZYĆ JEGO TEMAT FREELANCERA 👌

 

Kurwa. Makler wypierdalasz mi bana za gówno jakiego nie zrobiłem, nawet kurwa nie możesz mi odpisać widze że polubiłeś odp kuzyna która jest na ten temat - Doopan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

13 godzin temu, Tito Toscani napisał:

zRMwclO.png

 


W mieście zaczyna wisieć coraz to więcej plakatów z buzią radnego Toscani oraz napisem "let's make paleto bay something beautiful, anew" ORAZ "Tito Toscani candidate for mayor of the city"

Wynika z tego, że radny chce spróbować sił jako burmistrz, a co go do tego skłoniło? Mała aktywność pozostałych radnych, nikliwy wkład obecnej Pani Burmistrz.

Radny Toscani chce uporządkować miasto na nowo, chce zrobić z niego miejsce, które przypominało wcześniej, bezpieczne, swojskie miasteczko gdzie społeczność się nawzajem szanowała i wspierała w trudnych momentach, ponieważ teraz jest o to ciężko, przedsiębiorcy ze sobą konkurują a niektórzy nawet podnoszą na siebie pięści i nie tylko. Toscani chce zapewnić bezpieczeństwo w okolicy, spełnić to o czym zawsze mówili mieszkańcy - Monitoringu, okamerowania miasta by wreszcie w nim było bezpiecznie. Chce wdrożyć do miasta większe czuwanie ze strony zastępców, ochrony i nie tylko. Planuje rozbudowywać eventy, które nie będą się powtarzały. Chce zrobić miasto nowoczesne, bezpieczne, ale i ze smakiem, by zupełnie nie odbiegało od starego klimatu, który panował zanim miasteczko upadło do stanu aktualnego


"Radny Toscani, dlaczego akurat Pan chce być burmistrzem?"

"Myślę, że tylko ja jestem w stanie zapewnić zmiany... pomyślcie mieszkańcy, kogo najczęściej widzicie na ulicach? Kogo spotykacie jak coś się dzieje? Kto chce zmian i kto nie odwrócił się od was? Jestem tu dla was, nie dla samego siebie, zawsze jestem pomiędzy wszystkimi bo chce żeby tu było Fair, chce żeby było bezpiecznie, chce zwiększyć społeczność, chce aby moje dzieci mogły godnie tu żyć, uczyć się a potem pracować. Zmieńmy coś tutaj, przywróćmy dawny blask, nowe - lepsze, ze smakiem."

 

kHoneOC.png

 

Kurwa. Makler wypierdalasz mi bana za gówno jakiego nie zrobiłem, nawet kurwa nie możesz mi odpisać widze że polubiłeś odp kuzyna która jest na ten temat - Doopan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin