Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/xd shaller] hustlersigma


Hustlersigma

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Hustlersigma - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Nazwa postaci na którą nałożono karę: lennox banks
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary:  
Po zamknięciu organizacji nadal uskuteczniasz gangsterkę, zaczepiasz inne organizacje.
Członek ekipy nakładający karę: xd shaller
Wyjaśnienie sytuacji: zaczynając apelke, wydaje mi się, że blokada poszła za akcje z osobami pod grupą playboys coś tam.. chłopoki z org kręcą się po naszej starej osi bo zauważyli, że podjechało tam auto w którym już raz nas rozstrzelali, wpadliśmy tam tylko żeby odebrać ziomka który nadal miał tam respa.. poszła jakaś gadka na cornerze bo inny ziomuś gadał z azjatą i se trzepali corner.. ja przez większość akcji siedzialem na alt tab jak dobrze pamietam.. po tym jak azjata odjechal.. chłopoki wjechały w gangway szukając afery po wróceniu z alt tab zauwazylem ze postacie tyreeq lynch i oakley garcia stoją przy ich wozie, rozmawiając albo kłócąc się więc podszedłem.. nie zagrałem zadnej akcji w strone chłopaków w wozie (byli w kominach) póki jeden z nich nie zaczął grozić dwóm wyzej wymienionym, po dalszej wymianie zdan w koncu zdecydowałem się coś zagrać.. podchodząc do furki i mówiąc coś w stylu żeby pokazał mi swoją brzydką morde, po tym odegrałem ze łapie kolesia za komin i próbuje go ściągnać, wtedy zostałem rozstrzelany, chłopakom nie poszło i dostali w cipe od tyreeq ktory bronil  mnie i siebie, cała akcja.. nie wiem gdzie jest zaczepianie organizacji jeśli goście wiedząc ze wyjebaliscie nam org nadal szukają chuja do dupy, jak sie nie umie w dm to sie go nie robi. Od czasu wywalenia tematu org, nie zagrałem żadnej ofensywnej akcji.. moja postać brała tylko udział w dwóch bójkach do ktorych zostala sprowokowana. Śmieszne jest też to, że kare wystawia mi osoba która początkowo pomawiała mnie i sixtyy na discordzie, potem jak mu to wypomniałem to mi pisał, że on i tak wie swoje (XDD!!) jak wyjaśniłem supportera to nie usłyszałem nawet przepraszam.. błagam Cie shaller nie broń sie "napisz skarge" jeśli biorą Cie na stanowisko opiekuna przestępczych (czy jakiekolwiek na którym możesz ingerować w rozgrywke) po tym jak gracze sie na Ciebie wypierdalali że bronisz ich przed blokadami.. to skarga też nic nie da, końcowo uważam, że nie zagrałem na tyle ofensywnie żeby otrzymać blokadę postaci.. chłopoki z auta mogły mnie po prostu odepchnąć czy cokolwiek.. ale zamknięte łby wolą strzelać, dzięki każdemu kto to przeczytał! EDIT: nie chodzi mi o wywołanie gównoburzy tym, że sie rozpisałem i zaczepiłem shallera.. po prostu wylałem całe moje niezadowolenie w jednej apelacji, skoro rozmowy na dc o pomówieniach nie przekonały go nawet do głupiego przepraszam


Ewentualne screeny/świadkowie:  taki jeden mały link do ss'ów które dostałem po tym jak shaller mnie pomawiał, żeby nie było, że też jestem pomawiaczem Imgur: The magic of the Internet  miał być jeden, sorka!.. jeszcze dorzuce przypierdolke do shaller o pomawianie i jego odpowiedz pierwszą Imgur: The magic of the Internet

Edytowane przez Hustlersigma
katae lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie za grę, to za nieposzanowanie życia postaci. Do wyboru, do koloru. Koleś grozi Twojej postaci spluwą, to uznajesz, że idealną odpowiedzią będzie rzucenie się na niego, żeby mu tą karygodną maskę ściągnąć. Bo to właśnie ich zamaskowanie Tobie tak mocno nie odpowiadało i godziło w Twoje ego, że postawiłeś na linii życie swojej postaci.

image.png?ex=65e2576b&is=65cfe26b&hm=db7biegnie kawaleria
image.png?ex=65e257d5&is=65cfe2d5&hm=6f5
image.png?ex=65e25805&is=65cfe305&hm=488
39hvucmkymma1.png?ex=65e24cea&is=65cfd7eprosta zależność 

Wasza organizacja nie bez powodu została zamknięta, było dużo nieprawidłowości. Skoro zamknięcie projektu nie wystarczyło, żeby zapaliła Ci się czerwona lampka, to zostałeś potraktowany znakiem stop w postaci blokady postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdolisz tak naokoło.. nikt mojej postaci nie groził bronią w tamtym momencie PODKRESLAM MOJEJ POSTACI, nie mogę znaleźć w logach bo nie pamiętam dokładnie co odegrały osobie w wozie, ale w momencie gdy osoby w aucie zasugerowały postaci Tyreeq Lynch, że mają broń to stałem za samochodem, auto miało przyciemniane szyby, nie było szansy żebym zauważył w jakikolwiek sposób broń u zamaskowanych, moja postać widząc, że tyreeq siegą w spodnie.. zrobiła to samo, przypomniałem nawet tyreeq, że nie możemy strzelać pierwsi, ale tego już Ci się pewnie sprawdzać nie chciało  Imgur: The magic of the Internet, dziwi mnie też to, że u sixtyy piszesz, że to on eskalował konflikt.. czy jakkolwiek to nazwać, a u mnie piszesz, że to ja nie poszanowałem życia postaci.. jakby rozumiem to, że mogłem się powstrzymać przed ściąganiem kolesiowi maski z mordy na siłę, i z tym mogę się zgodzić, że przeholowałem, jeśli chłopaki z playboys aż tak mieli urażoną dumę bo murzynek zdjął jednemu z nich maskę, można było pisać o dynamiczne FCK, dla mnie lepsze było by już te CK niż brudy w logach przez ściągnięcie maski. Jeśli dalej uważasz, że ściągnięcie maski jest aż tak karygodne to po prostu zamieńmy blokadę która brudzi logi na CK. Chciałbym wrócić do gry na postaci ale jeśli ktoś ma aż taki ścisk o zdjęcie kominiarki typowi gdzie moja postać nie była w 100% świadoma, że gość ma broń no to tak jak napisałem wyżej dało się to inaczej rozwiązać.

Edytowane przez Hustlersigma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2024 o 00:31, Hustlersigma napisał:

nikt mojej postaci nie groził bronią w tamtym momencie PODKRESLAM MOJEJ POSTACI

W dniu 17.02.2024 o 00:31, Hustlersigma napisał:

nie pamiętam dokładnie co odegrały osobie w wozie,

To wreszcie wiesz, czy nie wiesz co się działo? Ja na przykład przed jakimkolwiek odpowiadaniem siadam sobie do filmiku i go oglądam, analizuję, wyciągam skrinszoty i chyba na marne to robię i niepotrzebnie tracę swój czas, żeby tutaj złożyć jakieś sensowne i poparte dowodami zdanie.

Rzeczywiście Twoja postac w momencie pokazywania broni przez osoby w aucie była za autem, po drugiej stronie auta. Jak zacząłeś grać ofensywkę do nich, to już była po odpowiedniej stronie auta i PRZYPOMINAM - pasażer auta trzyma na udzie broń palną, którą grozi Waszym postaciom. A Twoja postać wykonała susa w jego kierunku, żeby mu tą maskę ściągnąć bo jest na Twojej dzielni i hu i ty tutaj karty rozdajesz. Bardzo się cieszę, że próbowałeś utrzymywać swojego kolegę w ryzach, ale koniec końców Wam się nie udało, bo zamiast odbić po pokazaniu broni, to dalej ich prowokowaliście.

39hvucmkymma1.png?ex=65e24cea&is=65cfd7e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j/w, nie powinno to tak wyglądać. Odrzucam
 

[10.02.2024 00:16] [Oakley Garcia → Tyreeq Lynch (224)]: My tak mozemy bez panelu?
[10.02.2024 00:16] [Tyreeq Lynch → Oakley Garcia (117)]: Oni musza zaczac.

to ma się nijak w momencie kiedy ich prowokujecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin