Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Spółka] Heavenly Treats Co.


DEJWuS

Rekomendowane odpowiedzi

nWf00FY.png



— Początki;

Według stanu na 2016 r. przychody ze sprzedaży słodyczy na świecie wyniosły 190 mld USD. Największe przychody ze sprzedaży słodyczy o wartości 30,15 mld USD odnotowano właśnie w Stanach - królestwie słodkości. Słodycze mają wiele twarzy - zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Kochają je dzieci, jak i zarówno dorośli - dla wielu stanowią ostoję relaksu i szczęścia. Są "czymś" co chociaż przez chwilę wypełni ich nudne i smutne życie słodką, cukrową przyjemnością. Rynek cukierniczy niewątpliwie jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż przemysłu spożywczego na świecie od wielu lat - wiedzieli o tym również bracia Wang i Huang Liang, którzy po emigracji do USA w latach 60 ubiegłego wieku, postanowili wykorzystać swój słodki talent i założyć rodzinną cukiernię. Z racji tego, że Liangowie są zagorzałymi patriotami - znaczną część ich wyrobów stanowiły tradycyjne, Chińskie specjały. Osmanthus Cake, Tofu Pudding czy znane na całym świecie Mooncakes były tylko częścią z bogatej oferty, którą mogła pochwalić się początkowo niewielka cukiernia na Textile City.

— Heavenly Treats Company;

Przeniesienie się z małej, przytulnej ciastkarni do prawdziwej fabryki na wschodzie miasta, było początkiem powstania Heavenly Treats Company - firmy oferującej tanie, słodkie przekąski - stawiając głównie na batony, cukierki, czekolady oraz chińskie ciasteczka z wróżbami. Początkowo wyroby HT Company były możliwe do kupienia jedynie w lokalnych sklepach spożywczych, lecz z biegem lat ich rynek zbytu poszerzył się do całego stanu. Niestety dobra passa nigdy nie trwa wiecznie - tak też było w tym przypadku. Problemy Heavenly Treats zaczęły się w 2005 roku, kiedy zmarł jeden z braci - Huang, po którego śmierci nastąpił efekt domina. Obroty przedsiębiorstwa z miesiąca na miesiąc malały, firma traciła kolejnych klientów, aż w końcu problemy finansowe w które popadł Wang znacznie go przerosły - przez co narodziła się w nim decyzja o ogłoszeniu upadłości.

— Dziś;

Światełkiem w tunelu dla zadłużonego po uszy Huanga okazał się być jego znajomy, Wei-Wen Zhou - biznesmen i filantrop, kontrolujący większość biznesów mieszczących się na Chinatown i Textile City. Wei, razem ze swoim wspólnikiem - Chan Zhou, postanowili wykorzystać okazję i odkupić obecnie upadłe przedsiębiorstwo, inwestując pokaźny kapitał w odratowanie Heavenly Treats Company - jednocześnie zapobiegając utracie pracy przez wielu doświadczonych pracowników fabryki, którzy w znacznej większości mają na utrzymaniu rodziny. Mimo tego, wiele osób uważa, że decyzja Wei-Wena i jego brata o przejęciu tonącego okrętu pełnego cukierków na pokładzie jest nieprzemyślana i pochopna - ponadto krąży wiele plotek o tym, że niejednokrotnie był pomawiany o udziały w przestępczych procederach, przez co cała transakcja odbiła się szerokim echem i jest uznawana za kontrowersyjną.

— OOC; 

Cześć, chciałbym wystartować z całkowicie nową spółką. Długo zastanawiałem się nad jej rodzajem, lecz zauważyłem, że opiekun poszukuje czegoś tego typu - więc zdecydowałem dostosować się do potrzeb serwera. Postanowiłem, że zbuduje background postaci i spółkę właśnie w tym kierunku. Doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności mam spore, prowadziłem i współtworzyłem kilka spółek za czasów poprzedniej mojej postaci. Tj. ERIS, które istniało blisko rok czasu, a zamknąłem je tylko i wyłącznie przez prywatne sprawy (nie miałem czasu na grę).  W planach dużo fajnych filmów, wstawek i nakręcania rozgrywki w każdym możliwym tylko sektorze. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń czy pytań moje PW stoi otworem, liczę, że jesteśmy w stanie stworzyć dużo dobrego contentu. Warto dodać, że nie startuje z tym projektem sam, a dobieram do pomocy odpowiednich ludzi, zamierzam też zatrudniać nowe osoby do pracy i nie zamykać się na swoje wąskie grono, zawsze lubię dobierać i tworzyć interakcje z nowymi graczami.

 


— Dane rejestracyjne spółki:

  • Nazwa:  Heavenly Treats Company
  • Lokalizacja: Textile City

— Członkowie zarządu:

  • Wei-Wen Zhou
  • Chan Zhou

— Udziałowcy:

  • Wei-Wen Zhou 50%
  • Chan Zhou 50%

— Kapitał początkowy:

  • Kwota: $250.000  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin