Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Wiesiu] LcLc


LcLc

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/16771-lclc/
Nazwa postaci na którą nałożono karę:britney carver
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Ban
Powód nałożenia kary:
Wyzwiska na kanale OOC, groźby dotyczące doxingu
Członek ekipy nakładający karę: @Wiesiu
Wyjaśnienie sytuacji:a wiec bylem i ocenialem intek mowilem ze cos nie pasuje i kazal mi sie nei udzielac zaczalem go wyzywacv ze sam nie ma gustu on napsial dzieciaku jakos tak i odpalilo to we mnie te glupie pomysly aby to napisac co napisalem  ze poleca adresy ((ktorych nie mam )) z nerwow to napisalem wiem ze nie powinienem ale dzialalem na nerwach nigdy bym adresu nie zleakowal bo wiem jakie są konsekwencje karne irl przepraszam za to i licze na dobre rozpatrzenie kary mimo wielu kar na tym serwerze poniewaz chce kontynuowac dalej rozgrywke na tym serwerze bardzo mi glupio za te slowa co napisalem  i obiecuje poprawe i ze tak nie zrobie 
Ewentualne screeny/świadkowie:szczerze mowiac to nikt nie moze byc swiadkiem i stanac w mojej obronie bo odwalilem maniane ale samantha rayan wie jak dzialam na nerwach 

dziekuje za zrozumienie  i wyrozumialosc 
                                                                   CTK.

Edytowane przez LcLc
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin