Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Blokada postaci


ZawodnikMDMA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam za zaistniałą sytuację. Mieszkam na wsi, gdzie często występują problemy z połączeniem internetowym. Podczas pościgu ze strony PD moje łącze internetowe uległo awarii. Po ponownym zalogowaniu do gry spodziewałem się kontynuacji akcji, jednak na miejscu nikogo już nie było. Gdybym wiedział, kto mnie goni, skontaktowałbym się z tą osobą w celu dokończenia rozgrywki. Bardzo mi przykro z powodu tej sytuacji i liczę na zrozumienie oraz prosiłbym o ponowne rozegranie akcji jeśli jest taka możliwość.

kare nadal nemezis

Edytowane przez ZawodnikMDMA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/22458-zawodnikmdma/ Nazwa postaci na którą nałożono karę: Pablo Rashford Rodzaj kary: Blokada postaci Powód nałożenia kary: Wyjście z serwera podczas aktywnej rozgrywki przeprowadzanej na postaci Członek ekipy nakładający karę: Nemezis Nazwa postaci na którą nałożono karę: Pablo Rashford Rodzaj kary: Blokada postaci Powód nałożenia kary: Wyjście z serwera podczas aktywnej rozgrywki przeprowadzanej na postaci.ponieważ neta wywalilo. Członek ekipy nakładający karę: Nemezis

Edytowane przez ZawodnikMDMA
dla pewnosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin