Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SKARGA/ZBOCZHELLI, EnjoyTheRide] 3bute


3bute

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta:https://forum.v-rp.pl/profile/3469-3bute/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/23709-zbochelli/https://forum.v-rp.pl/profile/3540-enjoytheride
Powód składania skargi: Brak przestępstwa mimo udanej akcji.
Wyjaśnienie sprawy:
02/02/2024
Zostałem okradnięty na kwotę 70.000$ i pobity do nieprzytomności. LEA jak widać na screenach od @ZBOCHELLI prowadziło śledztwo, jednak z powodu braku poszlak nie dokończyło tematu InGame i z tego co mi przekazano oczekują na przestępstwo od @ZBOCHELLI.

Dodatkowo dodam, że ten osobnik robi postrzelenie innego gościa mając status nowej postaci i nie tworzy również z tego żadnego przestępstwa (sytuacja miała miejsce 31 stycznia.

---

Sprawa ma się tak samo w przypadku gracza @EnjoyTheRide i jego członków organizacji, którzy tego samego dnia najpierw strzelają w moją postać pod blokowiskiem na Ginger Street, zaraz obok stacji LTD na Little Seul, a później mnie stamtąd porywają za miasto, zostawiając za sobą masę śladów. Miejsce tętni życiem, a chłopaki zagrali jawnie miasto duchów licząc, że obejdzie się to bez echa.
Dziś mamy 14 luty, minęły prawie dwa tygodnie od zajścia, a tematu w dziale przestępstw nie widać.

Dowody:

Spoiler

isn6F0m.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
 

187, Breno i zapasuweczka lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spectre napisał:

@ZBOCHELLI @EnjoyTheRide interesuje mnie to dlaczego nie ma przestępstwa

Dostalem za to wyrok jakies cztery godziny po calym zajsciu to po co mam pisac przestepstwo xD wrzuciles to nawet w skarge czlowieku

image.png.9f7f073e19517f183dccb733a447dcde.png

Edytowane przez ZBOCHELLI
dixoniak1 i kubag293 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Spectre napisał:

@3bute ?

W rabunku udział brały dwie osoby, a uchwycenie Kevin_Tsao nie dało służbom szansy pozytywnego zakończenia śledztwa. Rozpisane przestępstwo, które by im pomogło się nie pojawiło. 

Spoiler

image.png?ex=65d90b61&is=65c69661&hm=d97

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
1 godzinę temu, 3bute napisał:

W rabunku udział brały dwie osoby, a uchwycenie Kevin_Tsao nie dało służbom szansy pozytywnego zakończenia śledztwa. Rozpisane przestępstwo, które by im pomogło się nie pojawiło. 

ale sprawa została dopięta IC i tutaj po tym czasie już nie widzę sensu by to zostało ruszone, skargę odrzucam.

dixoniak1 i 730 lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin