Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Nemezis] ZawodnikMDMA


ZawodnikMDMA

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/22458-zawodnikmdma/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:Pablo Rashford

Członek ekipy nakladający kary: Nemesis

Powód nałożononej kary:Wyjście z serwera podczas aktywnej rozgrywki przeprowadzonej na na postaci

Wyjaśnienie sytuacji: Witam, góry przepraszam za zainstaniałą sytuacje. Mieszkam na wsi często miewam problemy z połączeniem internetowym. Podczas pościgu PD, moje łącze internetowe uległo uwarii. Po ponownym zalogowaniu spodziewałem się kontynuacji akcji jednak na miejscu juz nikogo nie bylo. Gdybym wiedział kto mnie gonił skontaktował bym się z tą osoba w celu dokończenia rozgrywki.
Bardzo mi przykro z powodu tej sytuacji i licze na zrozumienie oraz prosilbym o powowne rozegranie akcje jesli jest taka mozliwosc

Ewentaulnii świadkowie: brak

Edytowane przez ZawodnikMDMA
poprawialem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, tak jak pisaliśmy ostatnim razem na wiadomości prywatnej IG. Podczas rozpoczęcia pościgu przez LSPD przejechałeś kawałek, po czym wyskoczyłeś z pojazdu. Po chwili zniknąłeś z serwera, według mnie był to przemyślane wyjście z serwera. Sprawdziłem również twoje logi z tego dnia, po 20 minutach wszedłeś na serwer po czym zacząłeś bić duty w jednym z biznesów. Nie zainteresowałeś się w żadnym stopniu zaistniałą sytuacją, według Ciebie wyłączeniem internetu. To, że na miejscu nie było nikogo z LSPD nie zwalnia Ciebie w kontakcie z osobami które uczestniczyły w takowej akcji, jeśli nie jesteś w stanie ich namierzyć to kolejnym krokiem powinien być kontakt z kimkolwiek z danej frakcji. Nie musi być nawet kontakt w grze, możesz komunikować się nawet przez forum czy też Discord. Jeśli by był takowy kontakt z twojej strony to bym był za zdjęciem tej kary, tym samym udowodnił byś że zależy Ci na kontynuacji wątki IC. Poniżej podsyłam klip z całego zajścia, który potwierdza wszystkie moje słowa.

 

https://streamable.com/ia43w1

GroooVek, Necro i Castle lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin