Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Wuuu] Stufka


Stufka

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/17441-stufka/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jonathan Camel
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary: 
Polskie podwórko - nie, sprzegło tutaj nie musi "jebać". Całokształt prowadzenia postaci pozostawia wiele wątpliwości.
Członek ekipy nakładający karę: @wuuu
Wyjaśnienie sytuacji:  Szanowni Administratorzy serwisu Vibe Roleplay. Chciałbym ponownie napisać apelacje o to abyście odblokowali mi postać Jonathana Camela. Wierze, że moje zawieszenie było wynikiem nieporozumienia lub błędu. I szczerze pragne wyjaśnić okoliczności, które do tego doprowadziły. Po pierwsze chciałbym poinformować o tym, że przeczytałem regulamin serweru Vibe Roleplay przez moją długa nie obecność. Przejde teraz do powodu przez którego na moją postać została nałożona blokada. Na Jonathanie grałem już od dłuższego czasu i miałem popędy do robienia krzywych akcji lecz nauczka jaką jest aktualna blokada mojej postaci Jonathana Camela zniechęca mnie do dalszego naruszania regulaminu serwera. Moim zdaniem jednym z powodów blokady postaci jaką jest Polskie Podwórko moim zdaniem jest trochę przesadą. Odwołując sie do Całokształtu prowadzenia postaci. Chciałbym prosić o wyjaśnienie jakie wątki pozostawiają wiele wątpliwości . Zobowiązuje sie do przestrzegania regulaminu serwisu VibeRolePlay i zapewniam, że w przyszłości taka sytuacja więcej nie będzie miała miejsca. Brakuje mi odgrywania ciekawych wątków na serwerze i chciałbym aby moja postać zastała przywrócona. Z tego miejsca chciałbym wyrazić skruchę i przeprosić za swoje zachowanie które mogło innym gracza popsuć rozgrywkę. Lecz tak jak pisałem w poprzednich apelacjach zazwyczaj nie robiłem takich rzeczy przy większej grupie osób by nie psuć im tej atmosfery. Bardzo proszę o ponowne rozpatrzenie mojej apelacji i odwołanie decyzji o zablokowaniu postaci. 
Dziękuje za czas poświęcony na rozpatrzenie mojej apelacji. 
Od siebie moge dodać jedynie to, że jedyne co chce to powrócic na serwer Viberoleplay na mojej postaci i kontynuowac rozgrywke 
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin