Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Hustlersigma


Hustlersigma

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Hustlersigma - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Aria Aroyo
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary:  
Przepaliłeś postać tylko dlatego aby mieć na niej siano, usunąłeś jedno R z nicku i dolaczyles do tych samych grup, nie przepalisz wiecej razy tej postaci.
Członek ekipy nakładający karę: @Brtmss
Wyjaśnienie sytuacji: na początku gry na postaci szukałem odpowiedniego wątku dla niej, bujając się w różnych grupach graczy, początkowo dołączając na duty ochrony, przez które w ogóle podjąłem decyzje o przepaleniu postaci. Po pewnym czasie, wbiłem się do baru który prowadzi Freelancer, dobrze mi się z nimi grało więc postanowiłem tam zostać, postać przepaliłem w celu usunięcia duty ochrony z grup historii postaci, byłem tam bardzo krótko.. dosłownie na duty wbiłem raz na 2h. Co do powodu nałożenia kary "Przepaliłeś postać tylko dlatego aby mieć na niej siano, usunąłeś jedno R z nicku i dolaczyles do tych samych grup, nie przepalisz wiecej razy tej postaci."  tak jak pisałem, nie przepaliłem postaci dla siana i miał być to tylko dodatek do przepałki, pod BG który wymyśliłem na  jakiś czas przed stworzeniem postaci, "dołaczyłeś do tych samych grup" tak jak pisałem, dalej chciałem ciągnąć gierke z tymi osobami i przepałka była w celu usunięcia duty ochrony z grup postaci, jako iż nie ma możliwości w oknie gdzie się przepala postać, wpisać tych samych danych, napisałem je przez jedno R, obiła mi się o uszy informacja, że dla was (administracji) wygląda to jak kopiowanie/mnożenie/przelewanie majątku, więc jeśli jest opcja sprawdzenia mojego majątku przed przepałką, będziecie mogli zobaczyć, że wynosił on może trzydzieści tysięcy, chyba nigdy nikomu nie dałem więcej niż 5k edolców. Końcowo mogę dopisać, że nie wiedziałem, że powinienem zgłosić przepałke, czy jej powód do kogoś, mam na serwerze jakoś 260h i pierwszy raz korzystałem z możliwości przepalenia postaci. Przepraszam za zamieszanie
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Użyłeś usługi przepalenia postaci, która została użyta niezgodnie z zasadami - usunąłeś sobie "R", zgarnąłeś siano i zacząłeś dalej grać te same wątki na w sumie - tej samej postaci. 

"Zmiana tożsamości dozwolona jest jedynie w przypadku braku aktywnych wątków na postaci, lub w przypadku zgody wszystkich uczestników danego wątku fabularnego postaci. W przypadku nieprawidłowego wykorzystania usługi postać będzie blokowana."

2. Zaangażowałeś drugiego gracza do swojego szwindla, bo przygotowałeś sobie specjalnie torbę i włożyłeś swoje rzeczy, żeby je przerzucić na inną postać.

pwB2ZVM.png

3. Nie musisz zgłaszać nikomu przepałki. Tutaj powinien swoją rolę odegrać zdrowy rozsądek. Jeżeli przeszkadzała Ci grupa ochrony i freelancera - mogłeś napisać ticket w panelu gracza i skonsultować się z gronem GameMasterów albo samego opiekuna sektora przestępczego, jak obrać drogę i jakie kroki powinieneś podjąć. 

 

Blokada zostaje, została nadana słusznie. Zrobiłeś to wszystko świadomie, a Twoim obowiązkiem przed zakupem usługi jest zapoznanie się z jej treścią. 

GroooVek, Brtmss i straszak lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin