Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/system] Dekalo


Dekalo

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/12241-dekalo/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Luciffey Wilkinson
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: Śmierć postaci (Przedawkowanie używek)
Członek ekipy nakładający karę: system
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, po jakimś pół roku przerwy od serwisu wbiłem na dawną postać, wczoraj zażyłem białko i podczas treningu dostałem timed out, po wbiciu zażyłem drugie myśląc iż pierwsze się nie zapisało i zrobiłem trening. Dziś po jednym użyciu nowej paczki wystąpił komunikat o blokadzie od systemu. Istnieje możliwość zniesienia blokady? Postać była sześć miesięcy nieaktywna więc powinna być zdrowa pod każdym względem, trochę nierealistyczna jest śmierć po legalnym białku z siłowni, które postać zażyła w ciągu dwóch dni treningowych. Z góry dzięki za pomoc.
Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twoje logi:

- Twoja toksyczność zaczynała się od zera, więc po pół roku się wyzerowało.

- Zużyłeś 25 paczek białka. Na pewno któreś z nich było silnym białkiem.

Na pewno przez ostatnie pół roku system suplementów się nie zmienił. Następnym razem używaj suplementów z głową, wiem że im szybciej tym lepiej i każdy by chciał mieć od razu muskularnego.

Odrzucam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin