Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

052. Rozliczenie Nova Records z przeszłością. Mallory Nance ogłoszona nową Chief Executive Officer


Rekomendowane odpowiedzi

Vv7elTT.png

Written by Luis Chorostecki - DAILY GLOBE, 28/02/2024


Rozliczenie Nova Records z przeszłością. Mallory Nance ogłoszona nową Chief Executive Officer

39MvXFj.png

Luis Chorostecki: dobry wieczór Los Santos! Nazywam się Luis Chorostecki, a to kolejna odsłona Night American Discussions. Moim dzisiejszym gościem jest nie kto inny, jak Mallory Nance, nowa CEO Nova Records. Cześć Mallory, dobrze cię widzieć.

Mallory Nance: Hey, cześć.. Witam wszystkich. Mallory Nance, CEO Nova Records.. Jeszcze raz witam wszystkich. Również dobrze cię widzieć oraz słyszeć, Luis.

Luis Chorostecki: Mamy dzisiaj wiele tematów i pewnych kontrowersji do poruszenia, ale może zacznijmy od końca. Niewiele osób cię kojarzy, a na samym stanowisku CEO Nova pojawiłaś się nieco znienacka. Możesz nam przybliżyć, jak do tego doszło?

Mallory Nance: Oczywiście, że mogę. Nawet muszę, nie jestem znana dla większości. Pochodzę z Miami, z East Coast. Tam też zaczynałam swoją karierę, prowadziłam przez blisko pięć lat ją właśnie na wschodnim wybrzeżu. Przyleciałam do tego stanu by się rozwijać, przyleciałam zwyczajnie za pracą. Dostałam świetną ofertę od byłej CEO Nova-Soni. Zostałam managerką od Human Resources w wytwórni, jako iż się spisałam.. Aktualnie jestem na stanowisku CEO po zmianie udziałowców. Stwierdzono, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Tyle mogę powiedzieć na ten temat, mam doświadczenie i chcę je wykorzystać jak tylko mogę.

Czyli jak dobrze rozumiem, była to samodzielna decyzja pani Dragovich, a udziałowcy nie mieli na nią żadnego wpływu? Opowiedz mi proszę o swoich pierwszych dniach na tym stanowisku, co zastałaś na miejscu?

Sonia, Sonia Dragovich mnie zatrudniła jeszcze przed zmianą udziałowców. Byłam wtedy właśnie na stanowisku managera od Human Resources. Oczywiście Sonia w tym czasie była na stanowisku CEO. Po zmianie udziałowców, wykupieniu ich od pani Dragovich, zostałam mianowana na CEO wytwórni. Na miejscu zastałam wiele przeszkód, między innymi to jak media przedstawiały wizerunek wytwórni publicznie. Poprzedni zarząd popełnił wiele niepotrzebnych błędów. Staram się to wyprostować, chcę by wytwórnia wyszła na prostą. W szczególności PRowo. Będąc szczera, odczuwam to jak mocno całe przedsiębiorstwo dostało marketingowo. Mam plany, które pozwolą mi pokazać wytwórnię w tym lepszym świetle, chcę to zrobić z głową, więc potrzebuję więcej czasu. Zarówno działam od wewnątrz jak i zewnątrz. Staram się pokazać prawdziwe oblicze tej branży, tak samo jak prawdziwą stronę wytwórni. Od tej dobrej strony. Uważam sama, że to co było wcześniej - w przeszłości, powinno zostać oddzielone grubą kreską. By ludzie nie patrzyli na nas jak dotychczas.

Do planów wytwórni wrócimy jeszcze za moment, ale chciałbym nawiązać do tego, co przed chwilą powiedziałaś. "Przeszkodą było między innymi to, jak media przedstawiały wizerunek wytwórni publicznie" - z perspektywy CEO wytwórni, czy uważasz, że NOVA było w jakiś sposób poszkodowane, niesprawiedliwie potraktowane przez dziennikarzy branżowych?

Tak, uważam, że Nova - jako wytwórnia została potraktowana niesprawiedliwie przez dziennikarzy. Zostały przedstawione w szczególności potknięcia, sprzeczki osób powiązanych, lub wcześniej powiązanych z wytwórnią na pierwszych stronach artykułów. Pod lupę zostało to zebrane w szczególności, ale o wzlotach nie mówiło się tak często. Wpłynęło to na wiele przeszków, które aktualnie mam na drodze.

Możesz nam przytoczyć kilka ze wspomnianych wzlotów, które media rzekomo miały pomijać?

Między innymi 2024 TOUR, które początkowo było świetnym zamysłem. Po opuszczeniu Freyi, po rozwiązaniu z nią umowy trasa przeszła jedynie w niepamięć. Tak samo jak często jest pomijaja twórczość naszych artystów.

Zamysł był rzeczywiście ambitny... cztery duże kluby na przestrzeni miesiąca, księgowi zapewne płakali ze szczęścia na myśl zysków z biletów. Tylko czy liczy się sam zamysł, czy też realizacja tych pomysłów? Zdaje się, że to właśnie 2024 TOUR był początkiem końca "poprzedniej edycji Nova Records. Czy ugryźliście więcej, niż byliście w stanie przeżuć?

Tour to była podstawa która miała pokazać, że Nova Records umie cokolwiek zrealizować. Poprzedni zarząd nie był gotowy na taki a nie inny przebieg czasu. Właśnie czas pokazał, że trzeba mieć plan "B". Takowego poprzedni zarząd nie miał, nie zebrał odpowiednich zasobów ludzkich. Stawiali na arystów którzy są aktualnie podpisani, nie było osób które mogą wejść na miejsce tych, które właśnie były w planach. Ale odpowiadając na twoje pytanie - tak, nie byliśmy w stanie przeciągnąć tego projektu dalej. Wpływ miały na to tylko i wyłącznie decyzje poprzedniego zarządu.

qUnWlmw.png

Zaraz chętnie pomówię o szczegółach 2024 Tour, ale nawiązujesz już któryś raz do "poprzedniego zarządu". Popraw mnie jeśli się mylę, ale Laila Aguirre chyba wciąż jest członkiem zarządu Nova Records?

Tak, Laila jest aktualnie w zarządzie wytwórni. Zaufała mojej osobie i dała szansę pokazać, dlaczego mnie dobrała na to stanowisko. Laila posiada większość udziałów, ma większą siłę głosu. Lecz tak, Laila aktualnie jest w zarządzie i dobrze mi się z nią współpracuje. Moja relacja a relacja mojej poprzedniczki jest całkowicie inna. Nie polega na tym samym, przede wszystkim mam inny sposób działania który po prostu funkcjonuje.

Czyli jednak wciąż jest pewna kontynuacja z poprzedniego zarządu. Laila ma większościowe udziały i de facto ma nad tobą władzę. Jak wygląda dynamika pomiędzy wami? Czy Aguirre angażuje się w życie wytwórni na co dzień, czy masz raczej wolną rękę?

Laila oddając stanowisko mi, osobie która się kształciła w kierunku zarządzania wiedziała co musi mi oddać, w tym jest właśnie jak to nazwałeś "wolna ręka". Podała mi swobodę w tym co mam robić. Zaufała mi, tak jak wcześniej mówiłam i częściowo oddała mi władzę w tym mam zrobić. - Moja relacja z panią Aguirre wygląda dobrze, obie się dogadujemy. Dyskutujemy na temat przyszłych ruchów. Jako iż ma większość udziałów muszę z nią rozmawiać o ruchach wytwórni. Tego nie mogę ukrywać.

Czyli jest zaangażowana w życie wytwórni. Niektórzy mogliby wątpić skąd pewność, że Nova Records nie będzie popełniać podobnych błędów w przyszłości, biorąc pod uwagę obecność pani Aguirre. A skoro już o niej mowa, musimy wspomnieć o sytuacji z niejaką Freyą "H3XE" Sauber, jednym z głównych członów 2024 Tour. Proszę nam przybliżyć - jak wyglądało zakończenie współpracy Nova Records z tą artystką i jaki wpływ miała na to Laila Aguirre?

Sama Laila miała jedynie złożyć podpis na rozwiązaniu umowy z Freyą. Pewnie spytasz skąd taka decyzja.. Podjęła taką decyzję przez konflikt który wywiązał się między dziewczynami a byłą CEO, Sonią. Laila w ten sposób chciała ochronić Freyę przed możliwymi skutkami dotknięcia jej kariery. To jest zrozumiałe, skoro widziała co się dzieje - wolała rozwiązać umowę niż brnąć w tą samą stronę, w stronę która nie wchodziła na dobrą drogę. To jest główny powód dlaczego rozwiązała umowę.

Czyli głównym powodem rozwiązania umowy z Freyą nie była jej przyjacielska relacja z Lailą? "To jest zrozumiałe, skoro widziała co się dzieje" - proszę rozwinąć myśl i opowiedzieć nam jak to wyglądało z "waszej" strony.

To nie było głównym powodem, Luis. Głównym powodem była ochrona, gdyby nie było konfliktu wewnątrz to Freya chcąc uciec rozwiązałaby umowę za porozumieniem obu stron. Trasa na samym początku przebiegała jak planowano, później nie przewidziano błędów, które wytwórnia popełniła podczas planowania całego projektu.

Ochrona czego? Z jednej strony mamy CEO Dragovich, cytuję: "Zastanów się, co piszesz. Nikt tu nikogo nie trzyma, a kontrakt sama podpisałaś. Czy ktoś cię pospieszał? Ktoś zabraniał rozmowy z prawnikiem?" Z drugiej mamy Leilę, która idzie wbrew linii "głównodowodzącej" i zdaje się, że wbrew interesowi samej spółki rozwiązuje kontrakt z główną artystką 2024 Tour, jednocześnie torpedując cały projekt. 

Pozwolisz Luis, że nie wypowiem się za obie dziewczyny. Nie się wypowiadać za kogoś. Jestem w stanie powiedzieć jedynie jak to wygląda z mojej perspektywy, ale w tym temacie jestem blada. Nie wiem jak to wyglądało.

Zostawmy na moment przeszłość i pomówmy o teraźniejszości oraz przyszłości. Zakładam, że Nova Records przechodzi wewnętrznie duże zmiany, reformy. Co udało wam się osiągnąć przez ten miesiąc? Kto jest obecnie zakontraktowany pod wytwórnią?

Wytwórnia przechodzi zmiany które pokażą światło dzienne w najbliższym czasie. Nie zamierzam ich tutaj punktować. - Przede wszystkim podpisałam ponownie Lailę "FHY" oraz Nicole "Molly" którymi się opiekuję i prowadzę ich kariery. Muszę wspomnieć o "Yumi" która także była częścią trasy. Dochodzi do tego "Sassy B", mamy aktualnie cztery twarze które się rozwijają. Laila przechodzi ciężki okres, lecz wspomagamy ją jak tylko możemy. Chcemy by skupiła się na sobie. Molly, Nicole ruszyła aktywnie ze swoją karierą, podoba mi się jej zaangażowanie. Yumi pracuje w studiu, doceniam to co ma w planach. Z Sassy planujemy odbudować jej karierę, aktualnie wcisnęła przycisk "STOP" lecz widzę u niej nadzieję. W aktualnym momencie skupiamy się na aktywnych artystach. Wytwórnia sprzed miesiąca wyglądała inaczej, nie miała nawet światła w tunelu.

Czyli mocno nadszarpany, nieco kulawy skład. Wszystko jest do odrobienia, tylko jak zamierzacie przyciągnąć do siebie nowych artystów, biorąc pod uwagę całą dramę z rzekomo niewolniczymi kontraktami i "#freethebirdfromthecage"?

Chcę ponownie wspomnieć o tym, że przeszłość oddzielam grubą kreską i otwieram nowy rozdział. Chcę, by wytwórnia zyskała nowe życie w oczach artystów. Tym samym załapała zaufanie w ich oczach. Przeszłość jest dla mnie przeszłością, nie zamierzam popełnić tego samego błedu.

Nova Records zdecydowanie namieszała w przeszłości, niekoniecznie w dobrym znaczeniu tego słowa. Ale wciąż niewiele słyszymy o przyszłości, czy w tej chwili możesz zadeklarować jakiś projekt, a może album jednego z podopiecznych? Wspominasz o Sassy B. Zdaje się, że dosyć "otwarta" i mocno ekspresyjna artystka, jednak jej zapał szybko zgasł. Czy jej "powrót" będzie wiązać się z jakimiś drastycznymi zmianami?

Na pewno projekt Sassy odżyje, postawimy go na nogi. Wydanie jej twórczości, co prawda nie całego albumu ale pokazanie, że to ma odbiorców. Dało nam nadzieję na dalszą pracę nad właśnie Sassy. Niedługo, właściwie juz trwa promocja albumu Molly. W najbliższym czasie zostanie przekazana ta informacja do większego grona słuchaczy, oczywiście tutaj też o nim wspominam. Lecz pracujemy nad albumem od dłuższego czasu, Molly rozprowadza swoją serię Tequili. Oczywiście ze swoim wizerunkiem. Laila także wspominała, że nie zamierza zwalniać i pracuje nad albumem co mnie cieszy. Każdy stara się jak może, wspieram ich w tym. Myślę, że moi podopieczni są zadowoleni ze współpracy.

Czyli jest jakieś światełko w tunelu. Dziękuję ci za przyjście do mojego studia, Mallory. Czy chciałabyś przekazać coś słuchaczom na koniec?

Także dziękuję za przyjęcie mnie ciepło, Luis. - Chciałabym, chciałabym powiedzieć, że wszystko do czego dążycie jest możliwe. Jeśli chcecie wejść w muzykę, zróbcie to i nie straćcie swojej szansy. Nie cofajcie się, idźcie tym czego chcecie. Chciałabym jeszcze pozdrowić.. Pozdrawiam wszystkich moich podopiecznych, cały staff Nova. To dzięki wam jestem w tym miejscu i mam możliwość rozmawiać dla tak szerokiej publiczności.. Serdeczne pozdrowienia dla moich dziewczyn - Laili, Nicole, Yumi oraz Sassy. Tak samo dla moich rodziców, pokazaliście mi jak zrealizować swoje marzenia.

Ze mną w studio była dzisiaj Mallory Nance, nowa Chief Executive Officer Nova Records. Program prowadził dla was Luis Chorostecki, a to było Night American Discussions - dziękujemy, dobrej nocy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Molly siedząc w studiu na drugi dzień po publikacji, zrobiła sobie przerwę od szlifowania swoich utworów na album i słuchając ich przeczytała wywiad. Zadzwoniła do Mallory z gratulacjami i pogawędziła z nią trochę, po czym wróciła do pracy.**

Edytowane przez theProdiger
oliwierr lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Judy z zaciekawieniem przesłuchała powtórki wywiadu, jako iż nie mogła posłuchać wersji na żywo. Z początku spojrzała na świeżą CEO pozytywnie lecz gdy dziennikarz zaczął drążyć pytaniami o wyciągnięcie wniosków i znikome odpowiedzi i ich unikanie, ponownie powróciło jej neutralne a wręcz obojętne stanowisko wobec NOVA. Z zadowoleniem jednak przygląda się planom H3XE, którą udało jej się zakontraktować przez błędy jej poprzedniej wytwórni. Podrzuciła wywiad do pozostałych członków zarządu Astaroth Records ( @Meph @Sava) ze swoją krótką notką: “NOVA dalej jest NOVA”.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Felicity DePalma przeczytała artykuł głośno, w obecności S. Lloyd, jednocześnie kwitując pod nosem - Jak nie odpowiadać podczas wywiadu, nie dając konkretów, a jedynie nie pokryte niczym mrzonki. Zastanawia się nad tym jak długo jeszcze NOVA pociągnie, mając tak duży bagaż niemiłych doświadczeń i niepowodzeń. Felicity ma wrażenie, jakoby obecna CEO mimo wszystko nie miała za wiele do powiedzenia, ponownie stawiając dawne dzieje NOVA Records na świeczniku, zamiast (jak to sama wspomniała) oddzielić przeszłość grubą kreską od przyszłości. W głowie Felicity pojawiło się pytanie: Czy CEO jest obecnie kukiełką Laila Aguirre, która pociąga za sznurki, czy faktycznie dojdzie do jakichkolwiek zmian? DePalma zamknęła stronę z artykułem, czując niesmak po analizie wywiadu.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, thaZu napisał:

**Judy z zaciekawieniem przesłuchała powtórki wywiadu, jako iż nie mogła posłuchać wersji na żywo. Z początku spojrzała na świeżą CEO pozytywnie lecz gdy dziennikarz zaczął drążyć pytaniami o wyciągnięcie wniosków i znikome odpowiedzi i ich unikanie, ponownie powróciło jej neutralne a wręcz obojętne stanowisko wobec NOVA. Z zadowoleniem jednak przygląda się planom H3XE, którą udało jej się zakontraktować przez błędy jej poprzedniej wytwórni. Podrzuciła wywiad do pozostałych członków zarządu Astaroth Records ( @Meph @Sava) ze swoją krótką notką: “NOVA dalej jest NOVA”.**

**Skarsgard na mocnym zjeździe narkotykowym w swoim obskórnym mieszkaniu spojrzała na powiadomienie od Judy, jednak nie miała sił przeczytać wywiadu i się z nim zapoznać. Sprawdziła to dopiero następnego dnia, gdy siły jej na to pozwoliły.**

oliwierr, thaZu i Furix lubią to

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin