Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/PlayboyLostyy] D3xter


D3xter

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/761-d3xter/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Andre Hill
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN/BLOKADA
Powód nałożenia kary: Ucieczka od gry IC, /q w trakcie akcji.
Członek ekipy nakładający karę: @PlayboyLostyy
Wyjaśnienie sytuacji: Przepraszam za wszelkie niedogodności, które mogłem spowodować swoim nagłym opuszczeniem gry w trakcie akcji wewnątrz gry IC. Chciałbym wyjaśnić, że nagle pojawił się na moim komputerze tzw. "blue screen", co spowodowało automatyczne zamknięcie wszystkich aktywnych aplikacji, włącznie z grą. Jestem świadomy, że taka sytuacja mogła negatywnie wpłynąć na przebieg wydarzeń w grze oraz na doświadczenie innych graczy, za co serdecznie przepraszam.
 Chciałbym podkreślić, że nie miałem kontroli nad tą sytuacją, a była to jedynie awaria techniczna sprzętu. Podjąłem już działania w celu naprawy problemu technicznego, aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości. Jestem również gotów dostarczyć dowody lub potwierdzenia, które mogą potwierdzić zaistnienie "blue screena" oraz moją niezamierzoną nieobecność w grze. ((zdjęcie zamieszczone w poście))
 Proszę o zrozumienie i prośbę o ponowne rozważenie blokady postaci oraz bana, biorąc pod uwagę tę sytuację, która mnie odłączyła od gry. Jeszcze raz przepraszam za wszelkie niedogodności i dziękuję za uwzględnienie tego wyjaśnienia.
Ewentualne screeny/świadkowie:

IMG_2649.jpeg

Edytowane przez D3xter
Oznaczenie administratora.
wiechu_00 i Loggy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacje losowe się zdarzają, to normalne. Nie mamy na nie wpływu, także totalnie rozumiem twoje stanowisko. Itemy które interesowały napastników zostały już im przekazane - bana jestem w stanie uchylić, następnym razem informuj chwilę po zajściu CHOCIAŻBY na Discordzie Vibe RP supporterów, że dostałeś bluescreen w trakcie akcji ofensywnej w kierunku twojej postaci. Końcowa decyzja należy jednak do @Mixer.

D3xter lubi to

-What do all stories have in common, dear wolf?
-They end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin