Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/KASIULA] zeyN


zeyN

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/10591-zeyn/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jahiem Price
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada 
Powód nałożenia kary: 
FCK oraz Gangsterka po cywilu
Członek ekipy nakładający karę: @KasiuLa
Wyjaśnienie sytuacji: Strzała, dostałem blokade postaci za gangsterke po cywilu nie dokonca tak było zaczęło, się od tego że podjechaliśmy na Mega Mall i zobaczyliśmy jakąś dziewczynę zapytaliśmy skąd jest a ona że z 90 zaczelismy, się beefowac przyjechali ich ciągle więcej nie wiem jak ale nagle przyjechali jak siedzieliśmy na Mega Mall ale mniejsza, przyjechało coraz więcej ich wyskoczyliśmy na bitke wygrałem później mój znajomy wyszedł na bitke i wygraliśmy zaczelismy, się wyzywać i coś tam. Użyłem broni ponieważ jeden z nich już wyciągnął broń i moja postać mogła, się poczuć zagrożona dlatego wypaliłem w nich pierwszy.
Ewentualne screeny/świadkowie: 
obraz_2024-03-03_204701670.png.8fefa02a2e14c1f511d92661c80e6821.pngobraz_2024-03-03_204728977.png.3bf9e52c1d9f06ca55447fb65572dfd7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo ich prowokowałeś po tej bitce. Jak przeglądałem logi, to były chwile, w których łapałem się za głowę co ty w ogóle grasz. Ze wszystkich trzech osób, z którymi byłeś na miejscu i wyrwali blokadę za gnagsterkę po cywilu - Ty zawiniłeś najbardziej. Odrzucam.

niezlykolopl lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin