Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Kasiula] fiflakmurzyn1312.


Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/23268-fiflakmurzyn1312/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Quando Sheyaa
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Gangsterka po cywilu
Członek ekipy nakładający karę: Kasiula
Wyjaśnienie sytuacji: Byliśmy pod Mega Mall'em, bo chcieliśmy sobie zmienić fryzurki jakoś doszło do konwersacji, z członkiem gangu 90s Rolling Crips, wtedy doszło do dwóch fades, które wygraliśmy później chłopaki dalej coś ze sobą grały, wyciągnęli broń i tak zaczęli do siebie strzelać, z tego co mi wiadomo gracze z którymi byłem, pierwsi nie wyciągnęli broni, ja bez broni odchodziłem nawet od grupki aby nie uczestniczyć w niczym innym niż fades, gdy rozpoczęła się strzelanina kilka osób padło ja uciekałem i została wydana we mnie seria, zostałem przetransportowany na DCMC gdzie odegrałem kilku dniowy pobyt w Medical Center, później wróciłem i dostałem blokade. Na tym skończyła się moja rozgrywka, na jedno godzinnej postaci która nie miała broni nie miała narkotyków ani pieniędzy, jedyne co mozna zarzucić tej postaci, to jej wybujała fryzura. 
Ewentualne screeny/świadkowie: brak, myślę że nie są potrzebni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wasze logi i dostałem klipa. Przejrzałem też ekwipunek waszych postaci.

 

Nie posiadałeś ani broni, a podczas strzelaniny uciekałeś w stronę MegaMall. Blokadę zdejmuję.

aikon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin