Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Sunset City Mob (BMF)


niezlykolopl

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

 

oficjalny komunikat od Adamo, ostatni... Pozowlicie ze będę czytał. Przepraszam wszystkich których zawiodłem moją chorbą psychiczną przede wszystkim braci z mojego zgp z którymi wspólnie o wartości którym zaprzeczyłem. Nigdy nie popre takich zachowań, uważam je za niedopuszczalne - to koniec drogi dla adamo niech dla innych to będzie przestroga i nauczka  jaką destrukcje robi w mózgu vibe rp całe przewodnictwo w sunset city mob zostawiam mojemu bratu @Dreamer który swoję egzystencją udowodnił że zasługuje na nie.
Specjalne podziękowania dla @krystiiian, @fiflakmurzyn1312., @Staris600@172NERVO, @take carry, @llia, @Alpaca, @shmoney oraz @dior i @Bieluu nawet dla @Playboi Capo mimo że zamknął mi wiele wątków obrażaniem się i zamykaniem klubu. Wrócę silniejszy - Trzymajcie się

w skrócie, przeliczyłem się z umiejętnosciami - po prostu nie wytrzymalem presjii

pozdro

Edytowane przez ryansinclair600

woda toaletowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalny komunikat od Kierosazpoznania. Ostatni. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem moją chorobą psychiczną, przede wszystkim braci z SCM, z którymi wspólnie walczyłem o wartości, którym zaprzeczyłem. Nigdy nie poprę takich zachowań. Uważam je za niedopuszczalne. To koniec drogi dla Kierosa. Niech dla innych to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki, już nigdy nie sprzedam niczego na cornerze. Całe cornerowe zajawki zostawiam @Sbullet | Kane Hughes Trzymajcie się – mówi Kieros. Dzięki za gierke dla @Staris600 @Dreamer @llia @dior @Bieluu i innych ziutków których nicków na forum nie znam..

 

Edytowane przez fiflakmurzyn1312.
Alpaca i llia lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikat od Starisa... Ostani Pozowlicie ze będę czytał. Przepraszam wszystkich których zawiodłem moją chorbą psychiczną przede wszystkim braci z SCM z którymi wspólnie o wartości którym zaprzeczyłem. Nigdy nie popre takich zachowań nigdy nie powinny być dopuszczalne to koniec drogi dla Starisa niech dla innych to będzie przestroga i nauczka jaką destrukcje robią w mózgu narkotyki całe przewodnictwo w SCM zostawiam mojemu bratu @Dreamer który swoję egzystencją udowodnił że zasługuje na nie. Trzymajcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin