Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Sunset City Mob (BMF)


niezlykolopl

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, ryansinclair600 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

oficjalny komunikat od Adamo, ostatni... Pozowlicie ze będę czytał. Przepraszam wszystkich których zawiodłem moją chorbą psychiczną przede wszystkim braci z mojego zgp z którymi wspólnie o wartości którym zaprzeczyłem. Nigdy nie popre takich zachowań, uważam je za niedopuszczalne - to koniec drogi dla adamo niech dla innych to będzie przestroga i nauczka  jaką destrukcje robi w mózgu vibe rp całe przewodnictwo w sunset city mob zostawiam mojemu bratu @Dreamer który swoję egzystencją udowodnił że zasługuje na nie.
Specjalne podziękowania dla @krystiiian, @fiflakmurzyn1312., @Staris600@172NERVO, @take carry, @llia, @Alpaca, @shmoney oraz @dior i @Bieluu nawet dla @Playboi Capo mimo że zamknął mi wiele wątków obrażaniem się i zamykaniem klubu. Wrócę silniejszy - Trzymajcie się

w skrócie, przeliczyłem się z umiejętnosciami - po prostu nie wytrzymalem presjii

pozdro

Odrzucamy ten przekaz przewodnictwa i w trybie pilnym kierujemy projekt do archiwum. Wpływ na to miało CK lidera i wątpliwe akcje z waszym udziałem. Nabierzcie doświadczenia w innych projektach, za nim spróbujecie z kolejnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin