Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Let the waves set you free - Water sports club & swimming school


Rekomendowane odpowiedzi

                                                     Mhr4Xcr.png
                                                          

                                                                                                               LET THE WAVES SET YOU FREE - WATER SPORTS CLUB & SWIMMING SCHOOL 

Amerykańskie zachodnie wybrzeże Oceanu Spokojnego słynie ze swoich plaż i środowiska sportowców wyczynowych na wodzie. Mowa choćby o młodzieżowych grupach surferów (lądowo także skaterów) z plaż Hungtington, wybrzeżnym Chumash czy miłośnikach skuterów wodnych i żeglarzy przylądowych. To także ośrodek turystyczno-wypoczynkowy. Posiada liczne kąpieliska i długie plaże, które oferują wiele możliwości do surfowania.

LWF powstało, zorganizowane celem trafienia właśnie do tych środowisk, mając w swoim zamyśle zrzeszenie środowisk amatorów sportów wodnych w 'organizację'; dla wspólnego produktywnego spędzania czasu na wodzie, ale także zwiększenia bezpieczeństwa zabaw na wodzie w grupowej organizacji wypadów na ocean. 
Pomysł na zaangażowanie się w organizację czasu dla środowiska wodnych maniaków z Chumash i Vespucci zrodził się w głowie 'Charlie' Bergqvist, młodej Szwedki znad Kanionu Banham z zamiłowaniem do musclecarów, ciężkiej muzyki i skrycie właśnie sportów wodnych. Namówiona przez swojego przyjaciela dziewczyna, żyjąc ciągle w cieniu swoich bogatych rodziców postanowiła zorganizować coś własnego, trochę dla samej siebie, ale też trochę by udowodnić im że potrafi sobie poradzić bez ich kasy (jak na ironię w projekt inwestując pieniądze które miała od nich - zdarza się.) W pierwszej kolejności zajęła się organizacją miejsca spotkań dla 'klubu' upatrując budynek przy molo oraz plaże na Chumash, a także organizacją pozwoleń i kursów na organizację instruktażu pływania dla amatorów. 

image.png?ex=65f8ad0a&is=65e6380a&hm=e69816221b6c409260fb88ec5657e678a3752e41aab790bb70c02fe107dd0df3&           

Praktycznie żadna dyscyplina sportów wodnych nie obywa się jednak bez specjalnego wyposażenia – osprzętu. Relatywnie najmniejszego zaangażowania sprzętu wymagają sporty pływackie, chociaż i tu w wersji wyczynowej oprócz stroju kąpielowego przyda się parę akcesoriów: czepek, okulary pływackie, kremy zmniejszające tarcie, osprzęt pomiarowy.

LWF w swoim zamyśle ma stanowić 'trzypunktową' instytucję: 

  •  Zrzeszający miłośników sportów wodnych 'klub' o bezpłatnym uczestnictwie z siedzibą w Chumash, zajmujący się organizacją wspólnych wypadów wodno-plażowych, imprez masowych i organizacją eventów dla miłośników sportów wodnych jak regaty czy wyścigi skuterów wodnych z okazji międzynarodowego dnia wody. 
  • Zlokalizowaną w Chumash wypożyczalnie sprzętu do wyczynowych bądź też mniej sportów wodnych.
  • Szkółkę pływania dla amatorów, z wydzielonym kąpieliskiem przy Plaży Vespucci.



Strona (DC): www.letthewaves.sanann (w budowie) 

Social media: LIFEINVADER

Postać lidera: Charlotta Bergqvist
UID postaci lidera z panelu gracza: 29698
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/a/K8Aw2zY
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Projekt IC/Wypożyczalnia/Klub Sportowy
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): ID 104 (siedziba) 

 

Lokalizacja : 

image.png?ex=65f8b32f&is=65e63e2f&hm=311                                                                                        HK2c7Gb.png























Kąpielisko: 

jOjti2K.png

Edytowane przez 4B3L

ALIMENCIARZ XD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NiezależnaFretka napisał:

W jaki sposób chcesz prowadzić rozrywkę? Ile byś miał na start graczy?

Rozgrywkę chce prowadzić typowo pod grę IC jako luźny projekt, nastawioną na spędzanie czasu nad wodą no i te naukę pływania (nawet już pal sześc te wypozyczalnie ktora by byla tylko jako dodatek)- tj. Organizacje eventów przy plażach właśnie na lekcje nauki pływania, jakieś zawody pływackie czy wyścig skuterów wodnych oraz community surferskie. Czy choćby to że w marcu obchodzi sie wlasnie światowy dzień wody. Miałem też pomysl na kilka akcji społecznych związanych typowo z bezpieczeństwem nad wodą i na plażach (przykladowo promowanie nie pływania po alkoholu czy jakies ratownicze patrole plażowe - nie wykluczam wspolpracy z frakcjami). Jest dużo osób które gra surferów/ kręci się po vespucci z doczepialnym obiektem deski surfingowej ale prowadzą grę na własną rękę, a ten projekt miałby być właśnie miejscem które by ściągało ludzi chcących pograć te klimaty - bo z tego co sam widzę grając takie osoby są a przewijając temat IC conajmniej kilka osób samo mi mówiło że by uderzyło w coś takiego.  Ilu graczy? Nie myślę w ten sposób że muszę mieć X graczy by zacząć coś grać. Tak jak opisałem jest to (początkowo) jednoosobowy pomysl zrodzony w głowie postaci ktora chce uczyc ludzi pływac, jedna osoba mi zadeklarowała że jeśli projekt ruszy z chęcią pomoże, druga mówiła że na pewno by wpadała pograć wiec jestem dobrej wiary że przy odpowiednim kopie z grą na start ta gra nakręci się sama, bo chyba o to w tym chodzi? 

Saren666 i Sava lubią to

ALIMENCIARZ XD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Skoro znalazłeś graczy pod swój projekt, tak jak mi napisałeś na pw, to Twoja aplikacja na Projekt IC została przyjęta.

Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru i/lub nie jesteś dodany pod grupę twojego projektu IC, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój Projekt IC nie widnieje na mapie, w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

4B3L lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Pierwszy okres aktywności Let the Waves upłynął na promowaniu przedsięwzięcia w socialmediach i aktywnościach z tym związanych, renowacji obiektu mającego służyć w przyszłości jako siedziba klubu sportowego oraz nawiązaniem przez Charlie Bergqvist współpracy ze spółką Primal Xtreme w zakresie zachęcania społeczności do aktywności kategorii sportów wodnych. **

 

Spoiler

dodałem obiekty, trochę pobudowaliśmy interior, no i wyszła mi gra z Primal, screenów nie zrobiłem i raczej żadnych w tej skromnej aktualizacji nie wrzucę bo miałem dużo pracy w tym miesiącu, mam nadzieję że to się poprawi w kwietniu po świętach 🙂 pozdrawiam cieplutko 

 

Saren666 lubi to

ALIMENCIARZ XD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin