Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Davis Pub


Czarna Zjawa

Rekomendowane odpowiedzi

pub.png.0fe684534aff5c8ae4e3eb00654be8cb.png

Davis Pub - Pub założony przez dwóch braci wywodzących się z southcentral  którzy postanowili otworzyć coś własnego, mają zamiar wprowadzić trochę huku na Davis licznymi imprezami które będą się odbywać w naszym Pubie. Jesteśmy dość zwariowaną parą braci, na  Pub tego typu mamy bardzo wiele pomysłów, przede wszystkim jego wnętrze ma być dość prestiżowe i w naszym stylu jednak zbliżone do panującego na Davis zwyczaju. Na kuchni będą królowały fast foody jak i zdrowe żarełko, za barem nie zabraknie licznych rodzajów trunków, każdy znajdzie coś dla siebie.  Będziemy również dysponowali dowozem zamówień jak i chcemy wprowadzić system Drive, który będzie miał na celu odbiór jedzonka osobiście przy okienku nie ruszając dupy z samochodu. Ceny jakie u nas możecie spotkać będą tak ustalone, że będzie nawet stać bezdomnego na co kolwiek haha. Nie chcemy ograniczać się do jednego gatunku muzyki, chcemy aby każdy czuł się dobrze po przekroczeniu naszych progów. Na pewno muzyka nie będzie monotonna,  każdy będzie się u nas świetnie bawił. Nasz Pub będzie znajdował się przy głównej drodze na Davis, czyli nie będzie nas trudno znaleźć. W planach mam co weekendowe imprezy dla każdego przy bardzo hucznej muzyce oraz dobrych trunkach. Jeśli chodzi o godziny kiedy będziecie mogli nas odwiedzać od poniedziałku do piątku pub będzie czynny od 15.30  do 23.30 a w weekendy od 16.30 do 1.00. U nas nic wam nie grozi, mamy już dogadane układy z najlepszą ochrona w Los Santos, także nie zabraknie u nas przystojnych ochroniarzy.

 

 

pd.png.5220dc6447e49b16adf83c61f1eac764.png

 

Plan rozwoju działalności:

Etap I:
1. Otworzenie rekrutacji na stanowisko Kucharza/Kucharki
Kelnera/kelnerki
2. Przeprowadzenie szkoleń personelu.
3. Rozpoczęcie działalności właściwej.
Etap II:
1. Zakup skutera dla dostaw jedzenia.
2. Otwarcie rekrutacji na stanowisko kierowcy.
3. Zaangażowanie w organizację imprez masowych jako sponsor.

 

 

comfort_Easy-Resize_com.thumb.jpg.3d385fb2cc0edbe496185f67d9697bd6.jpg

 

 

nwm.png.d5b7958eafb1b8dd90a70d62913d738c.png

 

 

ooc.png.4f8073bf3d5dd876b86c40e040968c52.png

Siemanko na imię mam Damian zapewne przedstawiać nie muszę, wraz z bratem chcielibyśmy iść w innym kierunku niż dotychczas i pokazać poziom na który nas stać. Davis Pub istniał dosyć dawno temu również założony przeze mnie, jednak historia wtedy potoczyła się inaczej niż miała czego jest mi naprawdę żal, chcemy zbudować miejsce z naprawdę fajnym klimatem. Tutaj nie pozostaje mi nic innego jak prosić was o tą szanse, ponieważ wiem jaką złą opinię wyrobiłem o sobie w śród graczy, a chciałbym to zmienić. Napisałem wszystko co mogłem, aplikacja jest ładna i schludna. Nie zawiedziecie się na nas a na pewno trochę rozruszamy Davis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Cześć, odrzucam - posiadasz blackliste za poprzedni wybryk w naszej strefie, na razie nie ma opcji - szczegółów dowiesz się w tym temacie bo udostępniliśmy ją publicznie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin