Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Princess


Princess

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19343-princess/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Nicolette Rossi
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary:
Nijaczenie postaci - Zarząd Marlowe Restaurant, Dyrektor Biznesu z Taxi, Barman w Barell, Reprezenterka w spółce z kosmetykami kolejno to znow restauracje i przedstawiciel Fuzzy, bez przesady.
Członek ekipy nakładający karę: Brtmss
Wyjaśnienie sytuacji:

Witam! Bez zbędnych uprzejmości - do senda!

Odniosę się do swoich zatrudnień, za które to właśnie została nadana mi kara. Kwestia barman - od czegoś trzeba zacząć nim osiągnie się szczyt jakim była chęć zarządzania w gastronomii.  Po rozwinięciu postaci i nabraniu większego doświadczenia, gdzie od początku było utrzymywane że postać studiuje ekonomię na uniwersytecie biznesowym w meksyku(EGADE Business School) po prostu otrzymała awans w Marlowe za swoje zasługi, dzięki czemu otworzyły się jej drzwi do zakupu udziałów w firmie The Barrel od jej serdecznego przyjaciela. Jeśli chodzi o pozostałe restauracje było to już niegdyś wyjaśniane, że cała kwestia pochodziła ze strony Stricte ic polegających na wspieraniu firmy konkurencyjnej w celu odgryzienia się na ówczesnym zarządzającym Marlowe czyli ex postaci. Spójne z zarządzaniem firmą są wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, których celem jest rozwinięcie umiejętności komunikacji i interpersonalnych poprzez zostanie reprezentantem spółek (nie ważne jakich - reklamuje produkt to nabywam doświadczenie w dyskusji i negocjacjach, aby w zarządzaniu własną firmą móc skupić się na korzystnych dla mnie kontraktach z dostawcami). Jedyną nieścisłością jest firma taxi w której praca postaci odbywała się przez pierwszy tydzień gry gdy jeszcze nie rozumiałam do końca zasad tego serwera (tak, nieznajomość- tu raczej niezrozumiałość- zasad nie zwalnia z odpowiedzialności czynu, jednak kierowałam się stricte ooc, że mogę posiadać kilka umiejętności i tak jak ooc mogę na weekendzie być sobie uberkiem - choćby w celu odreagowania przy  czymś innym niż stała forma pracy, a nie tylko pod względem zarobku - tak za dnia powszedniego pracować np w korporacji czy restauracji). Po poznaniu zrozumieniu /wytłumaczeniu przez znajomych zasady serwera polegającej na rozdzielaniu skrajnych przedsiębiorstw np. restauracja i warsztat po prostu odeszłam (z taxi) i trzymałam się głównych założeń o których wcześniej wspomniałam czyli studia online w dziedzinie biznesu jakie kończyła postać podczas przyjazdu do miasta, rozwój umiejętności komunikacyjnych dzięki przedstawicielstwu w spółkach, aż w końcu gdy udało się osiągnąć szczyt swojej kariery do którego od początku dążyła w postaci posiadania własnej firmy wspinając się po szczeblach kariery zasiąść jako właściciel firmy The Barrel (i tu jednocześnie przyznam było Fuzzy, które uwarunkować mogę powiązaniem napoje - bar - łatwiejszy dostęp do konkurencyjnych restauracji od wewnątrz, a także do dostawców)i w pełni (już od ok. pół roku) ukierunkować swoją postać tylko i wyłącznie pod tym względem zarządzania własną firmą. Uważam więc, że powyższymi argumentami jasno i precyzyjnie wykazałam drogę do kariery mojej postaci oraz jej przemyślenia, a także skutki i powody poszczególnych działań ukierunkowanych od początku w jedną stronę - zarządzanie firmą. Podsumowując - sądzę że nadana mi kara jest zbyt surowa i nie adekwatna do POPEŁNIONEGO czynu. Wydaje mi się że można ją znacznie złagodzić tymbardziej biorąc pod uwagę fakt, że jest to moje pierwsze jakiekolwiek przewinienie (więc liczę na wyrozumiałość i odrobiną szansy na poprawę abym mogła skupić grę TYLKO I WYŁĄCZNIE na zarządzaniu Barrel), a od dłuższego czasu moje gra skupia się i opiera na firmie The Barrel i tak też zamierza zostać do końca jeśli tylko szansa o którą wnioskuję zostanie mi zaoferowana. 

Pozdrawiam. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczyłaś Marlowe, firmę taksówkarką i poniekąd Fuzzy.


gngV3JK.png

Nie widzę wytumaczenia bycia reprezentantką Santo Capra i firmy transportowej ExecRush. Ponadto, Trochę mi się zazębia się Twoja historia z firmą taksówkarską. Mówiłaś, że firma taksówkarska była Twoim biznesem przez pierwszy tydzień gry - do niej natomiast, zatrudniłaś się po dwóch dniach od przyjęcia do Marlowe. W dodatku byłaś "Zarządcą" tej restauracji i jednocześnie kierowcą - jak to ujęłaś, weekendowego uberka. 

Podczas Twojej kadencji jako osoba zarządca Marlowe, byłaś jednocześnie reprezentantem Santo Capra, a później - jako WŁAŚCICIELKA The Barrel o'Beer - byłaś kierowcą w firmie transportowej. 

DiN3r, sce, Nexisten i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Dokładnie tak jak mówisz. Stanowisko zarządu marlowe i taksówki pokrywało się czasowo (pierwsze dni na serwerze tak jak wspomniałam wyżej) jednak w Marlowe było to stanowisko menadżerskie powiązanie jako właśnie zarządzanie firmami w kierunku nabycia doświadczenia powiązanego z studiami biznesowymi (i tak jak wspomniałam wyżej, kiedy znajomi uświadomili mi, że może to być krzywo odbierane, że taksówka i restauracja jednocześnie - odeszłam, tu mój błąd przyznaję bo wpadłam na pomysł 'o tak poznam graczy skoro jestem tu nowa!'- głupi pomysł poznania community serwera i połączona z tym niewiedza doprowadziła do zatrudnienia w firmie taksówkarskiej i właśnie dlatego dość szybko odeszłam).

Menadżer marlowe (awans i rozwój na stanowisko zarządu dopiero po pewnym czasie gdy już nie było powiązań z santo capra) i santo capra przedstawiciel wynikały właśnie z wspomnianej już przeze mnie kilkukrotnie chęci nabywania dla postaci umiejętności negocjacyjnych, zdobywanie doświadczenia w rozmowie z kontrahentami aby móc je zaangażować i wykorzystać podczas prowadzenia własnej firmy po zakończeniu studiów (jeśli dobrze pamiętam to koniec studiów był zaplanowany na 17-24.06.2023)

Jeśli chodzi o kierowce w Exec Rush i Właścicielkę baru to jedno wielkie NIEPOROZUMIENI E(dodatkowo początkowo posiadałam tylko część udziałów barrel, później administracja po CK ownera pozwoliła po dyskusjach z nami na przejęcie przeze mnie pełnych praw do Barrel więc grupy były wyjaśniane)! Było to już wyjaśniane. Zajmowałam się tam własnie poszerzaniem swojej wiedzy w dziedzinie tych spotkań z kontrahentami(plus była to firma z energetykami, które w zamiarze miały być powiązane o wprowadzenie do barrel pozyskując także kontrahentów do mojego biznesu), czyli właśnie rozwinięcie w stronę biznesu (pamiętam, że było to tylko jedno spotkanie w celach negocjacji z kimś kto prowadził jakieś wyścigi?) Zauważyłam wtedy, że w panelu widnieje jako KIEROWCA, totalnie mnie to zszokowało i próbowałam wnioskować 'zmieńcie mi to' (bo nie na takie stanowisko się zatrudniałam i właśnie namiesza mi to w logach)  z właścicielami exec rush, nie mogłam się doprosić więc żadne inne spotkanie nie miało miejsca niż to opisane wyżej. Chciałam wtedy odejść przez panel ale niestety było to zablokowane jakąś notką 'tylko właściciel grupy może pozwolić ci ją opuścić' - coś w ten deseń. Prosiłam o to zarządzających - nic. Odpowiedź dosłownie 'najwidoczniej ejsteś zbyt głupia skoro sama nie potrafisz opuścić grupy'. Wtedy poprosiłam o to w tickecie na dc administrację (początkowo omyłkowo napisałam ticket przez panel gracza więc tam także widnieje po tym ślad) o to aby pomogli mi opuścić grupę i właśnie aby wyjaśnić że NIGDY nie byłam tam kierowcą. okazało się wtedy, ze funkcja opuszczania tej grupy przez członków jest po prostu zablokowana i zostałam zwolniona z niej przez administrację, aby właśnie uniknąc takiej sytuacji jak teraz skoro NIGDY nie byłam zatrudniona na takim stanowisku. Niestety w logach zostało w tej sprawie co zostało. W tej kwestii więc zarządzający firmy nie dopilnowali w żaden sposób swoich obowiązków nadając mi odpowiednie stanowisko. A jak wspomniałam wcześniej sprawa była już wyjaśniana z administracją. 

image.png.c4e56086deeef1020313a260ac25571b.png

Tu wrzucam zawartość podzieloną. Jedna kategoria biznesowa - gastro, druga strona medalu- zarządzanie, przedstawicielstwo (czyli promocja, nawiązywanie współprac), co współgra z studiami. Finał: powiązanie zarządzania i gastronomii poprzez zostanie właścicielem pubu. 

Background - studia na kierunku biznesowym, w tym czasie zdobywanie doświadczenia w tej dziedzinie. Dwie spółki związane z napojami (czyli gastro), więc przydatne w biznesie, który finalnie nabyłam (stałam się ownerem w wrześniu, wcześniej jedynie udziały - krokami do celu )

Edytowane przez Princess
Macabra, K4L3K, Gekko i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin