Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/AIKON] Duban


duban

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/25024-duban/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary:

tatuator, Pracownik sklepu z suplementami, Officer, Boxer, Mechanik, Barman - następnym razem przemyśl postać dokładniej.


Członek ekipy nakładający karę: Furix 
Wyjaśnienie sytuacji: to była moja pierwsza postać i chciałem sprawdzić gdzie mi dobrze pójdzie gra i praca,  nie rozumiem powodu nadania blokady, dostałem bana i zostałem wydalony z ochrony więc zatrudnili mnie w warku i kasynie, w grupie bokserskiej byłem bo znajomy mnie dodał a nigdy nie byłem na zawodach i nawet nie jestem na ich dc po za tym już dawno miałem za to karę i serio nie czaję czemu pozbywacie się graczy co chcą aby coś sie działo na serwisie bo puki co to stypa, stworzyliśmy ekipę aby robić fajną rozgrywkę, najdziwniejsze jest to że powtórzyliście mi kare po tym jak usunęliście auto mojemu koledze i daliście też bloka mojemu koledze, trudno jest zauważyć że ludzie testują prace i chcą zobaczyć czy się sprawdzą? możecie sprawdzić nawet w loga że w ochronie byłem miesiąc temu a od około 2 tygodni jestem mechanikiem i spontanicznie barmanem w kasynie 

Edytowane przez duban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w którym momencie zostałeś ukarany wcześniej za nijaczenie postaci, chętnie się dowiem jeśli coś przeoczyłem, ale rozstrzał grup w których byłeś działających w różnych sektorach cywilnej nie wygląda dobrze, skoro szukałeś gdzie ci będzie najlepiej to teraz masz okazje utworzyć postać którą będzie ci się dobrze grało, ale jak na ten moment twoja gra polega na odwalaniu co pokazują pokaźne logi.

Plus twoja postać która została zablokowana bawiła się w "ściganta" poprzez taranowanie i blokowanie radiowozów co uznawaliście z kolegami za imersyjne. Według mnie kara nałożona poprawnie, jeśli będzie trzeba dostarczę materiał dowodowy apropo taranowania i blokowania radiowowzów.

Centrolewus i Brtmss lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Jak zawsze, moderacja może usunąć komentarz jak sie okaże niepotrzebny. Dziękuje!)


Tak tylko dopowiem w ramach tego że współpracowałem tydzień z tym userem (W SecureSense) - poziom gry który prezentowałeś, był typowo wyniesiony z FiveM. Nie mam nic do graczy którzy tam sobie pogrywają ale rozgrywka i jej nastawienie kompletnie sie różnią między tymi dwoma "serwerami". 
 

image.png.40d85bc9ae6ba6da690f523cd65f53d7.png

image.png.4cd1ec41ce31547dece0d43375d3ed96.png

I jest tego wiele więcej. Żebyśmy sie też źle nie zrozumieli - ja do Ciebie nic chłopie nie mam, po prostu Ty i Twój kolega z którymi przyszedłeś do nas, macie nastawienie typowo pod odwalanie, co też pokazują wszystkie kary które zostały nałożone na Ciebie. Bez odgórnego pomysłu na gierke/postać którą kreujesz i ogarnięcia zasad tego serwera, no będzie ciężko Ci o rozgrywkę na tym serwisie.

Edit: Co do stypy: Z tego co kojarze (ale może błędnie, także jak coś to wybacz) to często grałeś na serwerze w tygodniu w godzinach południowych, lub nawet wcześniej. Wtedy większość ludzi jest w pracy, na serwerze jest może 30 osób. Także fakt - wtedy może być troche stypa, no ale uroki takiej godziny.

Edit2: Właśnie przeglądając apelacje zauważyłem że Twój kolega (kuzyn IC) z którym również u nas grałeś też dostał blokade za nijaka. No więc.. xd


Pozdrawiam

Edytowane przez GroooVek
HeRand lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin