Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

HeRand

Gracz
  • Postów

    57
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje dodatkowe

  • Discord
    masakracyia

Ostatnie wizyty

4 302 wyświetleń profilu

Osiągnięcia HeRand

  1. ale gnuj tutaj robicie o nie wiadomo co. Macie dział sugestii więc tam swoje wypociny wylewajcie. Czekam na starcik z niedoczekaniem!
  2. Uwielbiam jak w 2026 roku w dobie powszechnych poradników i AI znajdują się osoby, które udają głupich tylko po to by się doczepić. Po co? Nie wiem... Ale się domyślam 🙂 To, że coś kiedyś było tak nie znaczy, że jest to wieczne. Coraz więcej serwerów od przeróżnych gier odchodzi od tradycyjnego forum na rzecz właśnie discordów. Między innymi, przez szybkość przepływu informacji i wygody. Fora wymierają i jest to coś co się dzieje tu i teraz. Z forum też można być wykluczonym i co wtedy? Na jedno wychodzi.
  3. Facet ty tam jedynie napisałeś, że nie wiadomo na dzisiaj co się stanie z Rage. To, że model biznesowy jest pod inną jurysdykcją daje jakieś światełko w tunelu, ale Rockstar może w inny sposób uderzyć w RAGE. Sytuacja jest o tyle nieprzyjemna, że w sumie nie można nic brać za pewnik do czasu aż nie pojawią się jakieś oficjalne informacje. W oświadczeniu Alt'a można jasno wyczytać: "FiveM jest jedyną autoryzowaną platformą wieloosobową dla GTA V zgodnie z nową licencją PLA." - więc można wnioskować że Rockstar będzie chciał poukładać rynek pod siebie. Pozostało tylko czekać. Szkoda, że ucierpią na tym gracze no i serwery, które poświęcają masę czasu na rozwój techniczny swoich projektów. Oby za kilka tygodni czy miesięcy nie okazało się, że ekipa wykonała syzyfową pracę z migracją na RAGE i będzie trzeba kombinować z kolejną migracją.
  4. Wystarczy przejechać się po kornerach i oddać po parę strzałów żeby komuś uprzykrzyć gierkę, czy będzie to jakkolwiek zabezpieczone?
  5. No to, że zanim wyjdzie GTA VI na PC, zanim powstanie klient do grania multiplayer jak ALT, czy Rage, albo FiveM to potrwa z kolejny rok. Do tego zanim ktoś zacznie na tym tworzyć serwer RP to minie kolejny rok, więc optymistycznie za 4 lata może coś takiego w ogóle powstanie. A też nie wiadomo jak będą te rozwiązania działać. Zanim to wszystko się poukłada to minie kupa czasu, więc nawet nie ma co sobie zawracać głowy serwerem na GTA VI. Do tego dojdą wymagania samej gry i się okaże że spora część community będzie miała problemy natury hardware'u.
  6. Przecież GTA na PC pewnie wyjdzie w jakimś 2028 XD
  7. No to zrozumiałem. Czyli np. ja mogę grać na Legacy a ktoś inny na Enhanced? Nie będzie się to gryzło?
  8. A jak to wygląda z tymi wersjami gta? Można grać na jednej albo drugiej? Kompletnie się nie znam, więc dopytuje.
  9. Pokażcie jak się gra! Powodzonka!
  10. Fachura. Najlepszy poradnik jaki widziałem! Dzięki, pomogło mi.
  11. HeRand

    FM26

    Elo Są tu jakieś fm-owe świrki, żeby popykać sobie karierkę na multi? Nigdy nie grałem w sumie, a w kilka osób na pewno byłoby ciekawiej 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin