Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Madeleine] rebelski


rebelski

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: rebelski
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Keene Mulvihill
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Łączenie postaci Keene Mulvihill z Wayne Breedlove - odgrywasz upozorowanie śmierci Breedlove, na co wyraźnie nie dostałeś zgody.
Członek ekipy nakładający karę: @Madeleine
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, chciałem się odwołać od kary nadanej mi przez @Madeleine i przy okazji chciałbym prosić o rozpatrzenie apelacji przez inną osobę z ekipy serwera, ponieważ uważam że podejście @Madeleine co do mnie nie jest adekwatne przez wydarzenia z przeszłości, tym samym uważam, że kara jest bardzo mocno przesadzona. Spytacie mnie pewnie czemu? Postaram się odpowiedzieć Wam na to pytanie bardzo rzeczowo i sensownie. Tak, wiem że błąd wynika z mojej strony lecz moim zdaniem nie zaburzył on nikomu wątków fabularnych, a cała sytuacja dotyczyła tylko mojej osoby i @NaZeL, przez co tak naprawdę nie zrobiliśmy nikomu krzywdy. Spójrzmy więc na całą sprawę wzrokiem osoby postronnej i przyjrzyjmy się całemu comunnity Vibe Role Play, no właśnie. Dlatego uważam, że kara jest mocno przesadzona, a cała sytuacja powinna zakończyć się jedynie blacklistą w branży rozrywkowej oraz blokadą postaci, do których nie miałbym żadnych uwag i pretensji, ponieważ cała sytuacja dotyczyła tylko gry In Character. Finalizując moją wypowiedź chciałbym powiedzieć, że jestem świadomy przewinienia i mojego błędu, za co z miejsca przepraszam, lecz uważam że ban jest mocno przesadzoną karą w stosunku do rzeczy, którą zrobiłem.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Niżej zamieszczam screeny wyjęte z apelacji @NaZeL, które pokazują naszą prywatną rozmowę i pokazują absurd nadanej mi kary, ponieważ uważam, że mogło to się skończyć słownym pouczeniem, które dałoby mi możliwość niepopełniania tego błędu więcej i zrozumienie go oraz blokadą postaci, do której nie miałbym żadnej pretensji, 

 Screenshot_18.webp?ex=65fecd6a&is=65ec58Screenshot_17.webp?ex=65fecd6a&is=65ec58

 

Tutaj dołączam też wycinek z mojej kartoteki, drugą karę rozumiem lecz pierwsza jest dla mnie absurdalna bo nie mam pojęcia czym jest dodatek do kary i to pokazuje stronniczość @Madeleine

image.png?ex=65fecfad&is=65ec5aad&hm=5f0

 

Edytowane przez rebelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine nie jest osobą rozpatrującą apelacje od kar. To już wspomnę na wstępie, jako że wytoczyłeś prośbę o to, aby zrobiła to inna osoba z ekipy.

 

Sam pomysł upozorowania śmierci był dyskutowany w gronie ekipy, więc nie jest to kwestia tego czy Megi nadała Ci blokade oraz bana ze względu na waszą przeszłość. Nie wnikam co się działo, ale sam brałem udział w tej dyskusji. Osobiście sam pomysł był dla mnie abstrakcyjny i Twoje wykorzystanie usługi zmiany tożsamości kompletnie przeczyło i łamało zasady, które KAŻDY zna, jeśli chodzi o przepalenie postaci. Odzew ekipy był podobny.

 

QDLbmYb.pngPodrzucam Ci screenshota, który jasno wyjaśnia Ci przeznaczenie, zasady i skutki wykorzystania usługi. 

Twoja postać NIE MOŻE mieć aktywnych wątków postaci. Dodatkowo, pytałeś się o zgodę na poprowadzenie wątku swojej postaci poprzez upozorowanie własnej śmierci i dostałeś odmowę. Nie ma o czym dyskutować. Skoro dostałeś odmowe raz - administracja nie będzie Ci przypominała po kilka razy i głaskała Cię po głowie, że zrobiłeś źle i upominała. To w Twoim interesie leży, żeby się pilnować po otrzymaniu odpowiedzi od administracji. Wiedziałeś z czym się możesz liczyć idąc na przekór decyzji ekipy i to w dodatku opiekunów sektora pod którym grałeś. 

 

Z mojego punktu widzenia, to co zrobiłeś to pójście drogą na skróty. Mając majątek po przepaleniu postaci - po prostu nie chciałeś na nowo zbierać kontaktów i ogarniać sobie gierki z ludźmi, z którymi już grałeś - i dowodem jest na to jest chociażby kontynuowanie Twojego wątku związku/małżeństwa z Stormi Breedlove.

 

Apelacje oczywiście odrzucam.

GroooVek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin