Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Creativ


Creativ

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Creativ napisał:

Rasista do postaci męskich wspominała o tym @Princess oskarżacie mnie o łączenie a takowego nie było więc odpowiadam po to jest apelacja, gość się wbija w apelacje gdzie totalnie nie jest powiązany z tą sytuacją 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Matix7 napisał:

@CreativWieczorkiem jak znajdę więcej czasu odpowiednio wypunktuje te twoje zarzuty, zmyślone teorie i screeny wyrwane z kontekstu, gdzie chyba zapomniałeś już co było grane przed wcześniejszymi akcjami, ale ci przypomnę

Ty mylisz Maddox’a z Siergiejem jedyną akcje jaką mieliśmy to po Twoim podpaleniu lokalu i tłumaczyć się nie musisz gangsterze z branży rozrywkowej wtedy @Mateuszovsky (Vlado Petkowic) jeszcze grał na Tobie gdzie miałeś określony czas by przywrócić lokal do poprzedniego stanu, nie miałem zbytnio z Tobą styczności w grze jak Maddox więc nie rozumiem Twoich postów w ciągu dalszym.. miałeś jakieś zastrzeżenia to zawsze mogłeś wtedy reagować teraz prowadzisz zbędną dyskusję która nic nie wnosi a zaśmieca apelacje.

 

Nie zamierzam się z tobą dalej przepychać słownie, co do twojej osoby już się jasno wyraziłem, jeśli chcesz coś dodać - zapewne już nie odpowiem, szkoda mi na to czasu. Moja apelacja dotyczy zupełnie innej kwestii niż moja i twoja, jeśli masz jakieś zarzuty, powinieneś to zrobić w dziale skarg. Jeśli zaś, ktokolwiek z administracji, którykolwiek z twoich wyrzutów (które zamierzasz dodać później) w stosunku do mnie odbierze za niejasny to chętnie się odniosę ale tylko i wyłącznie za bezpośrednią prośbą osoby właściwej do rozpatrzenia apelacji. Wzajemne przepychanki tylko i wyłącznie wydłużają proces rozpatrzenia mojej apelacji i wykazują jak bardzo nie możesz pogodzić się z utratą partnerki do gry. Także czekam na ewentualne dalsze zarzuty z twojej strony w kierunku mojej osoby - chętnie je poczytam, ale jak już wspomniałem odpowiem tylko na prośbę administracji

Edytowane przez Creativ
Princess i Gekko lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem apelacji moje wypowiedzi dotyczą owego tematu i mam prawo jako osoba, która ma odpowiednie argumenty i dowody zawrzeć w niej informacje na temat słuszności decyzji podjętej przez członka ekipy tak samo jak ty masz możliwość przedstawić swoje argumenty. Nie, nie mylę postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Creativ napisał:

Rzuciłem tylko jednym tekstem w Twoim kierunku kolego, przechodząc obok Was gdzie jako jedyni z Samanthą byliście przebrani w strój i to nic nad wyraz złego na dodatek nawiązującego do konfliktu Maddox'em taki po prostu jest Siergiej nie akceptuje czarnoskórych gdzie i tak większość to ignorował Twoje zaczepki i prowokacje.

 

Sytuacja pierwsza

Paking Vespucci 29.10.2023

aeX3tzm.png

Postacie się kompletnie nie znały a ty chciałeś wywołać jakąś dyskusję na ten temat zwracając się prowokacyjnie. To samo co zrobiłeś na LI na postaci Connora. Argumentujesz to, że Connor jest 

postacią kontrowersyjną. To jak inaczej nazwiesz postać Siergieja? Przecież to też jest postać kontrowersyjna. Grasz postacie na jedno kopyto prowokacyjne oraz kontrowersyjne. Szukasz zaczepnej gry poprzez łączenie postaci.

Porównanie twojej postaci Siergieja z drugą postacią Connora

nCDsBOZ.png

nO82kpB.png

Sytuacja druga

05.11.2023 - Pogrzeb twojej dawnej postaci Maddoxa na którym grasz obecnie jako Siergiej

 

1GvRGij.png

 

W3Krj7V.png

 

Siergiej ponownie nazywa Edgara pajacem oraz słownie daje znać, że jest za tym, by nie wpuścić Edgara do kaplicy na pogrzeb swojej dawnej postaci, gdzie każdy obywatel ma prawo przebywać.

 

Sytuacja trzecia

13.11.2023 - Winiarnia Marlowe

Screenshot_59.png.ce6a17a9411e1af46bde8e2efeef0b2e.png

5rdmjdD.png

Trzecie spotkanie Edgara i Siergieja. Edgar zapamiętał człowieka, który nie chciał go wpuścić do kościoła na mszę pogrzebową czyli Siergieja, który był tam z prawdopodobnie przedstawicielami innej mafii, dlatego zaregował odpowiednio i zwrócił uwagę facetowi, który przebywa na terenie winiarni. Na czerwono zaznaczyłem akcje w której Edgar stosownie zwrócił facetowi uwagę, natomiast jego odpowiedź była negatywna "Czego się pucujesz czarnuchu". Uznajesz, że Edgar zachował się chamsko w odniesieniu do Siergieja? Ja myślę, że zachował się odpowiednio, bo Siergiej wcześniej obrażał Edgara na parkingu, przy kościele oraz prawie doszło, by do sytuacji w ktorej by nie chciał go wpuścić do kościoła na pogrzeb swojej dawnej postaci. Edgar podczas trzech spotkań z twoją postacią ani razu jej nie próbował zaczepiać bez powodu i nie prowokował. W winiarni dopiero zwrócił mu uwagę o jego zachowaniu, gdyż pamiętał o tym, że gość nie chciał go wpuść do kościoła.

Podczas trzech ich pierwszych spotkań widoczne jest kto był prowokatorem na linii relacji Edgar'a i Siergieja

 

7 godzin temu, Creativ napisał:

Rozumiem że pojawiając się pomiędzy Tobą a @Princess ona wybrała rozgrywkę z moją osobą i masz z tego powodu kompleksy oraz jesteś zdenerwowany przez co chcesz zaszkodzić.
Przepraszam jeżeli w jakiś sposób Cię uraziłem ale po prostu dobrze się nam grało i gra przez co kontynuujemy rozgrywkę z sobą osobiście na Twoim miejscu bym podszedł do tego z chłodną głową bo to tylko "gra o murzynie".

Nie mam żadnych kompleksów po prostu nie lubię podejścia graczy, którzy łączą swoje postacie do osiągniecia jakiegoś celu w grze psując zdrową i wyrównaną rozgrywkę innym graczom RolePlay. Mam gdzieś twoją opinię i twoje przemyślenia. Nie gram w RolePlay z nią regularnie od ponad pół roku i w żaden sposób nie namawiam nikogo do gry. Przecież sam wykreowałem odpowiednią sytuację drogą IC, która doprowadziła do tego, że nie gramy razem, więc ta opinia nie ma przełożenia na rzeczywistość.

7 godzin temu, Creativ napisał:

kreujesz swoją postać Edgara bez smaku

Myślę, że twoje postacie są bez smaku i ładu tak jak wyżej przedstawiłem twoją rozgrywkę i porównania. W odpowiedziach rzucasz farmazony tak jak ci zwrócił na to uwagę Supporter.  Co do mojej gry ja już argumentowałem odpowiednio podpalenie Barrel w grudniu przedstawicielom z ekipy. Wszystko miało swoje przełożenie w oparciu o wcześniejszą rozgrywkę i podstawy IC. Nie potrafisz rozróżnić gangsterki po cywilu od wykreowanych zachowań poprzez zaburzenia psychiczne danej postaci to twoja sprawa. Moja postać nie jest gangsterem, nie zaczepia, nie atakuje ludzi do których nie ma problemów bezpodstawnie, by np. wzbogacić swój portfel czy mieć z tego jakkąkolwiek przyjemność. Jeżeli moja postać wchodzi w jakieś kontrowersje to musi zostać w jakiś sposób sprowokowana, bo ma taki charakter. To Edgar był od początku podjudzany, prowokowany przez Siergieja poprzez sytuacje, które przestawiłem. Potem była jeszcze kradzież papugi przez Siergieja i Nicolette z mieszkania Edgara, która doprowadziła, że Edgar podjąl kroki odwetowe. 

Nie będę się więcej rozpisywał na ten temat, gdyż wystarcząjąco czasu poświęciłem, by odpowiednio twoje farmazony zargumentować.

Edytowane przez Matix7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Matix7 napisał:

Siergiej ponownie nazywa Edgara pajacem oraz słownie daje znać, że jest za tym, by nie wpuścić Edgara do kaplicy na pogrzeb swojej dawnej postaci, gdzie każdy obywatel ma prawo przebywać.

Kto normalny przychodzi do kościoła z ochroną stąd padło słowo „pajac” wcześniej Niki mówiła że nie chciała byś wchodził do kościoła gdzie dodałem tylko że nie wejdziesz by kobieta się uspokoiła.

 

57 minut temu, Matix7 napisał:

Postacie się kompletnie nie znały a ty chciałeś wywołać jakąś dyskusję na ten temat zwracając się prowokacyjnie.


Nie wchodziłem nawet z Tobą w dyskusje przechodząc rzuciłem określeniem w Twoim kierunku gdy się mijaliśmy to na tyle więc daruj sobie zbędne koloryzowanie historii 🤣

 

59 minut temu, Matix7 napisał:

łączą swoje postacie do osiągniecia jakiegoś celu w grze psując zdrową i wyrównaną rozgrywkę innym graczom RolePlay

Ja nie łączę postaci i nie osiągam przez to żadnych celów Twoje argumenty są naprawdę puste i bez pokrycia.

 

Godzinę temu, Matix7 napisał:

Potem była jeszcze kradzież papugi przez Siergieja i Nicolette z mieszkania Edgara, która doprowadziła, że Edgar podjąl kroki odwetowe.

Ciekawe skąd informacja że akurat Siergiej ukradł papugę z Niki skoro osoby były zamaskowane, ale tak Siergiej pomógł Niki bo go o to poprosiła a że gramy sobie razem i wpadła na taki pomysł to dlaczego miałbym tego nie zrobić?

 

Miałeś przedstawić gruby materiał który mnie wypunktuje a jak na razie są to rzeczy które ponownie nie wnoszą nic co mogło by potwierdzić łączenie postaci bo każda z tych akcji ma swój wątek który w żaden sposób nie nawiązuje do Maddoxa. 
 

Godzinę temu, Matix7 napisał:

Nie będę się więcej rozpisywał na ten temat, gdyż wystarcząjąco czasu poświęciłem, by odpowiednio twoje farmazony zargumentować.

Jak na razie Twoja argumentacja to lanie wody i koloryzowanie akcji ale tak jak mówisz wystarczająco czasu poświęciliśmy na dyskusje która totalnie nic nie wniosła do apelacji. Życzę dobrej nocy i udanej niedzieli. 

Princess, Mafio i Radexem9em lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mixer napisał:

osxQ8tQ.png

Prosiłbym o wyjaśnienie. Argument, że został apartament po przepaleniu postaci i musieliście mieć jakiś wątek przez to, do mnie nie trafia.

(Jeżeli już ktoś wyciąga screeny niech wyciąga całość rozmów bo opisaliśmy cała sytuację wyjaśniając wszystko że nie jest to naciągane)

Sprawa z apartamentem wyglądała tak, że Rossi będąc z Maddox'em mieli wspólny apartament. Ona legalnie tam mieszkała ale po przepaleniu wiadomo nagle apartament stał się Siergieja. Nie można było z dupy zabrać Rossi praw do apartamentu. Siergiej wcześniej wpadając na szkocką do lokalu The Barrel rozmawiał sobie z Niki i poznawali się, lecz pewnego dnia po prostu wpadli na siebie w tym apartamencie gdzie zszokowani dowiedzieli się że Niki posiada prawa do tego apartamentu tak samo i Siergiej po czym postanowili zostać ZNAJOMYMI ich relacja z czasem się pogłębiała i rozwiała aż od jakiegoś czasu są parą gdzie postanowili sprzedać apartament i kupić nieruchomość na Del Perro gdzie wspólnie urządzili mieszkanie i razem z ich kotem Rubinem wspólnie zamieszkali.

Princess lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Creativ napisał:

Nie można było z dupy zabrać Rossi praw do apartamentu. Siergiej wcześniej wpadając na szkocką do lokalu The Barrel rozmawiał sobie z Niki i poznawali się, lecz pewnego dnia po prostu wpadli na siebie w tym apartamencie gdzie zszokowani dowiedzieli się że Niki posiada prawa do tego apartamentu tak samo i Siergiej po czym postanowil

Można było, jak najbardziej. Nie wiem jak w rzeczywistości można wyjaśnić fakt, że do tego samego apartamentu miały dostęp dwie nieznajome sobie osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mixer napisał:

Można było, jak najbardziej. Nie wiem jak w rzeczywistości można wyjaśnić fakt, że do tego samego apartamentu miały dostęp dwie nieznajome sobie osoby. 

My rozwiązaliśmy to w ten sposób że po prostu Siergiej zakupił mieszkanie, lecz okazało się że w umowie ma zapisane swoją połowę a Niki swoją, gdzie wspólnie doszli do tego że mogą sprzedać apartament i podzielić się zarobkiem pół na pół czy też mieszkać i nie przeszkadzać sobie bo apartament jest duży gdzie spokojnie mogą się mijać i nie przeszkadzać sobie na wzajem gdzie postanowili na początku że nie zrobią z tym nic i każdy przemyśli co dalej.
Dodam że Rossi też w tamtym momencie nie miała głowy do tego by coś z tym robić bo była w żałobie po utracie partnera oraz rozwijała biznes gdzie mijali się z Siergiejem oraz wspierał ją sąsiad który mieszkał w apartamencie obok David.

(Wiele się słyszy że ktoś kupił mieszkanie z lokatorami czy też parę osób zakupiło to samo mieszkanie gdzie mają razem prawa do tej nieruchomości.)

Edytowane przez Creativ
Princess i Radexem9em lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich historii, które sie nie wydarzyły, ta nie wydarzyła sie najbardziej (zaraz obok bycia rasistą tylko do czarnoskórych postaci męskich)

Nie wiem czy na pewno czytacie to przed wysłaniem, ale jest to pozbawione sensu, jak przynajmniej połowa pozostałej treści w tym temacie. A to dziwne, bo skoro Princess pomagała ci wymyślać tłumaczenia i pomagała pisać apelacje to sądziłem że scenariusz będzie dużo wyższych lotów. Może po dobraniu całej obsady reżyserów z discorda wyszłoby bardziej wiarygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, milliondollarbaby napisał:

Ze wszystkich historii, które sie nie wydarzyły, ta nie wydarzyła sie najbardziej (zaraz obok bycia rasistą tylko do czarnoskórych postaci męskich)

Nie wiem czy na pewno czytacie to przed wysłaniem, ale jest to pozbawione sensu, jak przynajmniej połowa pozostałej treści w tym temacie. A to dziwne, bo skoro Princess pomagała ci wymyślać tłumaczenia i pomagała pisać apelacje to sądziłem że scenariusz będzie dużo wyższych lotów. Może po dobraniu całej obsady reżyserów z discorda wyszłoby bardziej wiarygodnie.

Wybacz ale wracając do początku kreacji mojej postaci gdzie wszystkiego nie pamiętam dokładnie i przeszukuje czat log z gry oraz dopytuje osoby z którą coś tam grałem to chyba nic złego, jeżeli ktoś zarzuca mi coś co było sporo czasu wstecz przykro stwierdzić ale czepianie się o coś czego sami unikaliśmy IC by nie miało miejsca to trochę chore bo gdybyśmy mieli zamiar łączyć postacie to po prostu byśmy nie wymyślali nowych wątków tylko grali dalej co nie miało by sensu nie ukrywajmy Maddox po prostu mi się znudził i postanowiłem zagrać coś nowego faceta który będzie się obracał przy motoryzacji samochody z wyższej półki (Wenger) gdzie później otworzył swój komis (przez brak czasu sprzedałem komis zaufanej osobie której całkiem świetnie idzie) a dalej miałem pisać historię tego Ruska mieliśmy stworzyć fajną ekipę do śmigania czy organizowania jakiś spotów motoryzacyjnych.

Tak wiem na początku zareagowałem jak zareagowałem było to zdenerwowanie i poirytowanie sytuacją otrzymania blokady postaci która dla mnie jest niezrozumiała gdzie nie miałem kompletnie zamiaru łączyć postaci i według mnie do tego nie doszło a Connor akurat napisał post by wzbudzić jeszcze większe dymy na socialach który pasował mi idealnie do zaistniałej sytuacji. Nie mam zamiaru pisać tutaj żadnych scenariuszy wysokich lotów czy dobierać reżyserów po prostu piszę jak było sytuacja na Discord gdzie oznaczyłem Ciebie @milliondollarbaby oraz @Brtmss była nie potrzebna zareagowałem impulsywnie byłem zdenerwowany za co jedynie mogę przeprosić wygłupiłem się gdzie poniosło mnie delikatnie mówiąc. Dobrze wiemy że Siergiej to moja główna postać której poświęciłem ogrom czasu i głównie skupiłem się na niej lecz nie miałem na celu w żadnym wypadku ominąć falę hejtu na Siergieju pisząc post z Connora ten gość praktycznie w ogóle nie korzysta z portalu społecznościowego o sytuacji również IC nie wiedział więc postanowiłem że uruchomię postać kibica, który będzie podkręcać stając za Barrel z świeżego konta sprowadzając jednocześnie jeszcze większe zainteresowanie tematem. Szczerze mówiąc gdybym mógł cofnąć czas to nie wchodziłbym kompletnie w żadną dyskusję na Li. 

 

Edytowane przez Creativ
Radexem9em i Princess lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dalej widzę, że próbujesz mi zarzucać koloryzowanie? Nie widzisz, że sam farmazonami lecisz, które odpowiednio wyjaśniłem, więc z mojej strony widzę, że nadal pewne kwestie muszę ci wyjaśnić. Nie lubię pozostawać w cieniu fałszywych oskarżeń.

W dniu 17.03.2024 o 00:25, Creativ napisał:

Kto normalny przychodzi do kościoła z ochroną stąd padło słowo „pajac” wcześniej Niki mówiła że nie chciała byś wchodził do kościoła gdzie dodałem tylko że nie wejdziesz by kobieta się uspokoiła.

Nie ma nic w tym dziwnego, że osoba, która posiada wysoki status majątkowy i łączy to z  posiadaną jakąś wysoką pozycje w społeczeństwie,  jest kimś znanym porusza się z ochroną w różne miejsca dla własnego bezpieczeństwa. Tym bardziej, że Edgar mógł być narażony po dawnym konflikcie z Maddoxem na twojej postaci, dlatego podjął taką decyzję. Wiadomo, że większość ludzi rzeczywiście się nie porusza z ochroną do kościoła, ale Edgar dzięki statusowi może sobie pozwolić. 

 

W dniu 17.03.2024 o 00:25, Creativ napisał:

Nie wchodziłem nawet z Tobą w dyskusje przechodząc rzuciłem określeniem w Twoim kierunku gdy się mijaliśmy to na tyle więc daruj sobie zbędne koloryzowanie historii

Nie napisałem ,  że z moją postacią w dyskusję, chodzi o  ujęcie zaczepne i prowokacyjne w tym było, gdyż Edgar był tuż obok. W tym przypadku Siergiej próbował  nawiązać dyskusję z jej siostrą o Edgarze (Widać to w odgrywce). Tak samo jak na Connorze szukałeś dyskusji odnośnie akcji za którą otrzymałeś karę, więc są tu podobieństwa.

 

aeX3tzm.png

W dniu 17.03.2024 o 00:25, Creativ napisał:

Ja nie łączę postaci i nie osiągam przez to żadnych celów Twoje argumenty są naprawdę puste i bez pokrycia.

Wspomagasz się do prowadzenia prowokacji/wklejania się w dyskusję innymi postaciami niż postacie na których jesteś powiązany w tych wątkach. 

 

W dniu 17.03.2024 o 00:25, Creativ napisał:

Ciekawe skąd informacja że akurat Siergiej ukradł papugę z Niki skoro osoby były zamaskowane, ale tak Siergiej pomógł Niki bo go o to poprosiła a że gramy sobie razem i wpadła na taki pomysł to dlaczego miałbym tego nie zrobić?

Tylko Niki miała klucze do mieszkania co rzuciło Edgara podejrzenia skierowane na nią. Zamki nie były uszkodzone. Drzwi i okna były zamknięte.  Nie było innej możliwości kradzieży niż otworzenie mieszkania po prostu kluczem, więc nie został wykonany żaden inny ruch, który mógłby dać domysły Edgarowi odnośnie kradzieży i nie obwiniać osoby, która dokonała kradzieży. Edgar głównie nadal przecież zarzuca kradzież Niki, ale jako to, że Siergiej jest z kobietą Edgar też bierze pod lupę Siergieja, który mógł z nią współpracować, lecz wprost nie oskarża go, bo on nie miał kluczy. Ja ooc wiem jak wyglądała cała ta akcja, lecz IC tego nie wykorzystuje po prostu ująłem to w wypowiedzi.

 

W dniu 17.03.2024 o 00:25, Creativ napisał:

Jak na razie Twoja argumentacja to lanie wody i koloryzowanie akcji ale tak jak mówisz wystarczająco czasu poświęciliśmy na dyskusje która totalnie nic nie wniosła do apelacji. Życzę dobrej nocy i udanej niedzieli. 

Widać jakie lanie wody i kto koloryzuje, jeżeli to ty przyznajesz się do swoich błędów  po dopiero kilku dniach dyskusji na temat np. swojej reakcji wobec członków ekipy. Wytykasz mi koloryzacje, jednakże brak pamięci i puste kontrargumenty odnośnie do swojej rozgrywki występują właśnie u ciebie. Niezmiernie się cieszę, że angażujesz w otoczkę apelacyjną inną osobę. Być może wspólne ustalenie wydarzeń dla kontrastu IC łatwiej jest ustalić  w czasie teraźniejszym z czasu przeszłego niż, by potem jedna osoba mówiła kompletnie inne zdanie na ten temat i były niezegodności między wami na pogląd danej akcji😅Ja rozumiem, że trudno się ze mną dyskutuje w pojedynkę, bo jeżeli przedstawie dowód  to jedyną odpowiedzią jest odpowiedź pozbawiona sensu lub rzucanie wobec mnie słów, że dochodziło do koloryzacji z mojej strony. Według mojej sugesti jednak ciekawą opcją i stawiającą większą  rzetelność apelacji,  by było przepytać osobę apelującą oraz osobę, która gra wraz z apelującym indywidualnie z osobna na czacie głosowym, by nikt własnej historii od nowa wspólnie nie wymyślał wobec postawionych spraw do wyjaśnienia.

Edytowane przez Matix7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Matix7 napisał:

Nie napisałem ,  że z moją postacią w dyskusję, chodzi o  ujęcie zaczepne i prowokacyjne w tym było, gdyż Edgar był tuż obok. W tym przypadku Siergiej próbował  nawiązać dyskusję z jej siostrą o Edgarze (Widać to w odgrywce). Tak samo jak na Connorze szukałeś dyskusji odnośnie akcji za którą otrzymałeś karę, więc są tu podobieństwa.

Mogę sobie zaczepić kogo tylko chcę na ulicy, nie musze Cię znać czy mieć jakiś konflikt by powiedzieć o kimś coś takiego widząc go w stroju biegającego po deptaku Vespucci, zejdź na ziemię!

 

11 minut temu, Matix7 napisał:

Wspomagasz się do prowadzenia prowokacji/wklejania się w dyskusję innymi postaciami niż postacie na których jesteś powiązany w tych wątkach.

Nie komentowałem z drugiej postaci postu by jakoś połączyć te postacie ani nie nawiązałem do żadnej z nich, ale widzę że masz zbyt ograniczone myślenie i na siłę będziesz ciągnąć bezsensowną dyskusję by weprzeć swoją tanią rację.

 

 

14 minut temu, Matix7 napisał:

Tylko Niki miała klucze do mieszkania co rzuciło Edgara podejrzenia skierowane na nią. Zamki nie były uszkodzone. Drzwi i okna były zamknięte.  Nie było innej możliwości kradzieży niż otworzenie mieszkania po prostu kluczem, więc nie został wykonany żaden inny ruch, który mógłby dać domysły Edgarowi odnośnie kradzieży i nie obwiniać osoby, która dokonała kradzieży. Edgar głównie nadal przecież zarzuca kradzież Niki, ale jako to, że Siergiej jest z kobietą Edgar też bierze pod lupę Siergieja, który mógł z nią współpracować, lecz wprost nie oskarża go, bo on nie miał kluczy. Ja ooc wiem jak wyglądała cała ta akcja, lecz IC tego nie wykorzystuje po prostu ująłem to w wypowiedzi.

Dobrze a więc w czym problem do mnie skoro Niki poprosiła IC Siergieja by pomógł jej przy całym tym zajściu bo to nawet pod łączenie nie podchodzi i odbiega od sedna apelacji, rozumiesz?

 

 

16 minut temu, Matix7 napisał:

Widać jakie lanie wody i kto koloryzuje, jeżeli to ty przyznajesz się do swoich błędów  po dopiero kilku dniach dyskusji na temat np. swojej reakcji wobec członków ekipy. Wytykasz mi koloryzacje, jednakże brak pamięci i puste kontrargumenty odnośnie do swojej rozgrywki występują właśnie u ciebie. Niezmiernie się cieszę, że angażujesz w otoczkę apelacyjną inną osobę. Być może wspólne ustalenie wydarzeń dla kontrastu IC łatwiej jest ustalić  w czasie teraźniejszym z czasu przeszłego niż, by potem jedna osoba mówiła kompletnie inne zdanie na ten temat i były niezegodności między wami na pogląd danej akcji😅Ja rozumiem, że trudno się ze mną dyskutuje w pojedynkę, bo jeżeli przedstawie dowód  to jedyną odpowiedzią jest odpowiedź pozbawiona sensu lub rzucanie wobec mnie słów, że dochodziło do koloryzacji z mojej strony. Według mojej sugesti jednak ciekawą opcją i stawiającą większą  rzetelność apelacji,  by było przepytać osobę apelującą oraz osobę, która gra wraz z apelującym indywidualnie z osobna na czacie głosowym, by nikt własnej historii od nowa wspólnie nie wymyślał wobec postawionych spraw do wyjaśnienia.

Przepraszam ekipę bo jednak zareagowałem tak a nie inaczej i wypada przyznać się do błędu oraz okazać szacunek zrobiłem to w nerwach i nie ukrywam się z tym. Ustalanie wydarzeń człowieku jak bardzo musisz być odklejony by zarzucać mi że ustalamy niezgodności po co miałbym coś takiego robić skoro sam apeluje a nie z osobą trzecią po prostu dopytuje się czy było coś co mógłbym przeoczyć zapomnieć. Jak na razie żadnych dowodów na łączenie nie przedstawiłeś gdzie dokładnie opisałem powyżej tylko ograniczasz się do jednego i wbijasz sobie do głowy coś co kompletnie nie zgadza się z tym co było. Osiągnąłeś chociaż tyle że jest się z czego pośmiać, walczysz jak prawdziwy samiec o e-postać Niki. 

Screenshot_20240316_083458_com.facebook_orca.png.47fa7faf25d9cf85f247c878ab7b5613.png
( screen w celu rozluźnienia atmosfery) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Creativ napisał:

Mogę sobie zaczepić kogo tylko chcę na ulicy, nie musze Cię znać czy mieć jakiś konflikt by powiedzieć o kimś coś takiego widząc go w stroju biegającego po deptaku Vespucci, zejdź na ziemię!

 

58 minut temu, Creativ napisał:

Nie komentowałem z drugiej postaci postu by jakoś połączyć te postacie ani nie nawiązałem do żadnej z nich, ale widzę że masz zbyt ograniczone myślenie i na siłę będziesz ciągnąć bezsensowną dyskusję by weprzeć swoją tanią rację.

Owszem, natomiast twoje zaczepki są widziane na każdej postaci do poszczególnych sytuacji i wątpie, by to było dzieło przypadku. Po prostu próbujesz dopiec komuś na innej postaci za "pradawny" np. konflikt lub w tym przypadku aktualną akcję, która dotyczyła ciebie na innej postaci i nie tylko ja mam taki pogląd na ten temat. W przypadku z Connorem dotyczy on powiązania z  osobą z którą grasz. Twoja główna postać łączy więzi z tą postacią właścicielki Barrel i szeroko jest powiązana, dlatego to co próbowałeś zrobić było ewidentnym ruchem wbijania się w ten wątek z drugiej postaci, by nie narażać się na głównej postaci.

 

58 minut temu, Creativ napisał:

Dobrze a więc w czym problem do mnie skoro Niki poprosiła IC Siergieja by pomógł jej przy całym tym zajściu bo to nawet pod łączenie nie podchodzi i odbiega od sedna apelacji, rozumiesz?

Ty bez sensu nawiązałeś do akcji z choinką w Barrel, ja wprowadziłem ci przyczynę, która to spowodowała. Sam wyrywasz z kontekstu tematy, które nie pasują do twojej apelacji na przykład wyciąganie w moim kierunku jakiejś akcji o choince, która dotyczy mnie a nie ciebie. To twoja apelacja, ty się broń przed postawioną karą a nie komentujesz inne akcje. Odpowiedziałem ci na to pytanie. Włącz komórki do myślenia... Nie napisałem nic takiego, że akcja z kradzieżą podchodzi pod łączenie postaci. Właśnie tak puste jest twoje podejście do tej apelacji.

58 minut temu, Creativ napisał:

Przepraszam ekipę bo jednak zareagowałem tak a nie inaczej i wypada przyznać się do błędu oraz okazać szacunek zrobiłem to w nerwach i nie ukrywam się z tym. Ustalanie wydarzeń człowieku jak bardzo musisz być odklejony by zarzucać mi że ustalamy niezgodności po co miałbym coś takiego robić skoro sam apeluje a nie z osobą trzecią po prostu dopytuje się czy było coś co mógłbym przeoczyć zapomnieć. Jak na razie żadnych dowodów na łączenie nie przedstawiłeś gdzie dokładnie opisałem powyżej tylko ograniczasz się do jednego i wbijasz sobie do głowy coś co kompletnie nie zgadza się z tym co było. Osiągnąłeś chociaż tyle że jest się z czego pośmiać, walczysz jak prawdziwy samiec o e-postać Niki. 

Naturalnie vice versa w odniesieniu do śmieszkowania mam niesamowity ubaw z twojej postawy i argumentacji i w to co wypisujesz,  jak daleko odlatujesz swoimi argumentami i dywagacjami. Walczę nieprawdopodobnie...😂 Nasuwam sugestie do zweryfikowania poszczególnych akcji czy są zgodne z obu stron a jednak walczę...🤣

Edytowane przez Matix7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin