Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Creativ


Creativ

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Matix7 napisał:

Owszem, natomiast twoje zaczepki są widziane na każdej postaci do poszczególnych sytuacji i wątpie, by to było dzieło przypadku. Po prostu próbujesz dopiec komuś na innej postaci za "pradawny" np. konflikt lub w tym przypadku aktualną akcję, która dotyczyła ciebie na innej postaci i nie tylko ja mam taki pogląd na ten temat. W przypadku z Connorem dotyczy on powiązania z  osobą z którą grasz. Twoja główna postać łączy więzi z tą postacią właścicielki Barrel i szeroko jest powiązana, dlatego to co próbowałeś zrobić było ewidentnym ruchem wbijania się w ten wątek z drugiej postaci, by nie narażać się na głównej postaci.

Twoje domysły na temat zaczepek możesz zachować dla siebie, a to co zrobiłem na Connorze nie miało na celu POMÓC Barrel bo komentarz z konta który nie ma zdjęcia, postów czy też paru znajomych lub ich brak świadczy o tym że dany biznes kupuje sobie dobre komentarze by zyskać na poparciu co podchwycili komentujący post wyrzucając anonimowość/boty dalej próbujesz udowodnić swoją rację gdzie jej kompletnie nie masz.

 

47 minut temu, Matix7 napisał:

Ty bez sensu nawiązałeś do akcji z choinką w Barrel, ja wprowadziłem ci przyczynę, która to spowodowała. Sam wyrywasz z kontekstu tematy, które nie pasują do twojej apelacji na przykład wyciąganie w moim kierunku jakiejś akcji o choince, która dotyczy mnie a nie ciebie. To twoja apelacja, ty się broń przed postawioną karą a nie komentujesz inne akcje. Odpowiedziałem ci na to pytanie. Włącz komórki do myślenia... Nie napisałem nic takiego, że akcja z kradzieżą podchodzi pod łączenie postaci. Właśnie tak puste jest twoje podejście do tej apelacji.

Rozmowa z Tobą jest totalnie pusta bo apelacja dotyczy zupełnie innej sytuacji a Ty na siłę próbujesz udowodnić coś co totalnie nie dotyczy Ciebie i Twoich domysłów które są błędne, ja odpowiedziałem Ci że od tamtego czasu gdy podpaliłeś choinkę Siergiej był pierwszy raz w stosunku do Ciebie agresywny gdzie zupełnie nasze charaktery mijały się i NIE MIAŁY WIĘKSZEJ STYCZNOŚCI i z sobą. Ocenę podejścia do apelacji zostaw mnie i Mixerowi, który zajmuje się apelacją 🙂 

Nieprawdopodobne że nagle gdy Siergiej wpadł na blokadę postaci zacząłeś się pojawiać w lokalu proponujesz zbiórkę charytatywną w The Barrel po niby podupadł, dziwny zbieg okoliczności a jednak bawi, dobrej nocy 👋


 

Princess lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fly napisał:

to powinno zostać dawno zamknięte i rozstrzygnięte przez ekipę a nie jeden z drugim prowadzi bezsensowna dyskusje która do niczego nie prowadzi xD

Otóż to bezsensowna dyskusja która totalnie odbiega od kary której dotyczy apelacja gdzie gość posługuje się głupimi domysłami bo ktoś odbił mu simkę 🤣

mstrk, Macabra, fly i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
9 minut temu, Creativ napisał:

Otóż to bezsensowna dyskusja która totalnie odbiega od kary której dotyczy apelacja gdzie gość posługuje się głupimi domysłami bo ktoś odbił mu simkę 🤣

🤣🤣🤣 

Apelacja zostaje zamknięta na obecny moment.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Creativ napisał:

Twoje domysły na temat zaczepek możesz zachować dla siebie, a to co zrobiłem na Connorze nie miało na celu POMÓC Barrel bo komentarz z konta który nie ma zdjęcia, postów czy też paru znajomych lub ich brak świadczy o tym że dany biznes kupuje sobie dobre komentarze by zyskać na poparciu co podchwycili komentujący post wyrzucając anonimowość/boty dalej próbujesz udowodnić swoją rację gdzie jej kompletnie nie masz.

Nie robisz podobnej akcji pierwszy raz, dlatego mój argument jest nawiązaniem do prowadzenia gry przez ciebie.

 

7 minut temu, Creativ napisał:

Rozmowa z Tobą jest totalnie pusta bo apelacja dotyczy zupełnie innej sytuacji a Ty na siłę próbujesz udowodnić coś co totalnie nie dotyczy Ciebie i Twoich domysłów które są błędne, ja odpowiedziałem Ci że od tamtego czasu gdy podpaliłeś choinkę Siergiej był pierwszy raz w stosunku do Ciebie agresywny gdzie zupełnie nasze charaktery mijały się i NIE MIAŁY WIĘKSZEJ STYCZNOŚCI i z sobą. Ocenę podejścia do apelacji zostaw mnie i Mixerowi, który zajmuje się apelacją 🙂 

Ty nazywasz te spostrzeżenia i przybliżenia domysłami, natomiast ja mam własny punkt widzenia na ten temat i wrzuciłem argument, który uważam za słuszny, który ekipa powinna rozpatrzyć

11 minut temu, Creativ napisał:

Rozmowa z Tobą jest totalnie pusta bo apelacja dotyczy zupełnie innej sytuacji a Ty na siłę próbujesz udowodnić coś co totalnie nie dotyczy Ciebie i Twoich domysłów które są błędne, ja odpowiedziałem Ci że od tamtego czasu gdy podpaliłeś choinkę Siergiej był pierwszy raz w stosunku do Ciebie agresywny gdzie zupełnie nasze charaktery mijały się i NIE MIAŁY WIĘKSZEJ STYCZNOŚCI i z sobą. Ocenę podejścia do apelacji zostaw mnie i Mixerowi, który zajmuje się apelacją

Dołączam własne argumenty do tematu powiązanego z twoją karą. Mam taką możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tę apelację zastanawiam się - którą sytuację mam oceniać. Historię trzech postaci i zawody miłosne, czy łączenie postaci. 

Pojawiło się tutaj tyle absurdalnych argumentów i sytuacji, chociażby "Bycie rasistą ALE tylko dla MĘŻCZYZN". Albo błędnie postrzegacie pojęcie rasizmu, albo ja jestem niedouczony. W końcu jestem tylko człowiekiem. 

 

  

W dniu 19.03.2024 o 12:51, Creativ napisał:

Siergiej wcześniej wpadając na szkocką do lokalu The Barrel rozmawiał sobie z Niki i poznawali się, lecz pewnego dnia po prostu wpadli na siebie w tym apartamencie gdzie zszokowani dowiedzieli się że Niki posiada prawa do tego apartamentu tak samo i Siergiej po czym postanowili zostać ZNAJOMYMI ich relacja z czasem się pogłębiała i rozwiała aż od jakiegoś czasu są parą gdzie postanowili sprzedać apartament i kupić nieruchomość na Del Perro gdzie wspólnie urządzili mieszkanie i razem z ich kotem Rubinem wspólnie zamieszkali.

 

Wasza historia, choć chwytająca za serce - nie obraź się, ale wygląda jakby była napisana na szybko, na kolanie - byle tylko wytłumaczyć się z wiadomości, które wyszły na discordzie.

 

W dniu 19.03.2024 o 13:29, Creativ napisał:

My rozwiązaliśmy to w ten sposób że po prostu Siergiej zakupił mieszkanie, lecz okazało się że w umowie ma zapisane swoją połowę a Niki swoją, gdzie wspólnie doszli do tego że mogą sprzedać apartament i podzielić się zarobkiem pół na pół czy też mieszkać i nie przeszkadzać sobie bo apartament jest duży gdzie spokojnie mogą się mijać i nie przeszkadzać sobie na wzajem gdzie postanowili na początku że nie zrobią z tym nic i każdy przemyśli co dalej.

Milliondolar chyba nie mógł tego lepiej podsumować. Nie potrafię sobie wyobrazić, że w ogromnym mieście, wieloletni landlord wynajmujący i sprzedający mieszkania magicznie POŁOWICZNIE zapisał mieszkanie dwóm różnym NIEPOWIĄZANYM osobom. Co za przypadek...

 

Nie wiem jak sam to postrzegasz - ale obecność na pogrzebie swojej własnej postaci przed zmiana tożsamości i kontynuowanie konfliktu z poprzedniej postaci jest dla mnie łączeniem wątków. 

 

Kwestia łączenia postaci i zaangażowania Twojej nieaktywnej postaci w dyskusję na LifeInvaderze. Zasięgnąłem pomocy developerów i pobrałem datę utworzenia konta Connor'a na LI. 

  

W dniu 19.03.2024 o 18:29, Creativ napisał:

według mnie do tego nie doszło a Connor akurat napisał post by wzbudzić jeszcze większe dymy na socialach który pasował mi idealnie do zaistniałej sytuacji. [....]  Dobrze wiemy że Siergiej to moja główna postać której poświęciłem ogrom czasu i głównie skupiłem się na niej lecz nie miałem na celu w żadnym wypadku ominąć falę hejtu na Siergieju pisząc post z Connora ten gość praktycznie w ogóle nie korzysta z portalu społecznościowego o sytuacji również IC 

Masz rację. Gość praktycznie w ogóle nie korzysta z portalu społecznościowego, bo jego konto zostało utworzone chwilę po powstaniu dyskusji na stronie The Barrell. Żeby nie być gołosłownym poniżej fotki:

ZTGYDUG.png

Godzina dodania posta przez postać Nevaeh Trevino. Okolice godziny 10 i rozpoczęcie dramy.

 

 

 

A poniżej daty utworzenia konta Connora oraz data dodania przez niego komentarza pod postem The Barrel O'Beer. Po lewej - data utworzenia konta na LifeInvader, po prawej - data umieszczenia komentarza. Czy trzeba coś więcej tutaj dodawać? Raczej nie. Jawnie widać, że chciałeś przechylić szalę zwycięstwa dyskusji w stronę TBOB, który jest ściśle powiazany z Twoją drugą postacią.

(daty się różnią, bo sprawdzanie timestampa odbywało się w różnych dniach)

va4C2OQ.pngyCttOqZ.png

 

W moim odczuciu, kreowanie takich samych postaci i tworzenie z niej idealnego to przeżuty kotlet pozbawiony smaku. 

 

Screenów w których obrażałeś osobę nadającą Ci blokadę, nie będę udostępniał. Nie chcę Cię przedstawić w negatywnym świetle. Kto widział te wiadomości, ten widział. Odnośnie jeszcze posiadania przeze mnie screenów z discorda, pragnę Cię tylko uświadomić, że ilość posiadanych lajków pod postem w apelacji wysyłanym przez Ciebie do "lajkowania" nie wpłynie na decyzję osoby rozpatrującej, jeżeli nic nie wnosi - albo nie jest wystarczający. 

 

Finalnie, apelację odrzucam. Mimo, że otrzymałeś blokadę od administracji i zablokowano Ci możliwość zmiany tożsamości, nie bronię Ci wysłać ticketa w panelu o możliwość przepalenia postaci. Raz została użyta w moim odczuciu niepoprawne, bo pojawiło się mnóstwo nieścisłości, a background i charakter prowadzenia postaci budzi wątpliwości. Może unikniemy wtedy sytuacji Rasizmu tylko do mężczyzn i historii pisanych na kolanie. Zapewniam Cię, że zgłoszenie zostanie przedyskutowane w gronie Gamemasterów i wrócę do Ciebie z decyzją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin