Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Garrett] Kosmiczna Żabka


Kosmiczna Zabka

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/25820-kosmiczna-zabka/
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Ban
Powód nałożenia kary: MK
Członek ekipy nakładający karę: Garrett
Wyjaśnienie sytuacji: Witam bana otrzymałem dnia 24 paź 2023 i właśnie wtedy otrzymałem bana na ip za "MK". Miałem wtedy pościg podczas, którego się poddałem zszedłem z motoru oraz dałem emotke i wtedy admin się spytał na chacie ooc skąd znam wszystkie emotki ja mu odpowiedziałem, że grałem tu kiedyś, ale straciłem to konto. Wtedy otrzymałem bana za MK na ip. Wiem gdzie popełniłem błąd oraz jaki był. Zrobiłem to przez własną głupotę, której nie popierami wiem, że nie powinienem tworzyć tego mk jeszcze raz bardzo za to przepraszam. Bardzo mi się podobała gra na Vibe bo ma on swój klimat, ale otrzymałem bana. Dziękuję za przeczytanie tej apelacji i mam nadzieje, że spotkamy się na serwerze.
Ps. Mam jeszcze kilka kont, ale nie znam do nich haseł tak samo do maili, które są z nimi powiązane.
Życzę miłego dnia każdemu co to czyta.

Edytowane przez Kosmiczna Zabka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
Cytat
  • W przypadku apelowania od multikont, wymagane jest podanie kont, które faktycznie posiadała osoba apelująca (wraz z linkami do każdej). W przeciwnym wypadku, apelacje te będą automatycznie odrzucane.

 

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin