Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/xsciechax] WuuWuu


WuuWuu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: WuuWuu - Vibe Role Play
Nazwa postaci na którą nałożono karę: David Baratta
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary: Nie chęć do gry IC "Nie ja chce kare ja tego nie gram"
Członek ekipy nakładający karę: @xsciechax

Wyjaśnienie sytuacji: Witam serdecznie, akcja rozpoczyna się o godzinie 22:25 (coś w tych okolicach) zaczyna się to pościg przez LEA (czytaj: SD). Jako półświatek który zaczął tam włamanie uciekamy z miejsca mając na sobie pościg (6 Krążków w tym SEB) o 22:31 Heli zostaje do nas podniesienie, uciekamy tak przez bite 50minut - ciągle byliśmy w pościgu uciekając przed departamentem. Po jakimś czasie kierowca wjechał do metra w którym rozpoczyna się nasza droga gdyby nie ta sytuacja na pewno ta apelacja w tym dziale nie została by zamieszczona; sytuacja krąży dalej Helikopter SD ciągle krąży termowizją nad naszymi głowami przez 20 minut przebywania w metrze ciągle stali nad nami obserwując nas abyśmy przypadkiem nie wyszli z metra. Zrobiliśmy taktyke jasną ziom ucieka na stacje dalej ja zostaje w tyle i tak zrobiliśmy, zostałem w tyle i ziom uciekł z jednym fantem; jako iż zobaczyłem na swoich plecach 4SD biegnących do mnie z dziewiątkami wsiadłem i uciekłem wyjazdem wyskakując ze schodów uciekając obok budowy blisko Mission Row. Uciekam przez całe miasto aż do Vinewood w którym dzieje się sytuacja w której SD nadużyło swoich uprawnień wykonując na mnie (śmiertelne skutki) tłumacząc się że mieli do tego powodu (zostało to wyjaśnione w tickecie porządkowych tej sytuacji nie bierzemy pod uwagę). Zatrzymałem się w połowie drogi bo u mnie pojazd SD dostał laga więc zatrzymałem się czekając na niego co się później okazało na jego nagraniu nie dostał laga z szybką prędkością uderzył w mój motocykl pisząc na /b że mam to grać napisałem do jednego z supportów że FP przypadkowo we mnie wjechał bo na niego czekałem Niedźwiedz widział całą sytuacje więc dał mi heala jadąc dalej SD wjechał we mnie specjalnie  mówiąc na tsie: "Dostał heala i se jedzie dalej to jeszcze raz mu to robie" dając mi VDM. Przyszedł support który uczestniczył w tej akcji czyli Sciecha zaczeliśmy jadkę pomiędzy moją stroną jak i ich ze względu na całą sytuacja gdy SD powiedział że jeszcze raz to zrobi robiąć na mnie czystego Dm'a napisałem że nie mam zamiaru to grać i nie będę tego grał jak potem dodałem musiałem jechać do szpitala nawet poinformowałem ich na discordzie porządkowych. Ależ nie poinformowałem ich OOC ponieważ nie interesowało by to ich ponieważ chcą dograć akcję więc postanowiłem wziąć na siebie winę gdyby nie to że okłamał mnie wziąłbym na siebie wine IG dogrywając to IC co się również okazało jak dodałem wyżej musiałem jechać do szpitala. Więc przyjąłem na siebie wine dając mi blokade postaci z powodu "Nie chęć do gry IC". 

Moje zachowanie też nie było odpowiednie ponieważ dużo razy powiedziałem złym tekstem w strone administratora nadużywając wulgaryzmów, wtedy nie opanowałem nerwów na swojej wodzy do czego się przyznaje i jestem świadom tego co zrobiłem, sprawe lekko wyjaśniłem z Sciechą w tickecie porządkowych bo tam też wniosłem skargę lecz nic z tego, wnosząc te podanie jestem świadom co zrobiłem i co powinienem zrobić uważam że to było nie odpowiedzialne i zasługuję na jeszcze jedną szanse której nie zmarnuje - przeprosiłem support'a za moje zachowanie podczas jego interwencji to ja zrobiłem z siebie debila co rozumiem lecz moim zdaniem blokada postaci to zbyt pochopna sprawa jak mówiłem miałem do tego przyczyny OOC
Ewentualne screeny/świadkowie: Space, osoba z tej samej gałęzi która w czasie całej zamieszki kierowała motocyklem

Edytowane przez WuuWuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na wypunktowanie całej sytuacji zarówno tej części która została wyjaśniona jak i tej która która nie do końca:

  • Faktycznie został wyjaśniony temat użycia śmiertelnej sił wobec twojej osoby w formie IC o którą zrobiłeś dość mocną zadymę w połączeniu z tym że oskarżyłeś SD jak i mnie w roli osoby "Faworyzującej LEA" o to że od godziny wisi nad tobą helikopter + że "Widziałeś" jak specjalnie odleciał się zatankować przez ten czas robiąc ogromny spam wyzwisk na /b co było nie prawdą gdyż cała sytuacja rozpoczęła się o godzinie 22.25 a pościg skończył się o 22.52 więc cała akcja trwała 27 minut + 30/40 minut spamu na /b i próby wyjaśnienia z tobą sytuacji.
  • Sam napisałeś że nie będziesz tego grał wręcz proszą kilkukrotnie o karę na /b bez możliwości wyjaśnienia całej sytuacji
    Spoiler

    #1
    [23.03.2024 23:15](( David Baratta (137): Wysrane mam na to. ))

    [23.03.2024 23:15](( David Baratta (137): Wypierdalaj AJ albo bana i elo. ))

    [23.03.2024 23:15](( David Baratta (137): Mam to gleboko w chuju granie tego scierwa. ))

    [23.03.2024 23:14](( David Baratta (137): Ja wypierdalam nie mam checi grac tego gowna. ))

    #2
    [23.03.2024 23:23](( David Baratta (137): Ja powiedzialem nie bede tego grac gowna. ))

    [23.03.2024 23:23](( I3uLwers (258): Sciecha to pomocnik frakcji, wiec jesli sie nie zgadzasz z werdyktem. Zawsze mozesz wniesc skarge na porzadkowej. ))

    [23.03.2024 23:23](( David Baratta (137): Bez sensu jest ten in game. ))

    [23.03.2024 23:23](( David Baratta (137): Japierdole tak z pizdy. ))
    #3

    [23.03.2024 23:24](( David Baratta (137): Ale jak sie jest napierdalanym to nie jest jednak fajne. ))

    [23.03.2024 23:24](( David Baratta (137): Spoko jak sie ludzi napierdala tym. ))

    [23.03.2024 23:24](( David Baratta (137): Tak jak wiekszosc osob tak uwaza pierdolone lea to mustwin sam o tym wiem bo tam gralem. ))

    [23.03.2024 23:23](( David Baratta (137): Ktorym sie poprzewracalo w dupskach. ))

    [23.03.2024 23:23](( David Baratta (137): Wole otrzymac kare niz byc jebany przez jakies krazki. ))

    [23.03.2024 23:23](( David Baratta (137): Siemano nie chce tego grac i nie bede. ))

    [23.03.2024 23:23](( David Baratta (137): Wyjebane. ))

    [23.03.2024 23:23](( David Baratta (137): Moge dostac aj i wszystko. ))

    [23.03.2024 23:25](( David Baratta (137): Nie bede tego po prostu gral. ))

    #4

    [23.03.2024 23:25](( David Baratta (137): No mowie to. ))

    [23.03.2024 23:25](( David Baratta (137): Japierdole. ))

    [23.03.2024 23:25](( David Baratta (137): Wjebcie mi kare. ))

    [23.03.2024 23:25](( David Baratta (137): Nie gram tego. ))

    [23.03.2024 23:25](( David Baratta (137): Powiedzialem slowa dotrzymuje. ))

    [23.03.2024 23:25](( I3uLwers (258): Na dluzej, nie ma to wiekszego sensu. ))

    [23.03.2024 23:25](( I3uLwers (258): Nie powinnismy nawet tego wstrzymywac, wiec nie przerywaj akcji, prosze. ))

    [23.03.2024 23:24](( David Baratta (137): Wole poniesc kare niz to grac. ))

    [23.03.2024 23:24](( David Baratta (137): Nie bede tego gral. ))

    [23.03.2024 23:24](( David Baratta (137): Po prostu. ))

    [23.03.2024 23:24](( David Baratta (137): Nie ja chce kare ja tego nie gram. ))

    [23.03.2024 23:24](( I3uLwers (258): Sluchaj to tak ma nie wygladac, lepiej dograc akcje ktora sie zaczelo do konca i pozniej ewentualnie probowac apelacji u lidera grupy. ))
    #5

    [23.03.2024 23:27](( David Baratta (137): Siemano czesc i piatka. ))

    [23.03.2024 23:27](( David Baratta (137): Prosze wystawiac. ))

    [23.03.2024 23:27](( David Baratta (137): Zajebioza. ))

    [23.03.2024 23:27](( xsciechax (448): W porządku, nie widze żadnego problemu. ))

    [23.03.2024 23:27](( David Baratta (137): Moge dostac ta kare? ))

    [23.03.2024 23:27](( David Baratta (137): Proste i logiczne. ))




     

  • Podczas próby wyjaśnienia z tobą sytuacji nie padła żadna informacja że musisz wyjść bo jedziesz do szpitala czy cokolwiek, to nie moja sprawa czy ty musisz iść do sklepu czy jechać do szpitala. Wyrażasz chęć tego żeby jak najszybciej skończyć sytuacje i w tym momencie ja mówię "OK" wyjaśnijmy to szybko, dostaniesz jaila i możesz lecieć. Wolałeś przez kolejne 20/30 minut wykłócać się ze mną przy tym kilkukrotnie obrażając mnie jak i obecnych/byłych członków ekipy przy tym wzywając drugiego supportera bo ja jestem osobą "Nie wiarygodną" i "Faworyzuje LEA".

  • " okłamał mnie wziąłbym na siebie wine IG" - W żadnym aspekcie cię nie okłamałem tylko dawałem suche fakty i również w Ticket który poruszyłeś na DC frakcji publicznych wyjaśniłem ci że źle zinterpretowałem logi gdyż helicam został włączony o godzinie 22.40 a wyłączony o godzinie 22.52 gdzie ja popełniłem błąd i napisałem ci o włączeniu helicama o godzinie 22.52 robiąc błąd gdyż o tej godzinie sytuacja stała na tym że zostałeś wytrącony przez SD. Dlatego też ja przyznaje się do błędu ale w żadnym momencie naszej debaty nie dokonałem "Celowego wprowadzenia cię w błąd celem Faworyzowania LEA bo to cały czas podkreślałeś podczas interwencji w grze jak i ticket na DC frakcji publicznych.

 

Z mojej strony to tyle, jeżeli Mixer jako osoba prowadząca dział apelacji będzie przychylna to możemy zmienić blokadę postaci na 120 minut AJ ze względu na to iż wyraziłeś skruchę i przyznałeś się sam że poniosły cię emocje i że dało się to inaczej załatwić.

WuuWuu, Wiesiu i mafineeek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując to co napisał @xsciechaxtak jak pisałem w tikecie porządkowych, wiem jak w tym momencie wygląda sytuacja oraz wiem co zrobiłem źle - przyznaje się do winy trafiłem na nauczkę poniosły mnie w głównej mierze nerwy wywołane przez całą tą otoczkę oraz sytuację jak pisałem w wyższym poście to prawda moje słowa nie były zbyt łagodne dla administratora rozumiem że wykazałem z siebie idiotyzm. Podsumowując chciałbym serdecznie przeprosić Sciecha za to że rzeczywiście dało się to wyjaśnić a ja wolałem się wykłócać z tobą to było nie odpowiedzialne oraz nie samo zachowawcze; więc przepraszam i proszę o wymierzenie kary 120minut AJ - ta sytuacja dużo mnie nauczyła i jestem pewien że już tego nie popełnie przepraszam i serdecznie pozdrawiam ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin