Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Apelacja ban


itter

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/25808-itter/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ray Picky
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
Ucieczka motocyklem po górach, niechęć do gry oraz ofensywne nastawienie do ekipy rozwiązującej sprawę. Pomysl dwa razy nim coś napiszesz.
Członek ekipy nakładający karę: TaOwca
Wyjaśnienie sytuacji: Chcial bym przeprosic ogolnie administartora TaOwca oraz tam jakiegos nie pamietam nazwy przepraszam lecz zirytowala mnie jedna rzecz bylo mowione o braku czegos a pojawilo sie to opisze sytuacje: zostalem zatrzymany przez policje, ucieklem im po czym jak jechalem nie zaladowala mi sie tekstura i dostalem BW po 2 minutach zjawila sie tam policja napisalem ze dostalem BW przez buga, Policja brak reakcji przyszedl support i dal mi reva powiedzial ze maja dac mi odjechac i robimy poscig nie bylem do tego chetny poniewaz im ucieklem IC ale ok, jedna z policjantek powiedziala ze nie bedzie wzywala dodatkowych jednostek tym czasem ja po wstaniu widze latajaca helke ktorej wczesniej nie bylo pod koniec gdy sie wywalilem zirytowala mnie ta cala akcja i mnie ponioslo chcial bym przeprosic, bardzo zaluje. oczekuje na skrocenie kary albo cos takiego bo serio spodobal mi sie serwis. Przepraszam za bledy ortograficzne ale od parenastu lat nie mieszkam w polsce i nie zbytnio wszystko pamietam
Ewentualne screeny/świadkowie: (--)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

 

2 minuty temu, itter napisał:

Ile zostaje skrocona?

Dzisiaj już do gry nie wejdziesz, jutro możesz kontynuować rozgrywkę. W przypadku ponownej takiej akcji kara nie zostanie skrócona, wykorzystaj czas na przeczytanie poradników.

mafineeek lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin