Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[26/03/2024] ROSẮ - ATLẮNTIDA (OFFICIAL VIDEO) [prod. Ray Miller]


PALYM

Rekomendowane odpowiedzi

sEyXway.png


**Równo o północy na wszelkich serwisach streamingowych został opublikowany nowy utwór artystki w mieście pod znakiem Vinewood. Piosenkarka nie zatrzymując się powraca z nowym materiałem zatytułowanym - /ATLẮNTIDA/. Po zapowiedziach artystki jest to pierwszy singiel z jej nadchodzącego projektu, który nadal owiany jest jeszcze tajemnicą. Ludzie, którzy obserwowali do tej pory wydawnictwo artystki, mogą teraz śmiało stwierdzić, iż scenki aktorskie w teledyskach to znak rozpoznawczy ROSY. Tym razem w wizualizacji mamy do czynienia z historią bogatej kobiety, która zostaje porwana przez artystkę i jej wspólniczkę w dość brutalny sposób — dociekliwi zapewne zaczęli szukać połączenia z poprzednią historią przedstawioną w utworze /SIRENS/ i nie znaleźli przy tym konkretnego potwierdzenia, ani zaprzeczenia. W późniejszych scenach ROSA przewozi kobietę przez cały stan w boxie z napisem /HANDLE WITH EXTREME CARE/, czy flirtuje z funkcjonariuszem departamentu, który nie jest świadom, iż u jej nóg leży zaginiona bogaczka z kominiarką na głowie. Tak jak ostatnio nie zabrakło również scen tanecznych. Piosenkarka tym razem postawiła postawić na płeć męską, która towarzyszy jej w wielu scenach jako taneczny background. W końcowej scenie pojawia się wizualizacja z okładki utworu. Artystka leży cała we krwi w bagażniku tego samego auta, wąchając setki tysięcy dollarów. Ostateczne losy kobiety nie zostały ukazane, zapewne wielu widzów domyśliło się, iż porywaczki wyłudziły okup od jej bogatego męża, który pojawia się w pierwszych scenach teledysku. Utwór został ponownie wyprodukowany przez producenta RAY MILLER. Zakończenie wizualizacji sprawia wrażenie, iż w przyszłości doczeka się swojej kontynuacji. Utwór został wydany nie tylko na podstawowych platformach streamingowych, ale także uzyskał wsparcie od platformy PULSE PLAY.**



BJonMXS.png



 



 TEKST

Spoiler

[Intro: XXX]
**kissing sound**



[Intro: ROSA]
Obserwujesz wszystko z daleka (Pragniesz mnie)
Skarbie, nie wiesz co cię czeka (Pragniesz mnie)
Wszystko jest na miejscu, napięty biust i pomalowana powieka
Każdy z was, zawsze ze wszystkim zwleka
Zmieniam flow, razem z tyłkiem w dół idzie światło
Siedzisz na fotelu z drinkiem niczym Pablo
Spójrz w moje oczy, wiem; nie będzie łatwo

[Chorus: ROSA]
Pojawiam się i znikam pod obłokiem gwiazd
Zmieniam jednym gestem trajektorię naszych ciał
Kroczę tajemniczo jak Izyda przez cały ten bar
Atlantyda, Atlantyda
Pojawiam się i znikam pod obłokiem gwiazd
Zmieniam jednym gestem trajektorię naszych ciał
Kroczę tajemniczo jak Izyda przez cały ten bar
Atlantyda, Atlantyda

[Verse 1: ROSA]
Znudziłam się zbyt wcześnie, kolejny raz (Tak)
Milion pytań w moją stronę, tracę czas
Łyk drinka, rozkładam karty, tylko wam
Spory obcas broni każdą z moich ran
Tajemnica do rozwiązania, dalej w to gram
Pojawiam się i znikam, w Atlantydzie trwam
Próbujesz mi go zabrać, nie masz szans
Suko, nawet nie próbuj, to nie twój czas (nie, nie, nie, nie)


[Verse 3: ROSA]
Tak, zazwyczaj jestem łagodniejsza
Nie zapomnij,  tajemnica jest cenniejsza
Żadna z was nawet nie próbuje czuć się ważniejsza
Szepcząc ci do ucha rzucam właśnie miłosny hex
Każde wyjście ze mną u boku to dla ciebie flex
Przeglądając się w lustrze, dobrze to wiesz
Twoje życie może być bajką, pytanie, czy tego chcesz?


[Post-Chorus: ROSA]
Pojawiam się i znikam pod obłokiem gwiazd
Zmieniam jednym gestem trajektorię naszych ciał
Kroczę tajemniczo jak Izyda przez cały ten bar
Atlantyda, Atlantyda


PROMOCJA

Spoiler

- Do rozgłosu utworu z pewnością przyczyniło się głośne wtargnięcie na scenę artystki podczas gali /CELEBRITY AWARDS/.
- W związku z sytuacją na ceremonii wręczania nagród; wydarzenie to stało się viralem, co widać po sporej ilości postów na serwisie LifeInvader.
- Poświęcono jej spory czas audycji Global News.
- Pojawienie się artykułu z wyszczególnionym nazwiskiem piosenkarki.
- Okładka utworu ponownie przedstawia artystkę we krwi.
- Klip był promowany za pośrednictwem oficjalnego profilu LifeInvader artystki jak i jej fanpage'u.


WYDATKI/GRA

Spoiler

SOON...


- Utwór stworzony na jednej sesji nagraniowej z producentem Ray Miller.

Spoiler

image.jpeg

 

 

OOC

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Raven Pearise
Numer konta postaci: 7130817222
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): -

Numer konta menadżera: 6741821937
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): 20% zysków trafia na konto managerki.

 

Edytowane przez PALYM

🍒🍒🍒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin