Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/orzel] Essassit0


Essassit0

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/16173-essassit0/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Fiodor Zhemchuzhnikov
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: Deportowany przez agentów federalnych z U.S. Immigration and Customs Enforcement
Członek ekipy nakładający karę: orzel
Wyjaśnienie sytuacji: Witam wszystkich zgromadzonych bardzo serdecznie. Szczegółowe wyjaśnienie sytuacji znajduje się tutaj KLIK albo w linku na dole. W skrócie dwa tygodnie temu po zatrzymaniu przez agentów LEA moja postać została deportowana. 
Dostałem informacje od CM'a że po odrzuceniu poprzedniej apelacji mogę starać się apelować ponownie po dwóch tygodniach, więc i tak robie. 
Podsyłam link do poprzedniej apelacji i licze na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.  Pozdrawiam 😇

Ewentualne screeny/świadkowie: -


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, Wiesiu napisał:

Czy Twoja postać została skazana za jakiekolwiek przestępstwo, poza dotyczącym nielegalnego pobytu, podczas przebywania na terytorium USA?

Jak mnie pamięć nie myli, to nie została skazana na nic. Dostała tylko kilka mandatów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wiesiu napisał:

W związku z tym, że Twoja postać została zablokowana jeszcze przed wprowadzeniem zasady 3 miesięcznego czasu karencji - masz zgodę na odblokowanie postaci.

W takim razie, dziękuje bardzo i oczekuje na odblokowanie postaci. Pozdrawiam. 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin