Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] gasper


gasper

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8861-gasper/

Nazwa postaci na którą nałożono kare: Will Farland

Rodzaj kary: blokada postaci

Powód nałożenia kary: wykonywanie menyoo za gotówke IC

Członek nadający kare: @Brtmss

Wyjaśnienie sytuacji: Sprawa wygląda następująco: Dostałem blokade postaci z powodu  brania gotówki za zdjęcia "MENYOO" . Nawet niewiedziałem że za to jest jakaś blokada i tak wiem powinienem sie doinformować, spojrzeć na regulamin bo pewnie dodaliście taką wzmianke. Żałuje bardzo tej blokady bo w sumie spędziłem na tej postaci przeszło 70 godzin. Mam bardzo spoko wątki na postaci i szkoda to tracić za taką głupotke. Możemy zrobić tak że zabieracie mi tą gotówke poprostu i gram dalej, jest wogóle taka szansa?  Nie będe już brał tego hajsu a jak już to zrobie jakiś projekt IC żeby to było klarowne. 
(Edit) I jeszcze coś... to jest moja pierwsza taka grubsza sprawa, nigdy nie miałem żadnego poważnego bana lub blokady.

Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez gasper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
16 godzin temu, gasper napisał:

Nie wiem ile dokładnie... ze 100 tysięcy, teraz robie menyoo za PLN może kiedyś ogarne sobie jakiś projekt IC. Jest szansa odblokowania postaci, zależy mi mega na tym? @Spectre

jak Ci mega zależy do dokładną kwotę bym chciał znać.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to sprawdzić, nie mam dostępu do tej postaci i konta bankowego. 

Edit; Aktualnie mnie w domu niema, daj znać jak to sprawdzić to ci wyśle wieczorem, chyba że masz możliwość żeby samemu to zobaczyć.

Edit2; Na koncie bankowym jest 40 tysięcy.

@Spectre

Edytowane przez gasper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Siemka! Z racji, ze jest początek owego puntku w regulaminie, to jestem za zdjęciem blokady jeżeli @gasper bardzo zależy, ale postka idzie do czystki - nie jestem w stanie zliczyć ile dokładnie było z tego zarobione, zresztą pieniądze poszły już w obieg więc nie ma o czym gadać niżeli o czym innym niż czystce bo postać jest dosyć swieża i mysle ze powyzej 70 procent jej majątku to było menyoo, albo conajmniej powyzej 50-ciu, jedyne co zdążyłem złapać z przelewów w logach to tyle - ale jest tez sporo tzw niewyjaśnionych gówien. Pozdro!
image.png.4e6729bfcc90dde5db0076ae70db30be.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to usuwamy poprostu całość "majątku"  i gram jak biedak z Vespucci @Brtmss

chociaż jak wspomniałeś nie wszystko za te zdjęcia jest... to nie wiem właśnie jak to zrobić, może jakąś część zostawić żebym jakiś goły też nie był

Edytowane przez gasper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
2 minuty temu, gasper napisał:

No to usuwamy poprostu całość "majątku"  i zaczynamy od nowa @Brtmss

chociaż jak wspomniałeś nie wszystko za te zdjęcia jest... to nie wiem właśnie jak to zrobić.

Zatem możesz akceptować apelacje @Spectre i ewentualnie niech gasper odezwie sie do mnie na discord to ogarnę z nim kwestie usunięcia majątku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
1 godzinę temu, Brtmss napisał:

Zatem możesz akceptować apelacje @Spectre i ewentualnie niech gasper odezwie sie do mnie na discord to ogarnę z nim kwestie usunięcia majątku.

Okej, w takim razie wraz z @Brtmss dokonasz czystki, a sam @Brtmss mi to potwierdzi PW, apelacje akceptuje.

Maltretacja lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin