Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[OTWARTA] Rekrutacja do San Andreas Judicial Branch


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Po ponad półtora miesiąca od rozpoczęcia działania nowej edycji sądu, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu oficjalnego procesu rekrutacji do projektu. Na wstępie należy zaznaczyć, że projekt należy do opiekunów org. publicznych, a sam projekt sądu posiada odpowiednie uprawnienia i możliwości w zakresie:

  • weryfikowania wniosków o nakaz aresztowania, nakaz przeszukania, nakaz o podsłuch telefonu itd.
  • przeprowadzanie rozpraw sądowych na forum (dotyczy spraw cywilnych, karnych, a nawet apelacyjnych)
  • w określonych przypadkach przeprowadzanie rozpraw sądowych z udziałem postaci graczy. Możliwość wcielenia się w postać sędziego lub prokuratora
  • nadzorowanie śledztw prowadzonych przez LEA, weryfikowanie materiałów dowodowych, podejmowanie decyzji co do zasadności zarzutów lub wyroków.
     

KOGO SZUKAMY I JAKIE SĄ WYMAGANIA?


Przede wszystkim poszukujemy osób, które posiadają dogłębną wiedzę na temat funkcjonowania sądownictwa w USA, cieszą się nienaganną opinią oraz posiadają doświadczenie przynajmniej w projektach związanych z sądownictwem lub LEA. Naszym celem jest angażowanie osób, które rzeczywiście mają solidne kompetencje w tej dziedzinie, a ich wiedza opiera się na praktycznym doświadczeniu, a nie tylko na ogólnych pojęciach, np. na znajomości czy istnieje ława przysięgłych. Nie narzucamy ograniczeń dotyczących wcześniejszej/obecnej rozgrywki w sektorze organizacji publicznych; do projektu sądownictwa zapraszamy również osoby z różnych sektorów, takich jak sektor przestępczy, cywilny, branża rozrywkowa itd. Dla nas najistotniejsze są wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i zachowanie.

Każdy członek projektu otrzymuje indywidualne zadania, dostosowane do swojej wiedzy i umiejętności. Dlatego nie ma tutaj stałego zestawu obowiązków dla wszystkich. Decyzja o tym, które konkretne zadania chciałby podjąć, zależy wyłącznie od kandydata, ponieważ każdy z nas ma swoje mocne strony i specjalizuje się w różnych obszarach.
 


JAKIE OBOWIĄZKI MAM DO WYBORU?



Na początek warto podkreślić, że nie wybieramy tylko jednego kierunku - możesz zdecydować się na wszystkie wymienione poniżej, jeśli uważasz, że masz wystarczającą wiedzę w danym obszarze.

  • Dołączenie do Los Santos County District Attorney's Office; nadzorowanie śledztw prowadzonych przez LEA, pierwszeństwo w rozgrywaniu rozpraw karnych na /do, podejmowanie decyzji w kwestii proponowanych zarzutów przez LEA (możliwość usunięcia lub dodania nowego). Ze strony OOC nadzorowanie wystawianych L-RAW lub H-RAW przez LEA, możliwość ich wstrzymania na czas wyjaśnienia lub anulowania. 
    • Dodatkowo każda osoba posiada zgodę na prowadzenie postaci Deputy District Attorney lub DA Investigator. Możecie spotykać się z detektywami lub oficerami w celu omówienia prowadzonych śledztw. Liczymy na wychodzenie z własną inicjatywą
  • Dołączenie do Los Santos County Superior Court; możliwość prowadzenia rozpraw cywilnych lub karnych na forum lub w grze z udziałem postaci, oraz wcielanie się w postać sędziego lub prokuratora w trakcie rozprawy. 
    • Dołączenie do Warrant Staff; weryfikowanie wniosków o nakaz aresztowania, nakaz przeszukania, nakaz o podsłuch itd. Podejmowanie decyzji o zaakceptowaniu lub odrzuceniu wniosku.
    • Dołączenie do The District Attorney's Justice System Integrity Division (JSID) przeprowadza dochodzenia i ściga przypadki przestępstw popełnionych przez osoby zatrudnione w systemie sprawiedliwości w hrabstwie Los Santos, obejmując prawników, sędziów, personel sądowy oraz personel organów ścigania.
    • Dołączenie do The District Attorney's Consumer Protection Division przeprowadza dochodzenia i ściga osoby nielegalnie wykonujące zawód prawnika, takie jak osoby nieposiadające licencji, które podszywają się pod adwokatów, oraz osoby, które utraciły prawo wykonywania zawodu, lecz wciąż praktykują.
  • Dołączenie do San Andreas Court of Appeals; możliwość prowadzenia rozpraw apelacyjnych na forum lub w grze z udziałem postaci, oraz wcielania się w rolę sędziego. Możesz również podejmować decyzje w sprawie wcześniej podjętych werdyktów przez Los Santos County Superior Court (dotyczy spraw karnych, również tych w których LEA gra rozprawę na /do i spraw cywilnych)

Po zaakceptowaniu Twojego udziału w projekcie, opiekunowie org. publicznych ustalą indywidualnie Twoje obowiązki.
 


WZÓR


Temat należy stworzyć w tym dziale. Nazwa tematu to: [San Andreas Judicial Branch] Nickname OOC

Spoiler

Discord: / miejsce na odpowiedź /

Gdzie aktualnie grasz?

/ miejsce na odpowiedź /

Jakie jest Twoje doświadczenie w LEA i w sądownictwie?
/ miejsce na odpowiedź /

Co wiesz o systemie sądownictwa w USA?
/ miejsce na odpowiedź /

PYTANIA WIELOKROTNEGO WYBORU

  • Pytania wielokrotnego wyboru oznaczają, że można zaznaczyć powyżej jednej odpowiedzi. Należy wstawić znak X pomiędzy nawiasy zamknięte [ ], czyli [X] Odpowiedź
  • W przypadku, gdy w jednej odpowiedzi jest coś na zasadzie Odpowiedź nr. 1 / Odpowiedź nr. 2. Jeśli tak: wymień w jakim okresie i gdzie, nieprawidłową odpowiedź należy skreślić i powinno to wyglądać tak: Odpowiedź nr. 1 / Odpowiedź nr. 2. Jeśli tak: 2022, vibe rp

1. Do jakich projektów chciałbyś dołączyć?

[ ] Dołączenie do Los Santos County District Attorney's Office; nadzorowanie śledztw prowadzonych przez LEA, pierwszeństwo w rozgrywaniu rozpraw karnych na /do, podejmowanie decyzji w kwestii proponowanych zarzutów przez LEA (możliwość usunięcia lub dodania nowego). Ze strony OOC nadzorowanie wystawianych L-RAW lub H-RAW przez LEA, możliwość ich wstrzymania na czas wyjaśnienia lub anulowania. 
[ ] Dołączenie do Los Santos County Superior Court; możliwość prowadzenia rozpraw cywilnych lub karnych na forum lub w grze z udziałem postaci, oraz wcielanie się w postać sędziego lub prokuratora w trakcie rozprawy. 
[ ] Dołączenie do Warrant Staff; weryfikowanie wniosków o nakaz aresztowania, nakaz przeszukania, nakaz o podsłuch itd. Podejmowanie decyzji o zaakceptowaniu lub odrzuceniu wniosku.
[ ] Dołączenie do San Andreas Court of Appeals; możliwość prowadzenia rozpraw apelacyjnych na forum lub w grze z udziałem postaci, oraz wcielania się w rolę sędziego. Możesz również podejmować decyzje w sprawie wcześniej podjętych werdyktów przez

2. Jakimi funkcjami jesteś zainteresowany?

[ ] Jedynie pełnieniem funkcji sędziego
[ ] Jedynie pełnieniem funkcji prokuratora (Deputy District Attorney)
[ ] Nie ma to dla mnie znaczenia, może być to sędzia jak/i prokurator

3. Jakimi obowiązkami jesteś zainteresowany?

[ ] Prowadzenie rozpraw karnych na forum
[ ] Prowadzenie rozpraw cywilnych na forum
[ ] Prowadzenie rozpraw apelacyjnych na forum
[ ] Prowadzenie rozpraw karnych w grze z udziałem postaci 
[ ] Prowadzenie rozpraw cywilnych w grze z udziałem postaci 
[ ] Prowadzenie rozpraw apelacyjnych w grze z udziałem postaci 

[ ] Nadzorowanie śledztw prowadzonych przez LEA na postaci Deputy District Attorney
[ ] Jestem zainteresowany, żeby aktywnie prowadzić postać Deputy District Attorney
[ ] Jestem zainteresowany, żeby dołączyć do The District Attorney's Justice System Integrity Division (JSID); przeprowadza dochodzenia i ściga przypadki przestępstw popełnionych przez osoby zatrudnione w systemie sprawiedliwości w hrabstwie Los Santos, obejmując prawników, sędziów, personel sądowy oraz personel organów ścigania.
[ ] Jestem zainteresowany, żeby dołączyć do The District Attorney's Consumer Protection Division; przeprowadza dochodzenia i ściga osoby nielegalnie wykonujące zawód prawnika, takie jak osoby nieposiadające licencji, które podszywają się pod adwokatów, oraz osoby, które utraciły prawo wykonywania zawodu, lecz wciąż praktykują.

[ ] Podejmowanie decyzji o zaakceptowaniu lub odrzuceniu wniosków o nakaz aresztowania, nakaz przeszukania, nakaz o podsłuch itd.

4. Jakie jest Twoje doświadczenie?

[ ] Nadzorowałem frakcję sądu / Liderowałem frakcję sądu. Jeśli tak: wymień w jakim okresie i gdzie
[ ] Grałem w frakcji lub projekcie sądu. Jeśli tak: wymień w jakim okresie i gdzie
[ ] Nadzorowałem / Aktualnie nadzoruję jakąkolwiek frakcję LEA. Jeśli tak: wymień nazwę, w jakim okresie i gdzie
[ ] Liderowałem / Aktualnie lideruję frakcję LEA. Jeśli tak: wymień nazwę, w jakim okresie i gdzie
[ ] Grałem / Aktualnie gram w frakcji FBI. Jeśli tak: wymień w jakim okresie i gdzie
[ ] Grałem / Aktualnie gram w frakcji LSPD. Jeśli tak: wymień w jakim okresie i gdzie
[ ] Grałem / Aktualnie gram w frakcji LSSD. Jeśli tak: wymień w jakim okresie i gdzie
[ ] Grałem / Aktualnie gram w innym LEA, niż wyżej wymienione. Jeśli tak: wymień nazwę, w jakim okresie i gdzie
[ ] Aktualnie gram w organizacji przestępczej

[ ] W przeciągu ostatniego roku zostałem wyrzucony z frakcji LEA. Jeśli tak: wymień nazwę, w jakim okresie, gdzie, powód wyrzucenia i Twoje wytłumaczenie
[ ] W przeciągu ostatnich dwóch miesięcy otrzymałem karę serwerową. Jeśli tak: wymień powód i Twoje wytłumaczenie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin