Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Pub] Future Pub


Chimera

Rekomendowane odpowiedzi

RsQ3ocp.png

py8YpAD.png

Future Pub to innowacyjny projekt stworzony przez Raquel Ayale jako plan biznesowy na zaliczenie ostatniego roku studiów ekonomicznych. Raquel studiowała w Madrycie, jednak nie wiązała swoich planów z tym miastem. Jej marzeniem było otwarcie swojego własnego biznesu, dzięki któremu mogłaby się rozwijać. Chciała stworzyć miejsce, które będzie popularne, innowacyjne oraz oferowało klientom dobrą muzykę, jedzenie i wymyślne koktajle. Młoda kobieta posiadała  ogromną wiedzę o biznesie, ekonomii i rynku, ale przejście z teorii do praktyki nie było takie proste.

Zrządzenie losu sprawiło, że Raquel poznała Martinę, która akurat przebywała w Hiszpanii na wakacjach. Dziewczyny znalazły wspólny język i po kilku drinkach, Raquel zdradziła swojej nowej znajomej plany otworzenia Future Pubu. Martinie bardzo spodobał się ciekawy plan na biznes, dlatego opowiedziała o swoim doświadczeniu w prowadzeniu podobnego biznesu na terenie Stanów Zjednoczonych oferując przy tym swoje usługi. Raquel dowiedziała się, że jej nowa znajoma była managerem świetnie prosperującego pubu w Los Santos -  The Barrel o'Beer, dlatego przyjęła propozycję współpracy cały czas planując kolejne kroki.

 

UVm0eDR.png

nw0nazW.png

Future Pub położony jest w dzielnicy Del Perro przy ruchliwej dwupasmowej drodze Bay City Avenue. Oprócz dostępnych miejsc do parkowania wzdłuż Bay City Avenue za budynkiem znajduje się parking co niewątpliwie jest jedną z największych zalet lokalizacji. Dostępność publicznego transportu, miejsca parkingowe oraz miejski monitoring sprawiają, że okolica jest niezwykle przyjazna oraz bezpieczna dla odwiedzających lokal gości.

wjXMRFI.png

Innowacje są najważniejszym atutem Future Pubu, który dzięki ich wdrążeniu ma ambicje zostać najpopularniejszym oraz najbardziej rozpoznawalnym miejscem w Los Santos. Poza profesjonalizmem oraz podejściem do klienta ogromny nacisk kładziony jest na aspekt wizualny przedsięwzięcia. Wnętrze lokalu zaprojektowane jest w bardzo nowoczesnym stylu a całość dopełniają liczne neony, światła LED oraz inne efekty wizualne znane z najlepszych klubów. Pomimo faktu, że Future Pub nie jest klubem nocnym lokal posiada niewielką scenę na której występują artyści muzyczni oraz DJ podczas organizowanych okolicznościowo wydarzeń specjalnych. O profesjonalną obsługę naszych klientów dbają natomiast odpowiednio przeszkoleni barmani ubrani w widowiskowe stroje podświetlane kolorowymi światłami LED. Na tym nie koniec atrakcji. Jako pierwszy lokal w mieście Future Pub organizuje dla swoich klientów loterie oraz konkursy z nagrodami. Oczywiście aspekt wizualny oraz rozrywka to nie wszystko, gdyż czym byłby pub bez alkoholu, napojów oraz jedzenia. Temu wyzywaniu Future Pub również podołał. Oferujemy szeroką gammę alkoholi podchodzących z całego świata a także zróżnicowaną kuchnię, aby każdy z naszych gości znalazł coś dla siebie. Dodatkowo wszystkie dania w ofercie Future Pubu zostały nazwane pomysłowy nazwami mającymi się kojarzyć właśnie z naszym lokalem. 

Niektóre z wydarzeń w naszym lokalu:

 

Wine and Beer Tastings - Los Santos ma wielu utalentowanych producentów, którzy tworzą świetny alkohol, dlatego Future Pub chce podejmować współpracę z najlepszymi i przy okazji zapraszając swoich gości na testowanie nowych smaków.
Charity Events - Imprezy z których cały zysk z zakupionych biletów zostanie przeznaczony na wybrany cel charytatywny. Zależy nam na podniesieniu wrażliwości mieszkańców Los Santos i wspólnej pomocy  dla najuboższych.
Single Nights - Każdy singiel wie jak ciężko jest odnaleźć swoją drugą połówkę, dlatego nasz pub w tym pomoże, organizując wydarzenia tylko i wyłącznie dla singli.
Couple Nights - Nie zapominamy o parach, które będą mogły razem z nami świętować swój związek razem ze specjalnym menu z okazji tego wydarzenia.
Networking Events - Specjalne wydarzenia dla biznesowych grup, które będą mogły się wymienić wizytówkami, porozmawiać o swoich biznesach i nawiązać biznesowe znajomości.
Theme Nights -Tematyczne wieczory, gdzie będzie można puścić wodze fantazji i przebrać się w nietuzinkowe stroje. Dla najlepiej ubranych gości przewidziane nagrody.
Trivia Nights -Wieczory, gdzie goście będą mogli się wykazać wiedzą na określone tematy. Zapewnione będą atrakcyjne nagrody oraz ciekawe pytania.
Celebrate the Holidays - Pub celebruje największe, ale również najmniejsze święta tylko dlatego, żeby dać gościom powód do rozrywki.

 

 

qsfGj2m.png

Naszym podstawowym zadaniem jest profesjonalna obsługa naszych klientów. Aby sprostać temu wyzwaniu zatrudniamy wykwalifikowany, odpowiednio przeszkolony personel. Poza kursami barmańskim pracownicy mają zapewnione szkolenia BHP czy przeciwpożarowe, aby bezpieczeństwo naszych gości nie było w żaden sposób zagrożone. Zależy nam na tym, żeby nikt nie czuł, że omija go życie gdy musi pracować, dlatego chcemy często organizować eventy. Każdy pracownik będzie mógł się dobrze bawić, nawet w godzinach pracy a dbanie o jak najlepszą atmosferę wśród kadry pracowniczej jest jednym z naszych priorytetów. Zatrudniamy również wykwalifikowanych kucharzy, którzy dbają o jakość potraw serwowanych naszym klientom. Sumienną pracę wynagradzamy premiami oraz benefitami a także zapewniamy możliwość rozwoju oraz awansu na wyższe stanowiska.

Thi3aQ1.png

 

Future Pub prowadzi aktywny marketing wykorzystując wszystkie możliwości, na jakie pozwala Los Santos: billboardy, ulotki, plakaty, reklamy w taksówkach oraz przede wszystkim ludzie! Połączenie aktywnych działań w mediach społecznościowych pozwala na bieżąco utrzymać kontakt z naszymi gośćmi i informować ich o bieżących wydarzeniach w naszym pubie. Dbamy również o to, żeby zdjęcia i filmy po każdym wydarzeniu zalały Internet. Niechaj Santos o nas słyszy a nieobecni żałują!

 

lSBXuTF.png

Cocktails:

 

Zombie Panda

Deep Space

Galactic Chill

Flux Capacitor Fizz

Brain Shooter

Sonic Screwdriver

Pangalactic Gargleblaster

The Color-Changing Martini

 

 

 

Snacks menu:

 

Glass potato chips

Glowing cotton candy

Homemade pop rocks

 

 

Dinner menu:

 

Dogless Hot Dog

Bug Burger

Purple cauliflower soup

FlowerFetti Pierogis

 

 

Dessert menu:

 

Strawberry raindrop cake

Microgreen Ice Cream

 

qR3fSNT.png

Cześć. Razem z Martynzą postanowiliśmy założyć Pub. Generalnie większość pomysłów i planu na grę została przedstawiona wyżej w części typowo IC, jednak najbardziej zależy nam, aby stworzyć miejsce do którego będzie zmierzać każda znudzona postać w Los Santos. Nie ma imprezy? Nie ma domówki? Nie ma dostępnych przyjaciół? Idziesz do Future Pub bo tam znajdziesz wszystko. Nasz Pub ma być czymś pomiędzy Pubem a klubem co będą zapewniać okazyjne występy, specjalne wydarzenia a także konkursy z nagrodami. Jak pewnie zauważyliście ogromną wagę stawiamy na innowację i wdrażanie pomysłów, których w tym momencie nie widzimy w innych podobnych lokalach Los Santos (wszystko opisane wyżej, ale na pewno z czasem dochodzić będą kolejne pomysły na rozwinięcie i urozmaicenie gry). Z samej gry zamierzamy nawiązać współpracę z firmą ochroniarską dla ochrony budynku oraz rozważyć propozycję od wszelkich spółek produkujących alkohole, aby poszerzyć nasz asortyment o markowe napoje. Jak zauważyliście wyżej nasze menu ma składać się z odpowiednio nazwanego asortymentu, aby wszystko pasowało do ogólnej koncepcji. Dołożymy wszelkich starań, aby nasz biznes był jak najdłużej czynny. W końcu tylko aktywny lokal generuje zyski, buduję grę IC oraz zdobywa kolejnych stałych klientów. Każde z nas ma sporo czasu na grę a do tego stała rekrutacja pracowników oraz rotacja do osiągnięcia jak największej ilości aktywnych graczy powinna nam to zapewnić.  Martynza pełniąc funkcję menadżerki zajmie się wszystkimi aspektami związanymi z kadrą pracowniczką. Dodatkowo zbuduje interior w czym jest świetna. Długo pełniła podobną funkcję w The Barrel o'Beer dlatego o powierzone jej obowiązki mogę być zdecydowanie spokojny. Sam natomiast oprócz oczywistych spraw związanych z zarządzaniem lokalem będę zajmować się wszelkimi negocjacjami, nawiązywaniem współprac czy organizacją tematycznych eventów. 

Discord: https://discord.gg/mqrmWBHumN

 

Spoiler

Postać lidera: Raquel Ayala
UID postaci lidera z panelu gracza: 9104
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/a/SfFg1SX
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Gastronomia
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): -
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): -

 

 

 

 

 

Edytowane przez Chimera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój biznes nie widnieje na mapie w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Chimera, Limey i Martynza lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RsQ3ocp.png

MJfhyDt.png

nZVwmDm.png

 

 

Początek działalności Future Pubu w Santos był dla Raquel oraz Martiny niezwykle pracowitym okresem. Raquel skupiała się na biznesplanie, analizach rynku, zezwoleniach i wszystkich pismach urzędowych natomiast Martina rozplanowywała marketing, standardy kadry pracowniczej, czy dopięcie formalności z firmą remontową. Gdy wszystkie formalności zostały dopięte w końcu nastał wielki dzień! Urząd Miasta Los Santos wyraził zgodę na funkcjonowanie działalności. Nie tracąc czasu dziewczyny wykupiły okazały budynek w dzielnicy Del Perro przy Bay City Avenue. Już kolejnego dnia firma remontowa rozpoczęła prace we wnętrzu lokalu, aby innowacyjny, futurystyczny wystrój mógł wypłynąć z myśli Raquel do fizycznego świata. W tym samym czasie dziewczyny otworzyły swój profil na platformie Life Invader. W sieci szybko pojawiła się drobna zapowiedź a także post nawiązujący do wykupienia budynku. Mimo ogromnych postępów to jeszcze nie czas na odpoczynek. Założycielki Future Pub nie zwalniając tempa zaplanowały jak najszybszy start wielkiej kampanii rekrutacyjnej a także podpisanie kontraktów w celu zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa w lokalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

RsQ3ocp.png

 

J8MkJsH.pngKolejny tydzień mija pod znakiem intensywnych przygotowań do wielkiego otwarcia, które zaplanowano na sobotę 27.04. W czasie gdy ekipa remontowa intensywnie pracowała na doprowadzeniem lokalu do idealnego stanu Raquel wraz z Martiną skupiały się na na negocjacjach a także sprawach związanych z samym funkcjonowaniem pubu jak np. menu czy kadra pracownicza. Dziewczynom udało się podpisać kilka ciekawych kontraktów, które rozszerzą repertuar oferowanych przez lokal napojów i dań. Nawiązano współpracę z takimi spółkami jak Fuzzy czy McGuire and Foster na dostawy produktów do pubu, ale to nie koniec gdyż w planach są już rozmowy z kolejnymi spółkami. Raquel zadbała również o idealną ochronę swojego lokalu. Podpisała umowę z Gruppe Sechs montując najlepsze zabezpieczenia przeciwwłamaniowe, monitoring a także systemy przeciwpożarowe. Gdy dziewczyny wspólnie zaplanowały menu lokalu nadeszła pora skupić się na samej imprezie powitalnej. Martina wpadła na pomysł, aby tematyka dotyczyła aniołów i demonów. Rozpoczęto również negocjacje z DJ'kami, które miałyby wystąpić podczas imprezy powitalnej. Martina załatwiła znaną DJ'kę Laile "FHY" Aguirre jako gwiazdę wieczoru, Raquel natomiast nawiązała współpracę z Amiyah "NEXSA" Henslay, aby zagrała podczas imprezy zamkniętej. Z powodzeniem podpisano również umowę na dostawę wina od Marlowe Vineyard oraz produktów Bean Machine. Obecnie dziewczyny dopracowują wielką akcję marketingową mającą na celu promowanie imprezy otwarcia w social mediach, na plakatach, bilbordach czy w radiu.

 

 

VRwoPRV.png

 

sTB318A.png

 

0upFnPJ.png

 

JLF9wGW.png

 

QAi2d4L.png

 

sUE7ueH.png

 

rhvFhRG.png

Edytowane przez Chimera
Verisa, lickmydick, Limey i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

RsQ3ocp.png

26.04 - Impreza zamknięta VIP

I wreszcie! Pierwsza impreza w Future Pub odbyła się 26.04 i była imprezą zamkniętą. Na specjalne zaproszenie do lokalu przybyli celebryci, zarządy zaproszonych spółek oraz goście z mediów. Podczas imprezy zagrała DJ NEXSA.

OPpYTtx.png

z9IOvI9.png

FHUOB0F.png

NZmAWGo.png

oURr1N6.png

KiZ8H60.png

 

27.04 - Wielka impreza otwarcia

Wielka impreza otwarcia okazała się spektakularnym sukcesem a lokal gościł mnóstwo osób z całego miasta i nie tylko. Podczas imprezy wystąpiła DJ Laila "FHY" Aguirre. Wydarzenie poprzedziła ogromna kampania marketingowa w social mediach, na bilbordach oraz plakatach.

 

fwh0mC3.png

l69mk3Q.png

XM4Qhu7.png

IXY0aso.png

Oy5AQeE.png

fEEOWTq.png

HDEtNx7.png

RmmGBfQ.png

8Z7uu56.png

TcUYW4W.png

2BizZPK.pngLkp2r7m.pngsrkCQMK.png6HBEZCr.png

 

 

U38TBK6.pngH73d2Qq.png

 

28.04 - Udział w wydarzeniu wyścigowym

Future Pub posiadał własne stoisko na wydarzeniu związanym z wyścigami.

nFjkFG1.png

Edytowane przez Chimera
STRXRD, Vesa, Verisa i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RsQ3ocp.png

Future Pub w prasie!

Marketing Future Pub nie zwalnia ani na moment! Poza licznymi plakatami w mieście, zaawansowaną kampanią na social mediach, ulotkami w taksówkach czy nawet reklamą w radiową pojawiliśmy się również w prasie. W wydanym 29 kwietnia numerze magazynu Venture na 30 stronie pojawiła się reklama pubu.

TVu4ok0.pngxqnArCs.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DjUuJKf.png

 

Koncert zespołu Deception

Od początku tygodnia dzięki kolejnej wielkiej kampanii marketingowej w mieście zrobiło się głośno na temat nadchodzącego wydarzenia w Future Pub. Bilbordy, plakaty, social media czy ulotki reklamowały tylko jedno - nadchodzący koncert zespołu Deception. Wydarzenie poprzedziła akcja promocyjna odbywająca się na Vespucci podczas której pracownicy pubu rozdawali darmowe piwa oraz zachęcali przechodniów do udziału w imprezie. Impreza rozpoczęła się w środę 28.05 punktualnie o godzinie 21:00 i okazała się prawdziwym sukcesem. Future Pub przyciągnął ogromne tłumy mieszkańców pragnących zobaczyć na żywo artystów takich jak Eelis Forberg, Jack Muller czy Morgan Svendsen. Podczas samej imprezy ku uciesze wielu gości rozdawano darmowe piwa. Organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników koncertu. Wydarzenie zabezpieczane było przez profesjonalną firmę ochroniarską Gruppe Sechs natomiast nad zdrowiem gości czuwał zespół medyczny w specjalnie przygotowanym do tego celu stanowisku.

 

 

tyHIytd.png

 

RBFlvF2.png

 

frpXNKb.png

 

ZVDbCY8.png

 

nmLeDQx.png

 

aXSx2jN.png

 

JUCheeZ.png

 

UmRj91Y.png

 

jw9Q00t.png

 

0WUMJ0w.png

 

a92RukE.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

RsQ3ocp.png

Podpisanie kontraktu z Yukio Studio

Ostatni tydzień był pełny szalonych wzlotów i upadków. Cały ciąg wydarzeń rozpoczął się od dużego kontraktu podpisanego przez Future Pub. Tym razem umowa została zawarta między pubem a Yukio Studio. W ten sposób Future Pub pozyskał stałego fotografa do dokumentowania swoich imprez a także do akcji marketingowych gdy zajdzie taka potrzeba. To kolejny ważny krok w rozwoju pubu.

Bw2GbbW.pnghVRBqzl.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sesja fotograficzna dla pracowników

W ubiegłą sobotę odbyła się sesja fotograficzna dla pracowników Future Pub. Specjalnie pod to wydarzenie zmieniono wystrój ścianki dekoracyjnej pod której ustawiali się pracownicy. Poza barmanami w wydarzeniu brali udział również menadżerowie a także Martina z Raquel. Cała ekipa świetnie się bawiła a za fotografie odpowiadał nie kto inny jak Yukio Studio.

Dl135x8.png

BTLcnMs.pngYPUuAeS.png

644KuhI.pngz4lrQ6t.png4zHuiXA.pnghKUIeL5.pngPp00am2.png

 

Tragiczna śmierć Gianny

W niedzielę 12 maja w godzinach południowych dochodzi do najczarniejszego wydarzenia w historii Future Pub. Dwoje zamaskowanych sprawców wbiega do lokalu po czym oddając kilka strzałów pozbawia życia jedną z menadżerek lokalu - Gianne Bell. Wydarzenie to bardzo wstrząsnęło całą załogą. Martina nawiązuje kontakt z rodziną ofiary, zostaje udostępniony również post na profilu Future Pub. Dwa dni później odbywa się pogrzeb w którym biorą udział pracownicy lokalu. Podczas pogrzebu przemawia Raquel, która w imieniu Future Pub składa kondolencje rodzinie swojej przyjaciółki.

6ns6wep.png

LS08Yir.png

aKXQvin.png

 

 

Edytowane przez Chimera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Pub znalazł się w ogniu krytyki po skandalicznym incydencie z udziałem Fehu Skarsgard. Podczas wizyty w pubie, celebrytka została ofiarą wyzwisk ze strony występującej tam wokalistyki. Incydent ten szybko odbił się szerokim echem, a lawina negatywnych komentarzy na platformie LifeInvader zalała profil Future Pub. Sytuację dodatkowo pogorszyła właścicielka pubu, która wulgarnie skomentowała celebrytkę, zamiast przeprosić za incydent. Takie zachowanie wywołało falę oburzenia wśród mieszkańców Los Santos oraz fanów celebrytki, którzy masowo zaczęli bojkotować Future Pub. Nieprzychylne opinie na LifeInvader wyraźnie odbiły się na wizerunku pubu. Internauci nie szczędzili słów krytyki, podkreślając brak profesjonalizmu i empatii ze strony właścicielki oraz ogólną atmosferę braku szacunku panującą w lokalu. W wyniku tego skandalu artystka, która miała wystąpić na kolejnym koncercie w Future Pub, zrezygnowała z udziału a dalsze działanie właścicielki pubu utwierdziło internatów w przekonaniu, że lokal ten stał się symbolem braku kultury i szacunku. O ile właścicielka nie podejmie natychmiastowych działań naprawczych i publicznych przeprosin, przyszłość pubu rysuje się w bardzo ponurych barwach. Społeczność Los Santos z niecierpliwością czeka na odpowiedź na pytanie, czy Future Pub zdoła odbudować swój wizerunek, czy też na zawsze pozostanie w cieniu tego skandalu.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin